Android telefonunuza müzik indirmek istiyorsanız ve bu konuda az da olsa araştırma yapmışsanız tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyorsunuzdur. Evet, bir telefona müzik indirme uygulamasına ihtiyacınız var. Peki, ücretli mi yoksa ücretsiz bir telefona MP3 indirme uygulaması tercih etmelisiniz? Bu konuda kararsızsanız hiç endişelenmenize gerek yok, sizlere yardımcı olacağız! Bu yazı sayesinde piyasadaki en iyi ücretli ve ücretsiz Android telefona şarkı indirme uygulamalarının hangileri olduğunu öğrenecek, bu uygulamaları kullanarak Android telefonunuza sadece dakikalar içinde istediğiniz şarkıyı indirebileceksiniz. Ayrıca, piyasadaki en iyi ücretli ve ücretsiz telefona müzik indir uygulamalarının hangileri olduğunu öğrendikten sonra kötü amaçlı kişiler tarafından tasarlanmış uygulamalar tarafından zarar görmekten de kurtulmuş olacaksınız.

Bölüm 1. Android Telefona Ücretli Müzik İndirme Uygulamaları Neler?

Bu bölümde, piyasadaki en iyi ücretli telefona müzik indirme uygulamalarını bulabilirsiniz. Bu uygulamaların bazılarına bir seferlik, bazılarına ise aylık bir şekilde ücret ödemeniz gerekebilir. Bu nedenle, ücretli telefona şarkı indirme uygulamaları yerine ücretsizleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Spotify

Milyonların bildiği Spotify, tam olarak bir telefona MP3 indirme uygulaması olmasa da Premium versiyonu sayesinde Android telefonunuza müzik indirme işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Aylık bir ücret ödeyerek Spotify ile telefona MP3 indirme işlemi yapabilirsiniz.

Prime Music

Dünyanın en popüler firmalarından birisi olan Amazon’un müzik servisi olan Prime Music, Premium versiyonu ile telefona müzik indir işlemi yapmaya olanak sağlayan bir başka müzik dinleme servisi olarak öne çıkıyor. Amazon Prime üyesi olarak Prime Music ile telefona müzik indir işlemi yapabilirsiniz.

SoundCloud

SoundCloud, ücretli bir şekilde telefona şarkı indirme işlemi yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz başka bir alternatif uygulamadır. Uygulamanın Premium versiyonuna geçerek reklamlardan kurtulabilir ve Android telefonunuza şarkı indirebilirsiniz.

Deezer

Diğer uygulamalara benzer olan Deezer’ın Premium versiyonu ile çevrimdışı bir şekilde müzik dinlemenin keyfini çıkarabilir, reklamlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bölüm 2. Android Telefona Ücretli Müzik İndirme Uygulamaları Neler?

Bu bölümde ise ücretsiz telefona müzik indirme uygulamalarından bahsedeceğiz. Özellikle listemizin ilk sırasında bulunan Snaptube’u kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Snaptube

Snaptube’u kısaca özetlemek gerekirse; bu uygulama ile yukarıda bahsettiğimiz ücretli uygulamaların yaptıklarını ve hatta daha fazlasını tamamen ücretsiz bir biçimde yapabilirsiniz. Uygulama, tamamen sınırsız ve ücretsiz bir biçimde 50’den fazla platformdan Android telefonunuza müzikler veya videolar gibi medya dosyası indirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca, uygulama içindeki oynatıcı ile birçok farklı platformdan medya dosyalarını uygulama üzerinden oynatabilirsiniz.

Snaptube’un burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız diğer özelliklerini de deneyimlemek için uygulamanın sitesini ziyaret edebilir ve APK dosyasını ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz.

ITubeGo

Ücretsiz bir şekilde birçok farklı formatta ve kalitede telefonunuza medya dosyası indirmenizi sağlayan ITubeGo, aslında ücretli bir sürüme sahip olsa da ücretsiz versiyonu ile de indirme işlemi yapmaya olanak sağladığından dolayı listemizde kendine yer edindi. Uygulamanın internet sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

SONGily Pro

SONGily ile birçok farklı platformdan şarkı indirebilir ve indirdiğiniz şarkılara çevrimdışı bir şekilde erişebilirsiniz.

Fildo

Tamamen ücretsiz olan Fildo sayesinde milyonlarca şarkıya kolayca erişim sağlayabilir ve bu şarkıları çevrimdışı olarak dinlemek için indirebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube’u Kullanarak Android Telefonunuza Müzik İndirin

Snaptube ile Android telefona müzik indirmek çok kolay! Bu bölümdeki rehber aracılığıyla Snaptube’un nasıl kurulduğu ve kullanıldığı hakkında bir fikir sahibi olabilir ve Snaptube ile telefona müzik indirme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

telefona internetsiz radyo indir

Ücretsiz İndir

Adım 1. Uygulamanın internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin ve kurun.

Snaptube ile Android telefona müzik indirmek için uygulamanız gereken ilk adım, oldukça basit. Uygulamanın internet sitesindeki APK dosyasını indirin, çalıştırın ve Android telefonunuza kurun.
Kurulum esnasında karşılaşabileceğiniz en yaygın sorun olan üçüncü parti uygulama kurulum sorununu çözmek için telefonunuzun Güvenlik kısmında bulunan bilinmeyen kaynaklar ile ilgili ayarı aktifleştirebilirsiniz.

Adım 2. Şarkı bağlantısını panoya kopyalayın.

Telefona müzik indirmek için bir şarkı bağlantısına sahip olmalısınız. Bağlantıyı edinmek için ekranın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz.

android telefona müzik indirme

Adım 3. Snaptube ile bir arama işlemi yapın.

Snaptube’u çalıştırın ve arama motoruna, panoya kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Arama işleminden kısa bir süre sonra, indirmek istediğiniz şarkıyı ekranda görebilirsiniz.

samsung telefona müzik indirme

Adım 4. İndirmeyi başlatın.

Alt kısımdaki İndirme simgesine dokunduktan sonra kalite ve format seçimlerinizi yapın ve indirmeyi başlatın.

İster ücretli ister ücretsiz bir telefona müzik indir uygulaması arıyor olun, Snaptube’u kullanmaya başladıktan sonra bu arayışınızı sonlandıracaksınız! Snaptube ailesine katılmak ve Snaptube’un eşsiz özelliklerinden yararlanmak için uygulamanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories