İlk dans her zaman çok önemlidir. Düğünde veya başka bir yerde olsun, bütün insanların gözlerinin üzerinizde olduğu bu anda, kaliteli bir dans şarkısı ile çok güzel bir izlenim bırakabilirsiniz. Peki, ilk dans için hangi dans şarkısı tercih edilmeli? Gelin, inceleyelim. Birçok farklı dans müzikleri bulunuyor. Bugün, bu dans şarkıları üzerinde duracağız ve birbirinden farklı, kaliteli dans şarkıları öğreneceğiz. Ayrıca, öğreneceğiniz dans şarkıları için bir şarkı indirme uygulamasını da sizlere tanıtacak, bu sayede popüler dans şarkılarını kolayca ve ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlayacağız.

Bölüm 1. En Popüler Dans Şarkıları Neler?

Dans için vazgeçilmez şarkı tercihleri bulunsa da bilinmeyen, “gizli cevher” olarak da tabir edebileceğimiz birbirinden farklı dans şarkılarının da bulunduğunu belirtmeliyiz. Çoğu insan tarafından bilinmeyen bu şarkıları, ilk veya herhangi bir dansta kullanabilir, farklı ve kaliteli bir dans deneyimi yaşayabilirsiniz. Peki, hangi dans müzikleri hakkında konuşuyoruz? Hemen aşağıya bakarak hangi dans şarkılarından bahsettiğimizi görebilirsiniz.

 • Kürşat Zengin – Kalp Yolu
 • Mustafa Ceceli – Sultanım
 • Yalın – En Mükemmel Misafirim
 • Enbe Orkestrası Ft. İlyas Yalçıntaş & Büşra Periz – Olmazsa Olmazımsın
 • Ayla Dikmen & Yaşar – İlk ve Son Aşkım Sen Olacaksın
 • Sezen Aksu – Hoş Geldin
 • Gökhan Tepe – Sonsuza Kadar
 • Nalan – Söz Verdik
 • Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver
 • Özcan Deniz – Hayat Arkadaşım
 • Mehmet Erdem – Kadınım
 • Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta
 • Kenan Doğulu – En Kıymetlim
 • Altay – İyi Günde Kötü Günde
 • Rafet El Roman – Ömrümün Sahibi
 • Murat Baytekin – Mutlu Son
 • Selami Şahin/Burcu Güneş – Ben Bir Tek Kadın Sevdim
 • Yalın – Meleklerin Sözü Var
 • Kayahan – Büyük Aşkım
 • Suat Suna – Senden Başka

Bölüm 2. Dans Şarkılarını İndirmek için Neden Snaptube’u Tercih Etmelisiniz?

Yukarıda bahsettiğimiz dans müzikleri için en iyi indirme aracı, Snaptube uygulamasıdır. Dans müziklerine ek olarak Facebook, Twitter, Instagram gibi en popüler sosyal medya platformları da dahil olmak üzere 50 farklı platformdan MP3 veya MP4 formatlarında medya dosyası (video, fotoğraf veya ses) indirmenize olanak sağlayan Snaptube, bütün bu işlemleri tamamen ücretsiz, sınırsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Buna ek olarak, Resim İçinde Resim ve Otomatik Gece Modu gibi değişik özelliklere de sahip olan bu eşsiz uygulama, dans şarkısı veya başka şarkılar indirmek isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Bu durumu, Snaptube’un aktif kullanıcı sayısına bakarak dahi anlamamız mümkün. Snaptube, tam tamına 350 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile en popüler şarkı indirme uygulamalarının çoğunu geride bırakmayı başarıyor ve kendini ilk sıralara yerleştiriyor.

hareketli dans müzikleri

Ücretsiz İndir

Bölüm 3. Snaptube ile Dans Şarkılarını İndirmeye Başlayın

Peki, Snaptube ile ilk dans şarkıları indirmeye karar verdiğinizi varsayalım; bu uygulamayı nasıl indirebilir, kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz? Gelin, bütün bunları beraber inceleyelim.

Aslında, Snaptube’u kurmak da kullanmak da çok kolay. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kullanabileceğiniz bu uygulamayı kurmak için tek yapmanız gereken şey, uygulamanın internet sitesinde bulunan kurulum dosyasını indirmek ve çalıştırmak. Bundan sonrası ise tamamen birkaç basit adımı uygulamak üzerine kurulu. Kurulum da dahil, birkaç dakikanızı alacak tam 4 adımı uygulayarak Snaptube’un özelliklerinden yararlanabilir ve sevdiğiniz dans şarkılarını indirmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda, Snaptube’u kurabilmeniz ve kullanabilmeniz için bir rehber hazırladık. Bu rehber aracılığıyla hem kurulum hem de kullanım konusunda ihtiyacınız olan her bilgiye erişebilirsiniz.

Adım 1. Snaptube’u telefonunuza kurun.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Snaptube’u kurmak çok kolay. Uygulamanın internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin ve çalıştırın. Kurulum, çok kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

Adım 2. İndirmek istediğiniz ilk dans şarkısını açın ve açtığınız şarkının URL’sini kopyalayın.

Snaptube ile ilk dans şarkıları dışında da şarkılar indirebilirsiniz. Biz, bu yazıya özel olarak bir ilk dans şarkısı indirmeyi göstereceğiz. Bu nedenle, indireceğiniz ilk dans şarkısını açın ve şarkının URL’sini kopyalayarak, bir sonraki adıma geçin.

tavuk dansı şarkısı

Adım 3. Kopyaladığınız şarkı URL’sini uygulamanın arama motorunu kullanarak aratın.

Snaptube’un eşsiz arama motoru sayesinde istediğiniz şarkıları ister URL ister anahtar kelimeler ile aratabilir ve indirebilirsiniz. Bu bölümde, bir şarkı URL’si ile arama yapmayı göstereceğiz. Kopyaladığınız URL’yi ana sayfada bulunan arama motoruna yapıştırın ve aratın.

2021 dans müzikleri

Adım 4. Şarkıyı indirmek için gerekli seçimleri yaparak indirmeyi başlatın.

Şarkıyı indirmekten bir adım uzaktasınız! Arama sonucunda ekranda beliren şarkının altında bulunan indirme butonuna dokunun ve daha sonra, gerekli kalite/çözünürlük seçimlerini yaparak indirme işlemini başlatın. İşte bu kadar!

Gördüğünüz üzere Snaptube’u kurmak da kullanmak da oldukça kolay. Rakiplerinin sahip olduğu ve olmadığı çoğu özelliği kullanıcılarına tamamen ücretsiz ve sınırsız şekilde sunan bu müthiş uygulama ile en sevdiğiniz dans şarkılarını sadece birkaç tık ile telefonunuza indirebilirsiniz. Snaptube’u kesinlikle denemenizi tavsiye eder, iyi eğlenceler dileriz!

intern on Aug 29, 2022

Categories