En sevdiğiniz şarkıları indirmek hep sizin için bir sorun yaratıyorsa, o zaman doğru yere geldiniz. Artık çeşitli platformlardan istediğiniz kadar şarkı indirebilirsiniz. Bu kılavuzda, Android’de ücretsiz olarak nasıl müzik dosyalarını indireceğinizi öğreteceğiz. Evet – doğru okudunuz, Android müzik indirmesi. Tek bir kuruş harcamadan, telefonunuzda sınırsız sayıda şarkı toplayabilirsiniz. Yazımızı okuyun ve kendi başınıza nasıl yapacağınızı öğrenin.

Ücretsiz Android Müzik İndirici

Snaptube

 • Müzik indirme uygulaması, sayısız platformlardan şarkı kaydetmenizi sağlar. İsterseniz, sadece linkiyle bile bir mp3 indirebilirsiniz.
 • Kullanıcı dostu ara yüzüyle hiç yer kaplamayan bir uygulamadır.
 • İlgili anahtar kelimeleri girerek en sevdiğiniz şarkıları arayabilir ve bir uygulama içi oynatıcı aracılığıyla dinleyebilirsiniz.
 • Ara yüz size farklı format ve boyutlarda müzik kaydetme seçeneği sunar.
 • Uygulama, önde gelen Android cihazlarla uyumludur ve root işlemi gerektirmez.

snaptube
Ücretsiz İndir

Tubidy

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının YouTube ve benzeri platfromlardan dinlediği müziği indirmek istiyorlarsa gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir müzik indirme hizmeti Tubidy. Tek yapılması gereken Tubidy internet sitesine girmek ve dosya müzik indir istediğiniz şarkının adını ya da YouTube linkini aratarak videoya ulaşmak.

SuperCloud

Tam ismi SuperCloud Song MP3 Downloader olan şarkı indirme programı, isminden de anlaşılacağı gibi Android cihazınıza şarkı ve müzikleri .mp3 formatında indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Arama bölümünde aramanızı yaptıktan sonra karşınıza çıkan sonuçlar arasından istediğiniz müziği indirebilirsiniz.

MYT Müzik

MYT müzik indirme programı ile hemen sen de Youtube üzerinden istediğiniz müziği mp3 ya da mp4 dosya müzik indir. Eğer isterseniz şarkıları hiç indirmeseniz de uygulama üstünden dinleme özelliği de mevcut.

OG YouTube

OG YouTube müzik indirme uygulaması sanki gerçek bir Youtube gibi çalışır. İstediğiniz videoyu mp3 ya da mp4 olarak istediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz.

Music Paradise Pro

Şarkı indirme programı olan Music Paradise Pro sayesinde Youtube veya diğer sitelerdeki müzikleri indirmek istediğiniz videoları rahatlıkla istediğin zaman mp3 formatında dosya müzik indir.

Simple Mp3 Downloader

Simple MP3 İndirici ve Dönüştürücü müzik indirme programı, YouTube’daki herhangi bir şarkıyı, müziği veya videoyu bulmanızı ve mp3’e dönüştürmenizi sağlar.

Audials Music Tube

YouTube üzerinden dilediğiniz şarkıyı ya da müziği indirebilmenize olanak sunan şarkı indirme uygulaması Audials Music Tube, oldukça basit ve işlevsel bir program olarak öne çıkıyor.

Deezer

Deezer web tabanlı bir müzik yayını servisidir. Kullanıcıların çevrimiçi veya çevrimdışı olarak çeşitli cihazlarda müzik dinlemelerini sağlar. Deezer ücretli üyeleri masaüstü uygulamasını kullanarak tüm favori müziklerini indirebilir ve bunları tekrar tekrar dinleyebilirler.

Ücretsiz Android Müzik İndirme Uygulaması Nasıl Kurulur?

Uygulamayı yüklemek son derece kolay ve hızlıdır. Tek yapmanız gereken bu talimatları uygulamak:

 • Hedef cihazınızın kilidini açın ve Ayarlar > Güvenlik bölümünü ziyaret edin.
 • Üçüncü taraf (bilinmeyen) kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini etkinleştirin.
 • Daha sonra, herhangi bir web tarayıcısını başlatın ve ücretsiz müzik indirici uygulamasının resmi web sitesini ziyaret edin.
 • Uygulamanın en güncel APK dosyasını indirin ve telefonunuzda kullanılabilir olduğunda dosyayı açın.
 • Ekrandaki talimatları izleyerek kurulumu tamamlayın ve uygulamaya gerekli izinleri verin.

Telefonunuza Nasıl Müzik İndirilir?

Müzik indirici uygulamasını başlatın ve en sevdiğiniz şarkıları kaydetmek için aşağıdaki adımları izleyin:

müzik indirme

 • Uygulamayı açtıktan sonra, ana sayfada listelenen çeşitli platformları ve videoları görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz herhangi birinin simgesine dokunun.
 • Bir şarkıyı aramak için arama çubuğuna gidin ve alakalı anahtar kelimeleri yazın. Şarkıları başlığa, şarkıcıya, türe, yıla vb. göre arayabilirsiniz.
 • Ayrıca, herhangi bir video veya müzik sayfasının URL’sini kopyalayabilir ve arama çubuğuna yapıştırabilirsiniz.
 • Ara yüz, aranan anahtar kelimeler temelinde çeşitli sonuçlar sunar. Doğrudan kaydetmek için indirme simgesine dokunun.

müzik indirme

 • Bunun yerine videoyu veya müziği oynatmak istiyorsanız, uygulama içinde çalmak için üzerine dokunun. Kaydetmek için ekranın altındaki indirme simgesine tıklayın.
 • İstediğiniz müzik dosyasının formatını seçin (mp3 gibi) ve cihazınıza indirin.

İşte bu kadar! MP3 dosyası indirildikten sonra, dosyaya cihazınızdaki Müzik uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Aynı adımları takip ederek istediğiniz kadar şarkı indirebilirsiniz.

Sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da dinleyebilmek istiyorsanız, en iyi müzik indirme programları ile bunu yapabilirsiniz. Spotify, Apple Music ya da Deezer gibi popüler müzik uygulamalarını kullanmak oldukça pratik olsa da hepsine bir bedel ödemeniz gerekli. Fakat piyasadaki ücretsiz müzik indirme programlarını kullanmanın da kendi içerisinde oldukça dikkat çeken bazı avantajları bulunuyor. İlk sırada gelen avantajıysa para ödemenize gerek olmaması. Yine de sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısına ihtiyacınız olmaksızın tekrar tekrar dinlemek en büyük avantaj.

on Dec 01, 2022

Categories