En sevilen bebek şarkıları ile bebeğinizin keyfini yerine getirebilirsiniz. Hareketli notalarıyla dikkat çeken bu parçalar oldukça sevilmektedir. Yüz binlerce ebeveynin tercih ettiği çocuk şarkıları bu listede sizin için derlendi. Bu şarkılar ile bebeğinizin dikkatini tek bir noktaya odaklayabilirsiniz. Aynı şekilde bazı bebek şarkıları ile bebeğinizin uyumasını sağlamak da mümkündür.

Sizler için hazırladığımız bebek müzikleri listesinde pek çok şarkıya yer verdik. Bebek uyku müziği ya da bebek uyutan müzik olarak yapılan aramalar burada çözüme kavuşacak. Eğer hazırsanız en sevilen çocuk şarkıları listemize giriş yapalım.

Bölüm 1: En Popüler Bebek Şarkıları

Bebeklerin en sevdiği şarkılar arasında pek çok yeni ve klasik şarkı var. Örneğin Arı Vız ya da Arkadaşım Eşek gibi şarkılar hala bebeklerin dikkatini çekiyor. Fakat bu şarkıların özellikle klip videoları olanlar daha çok öne çıkıyor.

1. 5 Küçük Ördek

Videosuyla beraber açabileceğiniz 5 Küçük Ördek bebeğinize ördeklerin tatlı serüvenini anlatacak. Bebeğiniz videoya odaklanırken mama yedirmeniz kolaylaşacak.

2. Renkleri Öğreniyorum

Niloya tarafından seslendirilen eğitici bu şarkı da en sevilen bebek müzikleri arasında yer alıyor.

3. Kediler Hep Miyav Der

Pıtırcık tarafından seslendirilen bu şarkıda yavru kedileri görmek mümkün. Bu şarkı da eğitici videolar arasında yer alıyor. Bu parça da en sevilen çocuk şarkıları arasında bulunuyor.

4. Bak Otobüs Geliyor

Asuman Üzüm’ün seslendirdiği Bak Otobüs Geliyor şarkısı en sevilen müzikler arasında kendine yer buldu.

5. Hoş Geldin Güzel Bebek

Sonat Bağcan’ın sesiyle öne çıkan Hoş Geldin Güzel Bebek tatlı yavrunuzu neşelendirecek bir tınıya sahip.

6. Pazara Gidelim

Metin Özülkü’nün Pazara Gidelim şarkısı ise bir çocuk müziği klasiğini tekrar günümüze getiriyor.

7. Kaç Kaç Kaç

Sevimli Dostlar’ın Kaç Kaç Kaç şarkısı hareketli ezgileriyle bebeğinizin dikkatini üzerinde toplayacak.

8. İyi Geceler

Bebek Uyku Ninnileri kanalında açabileceğiniz İyi Geceler şarkısı pek çok ebeveynin büyük yardımcısı oldu. Sevilen şarkı bebek uyku müziği olarak da öne çıkıyor.

9. Uyku Vakti

Müjde Tuğsuz’un ağır ezgilerden oluşan bu şarkısı ise bebek sakinleştirici müzik özelliklerine sahip. Bu parça ağlayan bebeğinize iyi gelebilir.

10. Fış Fış Kayıkçı

Bir ninni klasiği olan Fış Fış Kayıkçı bu kez Mircan Kaya tarafından seslendiriliyor. Bu parçayı da annelere ve babalara öneriyoruz.

Tüm bu şarkıları özellikle uyku müziği çalma listelerinize ekleyebilirsiniz. Bebeğinizin uyumadığı zor anlarda hepsini açarak dinleyebilirsiniz. Fakat internet bağlantısı olmadığında şarkıları açmakta problem yaşamak mümkündür. İşte bu noktada bebek şarkılarını da çevrimdışı dinleme şansı sunan Snaptube’dan bahsedeceğiz.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube dilediğiniz her şarkıyı telefonunuza kaydetme fırsatı sunar. Bu sayede bebeğiniz uyumakta zorlandığında şarkıları açabilir ve sakinleşmelerini sağlayabilirsiniz. Tamamen bedava uygulama olan Snaptube ile video ve şarkı indirmek de mümkündür. Böylece bebeğinizin dikkatini hem videolarla hem de bebek uyutan müzik gibi şarkılarla dağıtabilirsiniz.

Reklamsız bir müzik indirme uygulaması olan Snaptube ile şarkı indirmek sadece saniyeler sürer. Üstelik sınırsız olarak video indirmeniz de mümkündür.

kolik bebek müzikleri

Ücretsiz İndir

Bölüm 3: Snaptube Bedava Şarkı İndirme İşlemi

Snaptube ile bedava şarkı indirme işlemi için uygulamayı telefonunuza kurmanız gerekir. Bu işlem oldukça basittir ve birkaç dakikada tamamlanabilir. Uygulamanın resmi internet sitesini açarak APK dosyasını indirmeniz ve üzerine bir kez dokunmanız yeterlidir. Öncesinde küçük bir ayarlama yapabilir ve sonrasında en sevilen bebek müzikleri ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK’yı internet sitesinden cihazınız indirin.

Bebeğiniz için şarkılar indirmek istiyorsanız öncelikle Snaptube sitesini açın. Telefonunuzdan tarayıcıya girerek Snaptube yazabilir ve uygulamanın sitesine gidebilirsiniz. Buradan Snaptube APK dosyasını indirin.

Daha sorna telefonunuzun ayarlarını açarak bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini işaretleyin. Bu ayar genellikle Gizlilik ve Güvenlik sekmesinde yer almaktadır.

Adım 2: İndirmek istediğiniz şarkıyı tespit edin ve bağlantı adresini kopyalayın.

Daha sonra telefonunuza kaydetmek istediğiniz bebek şarkısının bağlantısını bulun. Bağlantı kopyalamak için paylaş butonuna basabilirsiniz. Daha sonra bağlantının üzerine basılı tutarak kopyalayabilirsiniz.

kolik bebek müzikleri

Adım 3: URL adresini Snaptube arama çubuğuna yapıştırın ve aratın.

Snaptube uygulamasını açın ve kopyalamış olduğunuz şarkı adresini arama kısmına yapıştırın. Arama işlemini başlattıktan sonra formatı seçin. MP3 olarak seçerseniz doğrudan bir ses dosyası indirirsiniz. Fakat bebeğiniz için iyi olacak bir video indirmek için MP4 de seçebilirsiniz.

kolik bebek müzikleri

Snaptube ile şarkı indirmek ve bebek uyku müzikleri kaydetmek işte bu kadar kolay. Siz de Snaptube uygulaması ile sınırsız indirme fırsatını elde edebilirsiniz!

intern on Aug 31, 2022

Categories