Video sese dönüştürme işlemi her gün binlerce kişinin başvurduğu işlemlerden biridir. Bu yöntem sayesinde bir videoda çalan şarkıyı sadece ses dosyası olarak indirmek mümkündür. Pek çok kişi özellikle sosyal medyada denk geldiği videoları sadece ses olarak indirmek ister. Buun sebebi ise videoda yer alan şarkının hoşlarına gitmesi olabilir. Aynı şekilde gönderide yer alan ses de dikkatimizi çekebilir. Fakat bu tür durumlarda doğrudan video indirmek yerine video sese dönüştürme işlemi öne çıkmaktadır.

Müzik dönüştür işlemi olarak da bilinen bu metodu nasıl uygulayabileceğinizi anlattık. Şarkı çeviri işlemini yapmak için Snaptube uygulaması etkili bir çözüm sunmaktadır.

Bölüm 1: Videoyu MP3’e Çevirme Programları Hangileridir?

MP3 dönüştürücü olarak da bilinen en iyi uygulamaları sizler için listeledik. İşte video ses dönüştürme işlemi için başvurabileceğiniz en iyi site ve uygulamalar.

1. Listenvid

Farklı kbps formatlarında indirme şansı sunan Listenvid en popüler şarkı çeviri siteleri arasında yer alıyor. Videoları sese dönüştürme konusunda yardım arayan müzik severler Listenvid’e başvuruyor.

2. FLVto

FLVto ise şarkı dönüştürücü arayan kullanıcılar için en sevilen adreslerden biri. İnternet sitesi bağlantı üzerinden videoları MP3 uzantılı ses dosyalarına dönüştürüyor.

3. Greenmp3

Greenmp3 ile sesi MP3 dönüştürücü işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bu internet sitesi de listemizdeki diğer uygulamalar ile benzer özelliklere sahip.

4. Onlinevideoconverter

Onlinevideoconverter ile web tabanlı MP3 müzik çevirici işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir videonun bağlantısını yapıştırdıktan sonra ses dosyasına dönüştürebilirsiniz.

5. Savetomp3

Video sese dönüştürme aramasında bulunan pek çok kişi Savetomp3 adresini tercih ediyor. Popüler uygulama videoları MP3 formatına dönüştürüyor. Kullanıcılar daha sonra MP3 uzantısına sahip ses dosyasını kaydedebiliyor.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube rakiplerinden çok daha başarılı pek çok özelliğe sahiptir. Etkileyici müzik indirme uygulaması tamamen ücretsizdir. Bedava yapısının yanı sıra kullanıcı dostu arayüzü de dikkat çekmektedir. Snaptube ile video ve müzik indirme işlemi reklamsız bir deneyim sunar. Snaptube kullanıcılarının uzun ve gereksiz reklamalr izlemesine gerek kalmaz.

Sevilen uygulama hiçbir noktada ödeme talep etmez. Kişisel bilgilerin ve hesap oluşturma zorunluluğunun bulunmadığı Snaptube ile şarkılar telefonunuza kaydolur.

online müzik dönüştürücü

Ücretsiz İndir

Bölüm 3: Snaptube ile Şarkı Dönüştürme İşlemi

Snaptube ile video sese dönüştür işlemi hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir hale geliyor. Popüler uygulama sayesinde videoları saniyeler içerisinde ses dosyalarına çevirmek mümkün. Böylece bir videonun arkasında çalan şarkı doğrudan telefon hafızasına kaydoluyor. Şarkıyı tekrar dinlemek için videoyu aramanıza ve zaman kaybetmenize hiç gerek yok. Müzik dönüştür işlemi ile kaydettiğiniz MP3 dosyasını dilediğiniz an açabilirsiniz.

Bununla beraber bağlantı zorunluluğu da ortadan kalkıyor. Dönüştürme ve indirme işlemini tamamladıktan sonra internet bağlantınızın bulunmasına gerek yok. Dilediğiniz yer ve zamanda kaydettiğiniz şarkıları açabilir ve gününüze ses katabilirsiniz. Sizler için en iyi şarkı çeviri uygulaması olan Snaptube’un yükleme rehberini hazırladık. Aşağıdaki rehberi takip ederek birkaç dakikada Snaptube uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını uygulamanın internet sitesinden telefonunuza indirin.

Popüler müzik indirme uygulaması Snaptube ücretsiz olarak indirilebiliyor. Snaptube APK dosyasını internet sitesi üzerinden indirin. Daha sonra cihazınızın Gizlilik ve Güvenlik ayarlarını açın. İzinleri sekmesinde Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini işaretleyin.

Adım 2: İndirmek istediğiniz şarkıyı bulun ve URL adresini kopyalayın.

Şarkı bağlantısını kopyalamak için paylaş tuşuna basın. Gönderi ayarlarını görüntüleyerek şarkının URL adresini bulabilirsiniz. Adresin üzerine basılı tutarak bağlantıyı kopyalayın.

video ses dönüştürücü indir

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL adresini Snaptube uygulamasının arama çubuğuna yapıştırın.

Çıkan sonuçlardan MP3 uzantısını seçin ve indir butonuna dokunun. Kalite ve format seçeneklerini belirledikten sonra indirme işlemini başlatın. Doğrudan video indirmek istediğinizde 480p, 720p, 1080p, 2K ya da 4K çözünürlüklerini seçebileceğinizi belirtelim. Snaptube ile yapacağınız indirmeler geniş indirme alternatifleri size sunulur. Örneğin indireceğiniz şarkının uzantısını M4A olarak da belirleyebilirsiniz.

video ses dönüştürücü indir

Listemizdeki en başarılı MP3 müzik çevirici olan Snaptube, videoları sese dönüştürme konusunda da harika bir iş çıkarıyor. Sadece saniyeler içerisinde cihazınıza dilediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz. 50’den fazla sosyal medya platformunda gördüğünüz videoları sese dönüştürebilirsiniz. Snaptube ile müzik ve video indirme işlemi dev bir kolaylık kazanıyor. Siz de Snaptube ailesine hoş geldiniz!

intern on Aug 31, 2022

Categories