İnternet üzerinde dinleyebileceğiniz sayısız müzik bulunmakta. Kullanıcılar, popüler türlerde bulunan müzikleri ücretsiz dinlemeye, adeta hayatının bir parçası haline getirmeye bayılıyor. Bu bağlamda Karadeniz şarkıları, pop şarkılar gibi birçok çeşitli müzik turu, kullanıcıların tercihleri arasında öne çıkmakta. Fakat ne yazık ki bu şarkıları indirebilmek için platformlar doğrudan bir yol sunmuyor.

Müzikseverler, bu sebeple meditasyon müziği indirmek için bazı üçüncü parti platformlara başvurmak durumunda kalıyor. Snaptube, bu platformlardan bir tanesi. Snaptube Online sayesinde internet üzerinden kolaylıkla özgün müzikler indirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken para ödemenize de hiç gerek yok! Dilerseniz gelin öncelikle Karadeniz şarkıları gibi popüler müzik türlerinden, sonra da bu türlerdeki müzikleri nasıl bedava indirebileceğinizden bahsedelim sizlere.

Bölüm 1: 13 Adet Sevilen Müzik Türü

Herkesin müzik zevki farklı, dolayısıyla herkese göre farklı müzik türleri bulunuyor. Aşağıda bahsettiğimiz müzik türleri ise Türkiye’de en sevilenler arasında.

Karadeniz Şarkıları

Karadeniz yöresinin hikâyelerini ve kültürünü yansıtan bu şarkılar oldukça popüler. En sevilen Karadeniz şarkıcıları arasında ise Resul Dindar, Volkan Konak, Kâzım Koyuncu gibi isimler yer almakta. Hey Gidi Karadeniz, Cerrahpaşa, Hayde Gidelum gibi eserler, Karadeniz müziklerinin bazı sevilen örnekleri.

Klasik Müzik

Biraz sakinlik istiyorsanız dinleyebileceğiniz bu zamansız klasik müzik eserleri de en sevilen müzik türlerinden birini oluşturmakta. Klasik müziğe yeniyseniz çok şanslısınız çünkü keşfedeceğiniz birçok şarkı var. Beethoven’ın Dokuzuncu Senfoni’siyle başlayabilirsiniz.

Pop Şarkılar

Eğlence istiyorsanız Aleyna Tilki, Tarkan, Hadise gibi starların Aşk Ateşi, Kuzu Kuzu, Düm Tek Tek gibi pop şarkılar ile gününüzü gün edebilirsiniz.

Rap Şarkılar

Son dönemde yükselişte olan rap müzikte popüler kişilikler olarak Çakal, Reckol, Uzi gibi isimler İmdat, Paparazzi gibi eserleriyle öne çıksa da eski Ceza, Allame, Sansar Salvo gibi rap müzisyenlerini tercih eden bir kitle mevcut.

Türk Sanat Müziği

Zeki Müren, Müzeyyen Senar gibi ustaların Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun, Fikrimin İnce Gülü gibi eserlerini seslendirmeleri ruhunuzu dinlendirecektir. Bu eserler Türk Sanat Müziği türünün en sevilen parçaları arasında yer alır.

Fon Müziği

Videolarınızın arkasını doldurmak veya şiir okurken arkada kullanmak için internette bulabileceğiniz bir fon müziği kullanabilirsiniz.

Arabesk Şarkılar

Oldukça sevilen arabesk şarkılar arasında Nilüfer, Hatasız Kul Olmaz, Sigarayı Bıraktım gibi efsane eserler yer alıyor.

Meditasyon Müziği

Kendi kendinize rahatlamak ve içinizi keşfe çıkmak isterseniz meditasyon müziği örneklerine göz atmanızı öneririz.

Sanat Müziği

Türk Sanat Musikisi ile tıpkı az önce belirttiğimiz gibi ruhunuzu dinlendirmeniz, enstrüman ağırlıklı bu müzik türüyle rahatlamanız mümkün.

Karışık Şarkılar

Ne dinleyeceğinizi bilemediyseniz internette bulunan karışık şarkılar listelerine göz atarak seveceğiniz bir müzik türü bulmayı deneyebilirsiniz.

Özgün Müzikler

Bu sıralar Lin Pesto, Jakuzi gibi bağımsız müzisyenlerin çıkardığı özgün şarkılar özellikle gençler arasında oldukça popüler.

Halk Müziği

Telli Turnam, Bülbülüm Altın Kafeste gibi türkülerden oluşan halk müziği şarkıları da Türk halkının tercih ettiği müzik türleri arasında.

Disko Şarkıları

Eğer gece hayatına iyi gidecek şarkılar arıyorsanız kopmalık disko şarkıları sizin için biçilmiş kaftan.

Bölüm 2: Bedava Müzik İndirici Snaptube!

Bütün bu müzikleri internetten ücretsiz indirebilmek istiyorsanız aradığınız araç belli: Snaptube. Snaptube sayesinde herhangi bir kişisel bilgi vermeden, ücret ödemeden, gereksiz reklamlara takılmadan ücretsiz müzik ve video indirebilirsiniz. İndirdiğiniz müzikleri ise internetiniz yokken dinleyebilirsiniz. Böylece Karadeniz şarkıları gibi pek çok müziği cihazınıza kaydedebilirsiniz.

İsterseniz Snaptube’u nasıl kullanabileceğinizi adım adım anlatalım sizlere. Aşağıdaki rehberi okuyup adımları tek tek uygulayarak telefonunuza veya bilgisayarınıza ücretsiz müzik indirebilirsiniz.

müzik dinle türküler

Ücretsiz İndir

Bölüm 3: Snaptube ile Nasıl Müzik İndirilir? Adım Adım Rehber

Snaptube sitesini kullanarak müzik indirmek için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları izleyerek birkaç dakikada uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz. Daha sonra dijital rutininiz esnasında dilediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Snaptube uygulamasını resmi internet sitesinden APK olarak indirin. Daha sonra telefonunuzun ayarlar penceresinden “bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. Daha sonra Snaptube APK dosyasına dokunun ve yüklemeyi başlatın.

Adım 2: Şarkı bağlantısını kopyalayın.

Öncelikle indirmek istediğiniz müziği bulmalısınız. Müziğin URL adresini kopyalamanızın ardından Snaptube uygulamasını açın.

müzik dinle türküler

Adım 3: Şarkı bağlantısını uygulamaya yapıştırın.

Sonra ise kopyaladığınız URL adresini Snaptube’daki link boşluğuna yapıştırın ve MP3 seçeneğiyle indirmeye başlayın.

müzik dinle türküler
Müziğiniz, saniyeler içerisinde cihazınızın yerel depolamasına kaydolacaktır.

intern on Aug 31, 2022

Categories