2021 şarkıları listesinde geçtiğimiz yılın en çok dinlenen parçalarını derledik. Dünyayı kasıp kavuran pandemi 2021 yılında da etkisini sürdürdü. Fakat sanat ve müzik dünyası temposunu hiç kaybetmeden yoluna devam etti. Kendilerini eve kapatmak zorunda kalan insanlar ise farklı şarkılar dinleyerek gününe ses kattı. Hem dünyada hem de ülkemizde şarkı dinleme oranlarında artış gözlemlendi.

Onlarca farklı müzik platformunda pek çok sanatçı şarkılarını zirveye taşıdı. Özellikle pop ve rap şarkılarının doldurduğu listeye rehberimizde yer verdik. Sizler için yeni şarkılar 2021 listesini hazırladık. Müzik dinle 2021 isteğiyle dinlenen 10 şarkıyı derledik.

Bölüm 1. 2021 En Çok Dinlenen Şarkı Hangisi?

2021 birbirinden başarılı şarkılar ile dolu. 2021 şarkı listesinde bolca rap ve pop müzik olduğu da rahatlıkla görülebiliyor. Karışık müzik dinle 2021 isteğinde bulunan müzik severler aşağıdaki parçalar ile karşılaşıyor.

1. Bilmem mi? – Sefo

Sefo’nun Bilmem mi? Adlı parçası 2021 hit şarkılar listesinin başında yer aldı. Bilmem mi? şarkısı ile Sefo’nun ünü artarken şarkı da pek çok yerde çalma listelerinin başında yer aldı.

2. Seni Dert Etmeler – Madrigal

Madrigal’in Seni Dert Etmeler adlı şarkısı ise sosyal medyanın yıldızlarından biri oldu. Ağza takılan sözleri ve başarılı temposuyla Seni Dert Etmeler 2021’in sevilen şarkıları arasında yer aldı.

3. Krvn – Uzi

Rap sanatçısı 2021 yeni şarkılar listesine dört şarkıyla beraber giriş yaptı. Listeleri kasıp kavuran Uzi’nin en sevilen parçası ise Krvn oldu.

4. Bul Beni – Ezhel

Her yıl birbirinden başarılı şarkıları ile listelerde zirveye oynayan Ezhel bu yıl da Bul Beni ile yıldızını parlattı.

5. Martılar – Edis

Türk pop müziğinin en büyük isimlerinden olan Edis Martılar şarkısı ile 2021 müzik listelerinde rüzgarını estirmeyi başardı.

6. Dua – Güneş ve Uzi

Güneş ve Uzi’nin birlikte seslendirdiği Dua şarkısı da işte, çalışma alanlarında ve sosyal alanlarda kendine yer buldu. Yeni şarkılar 2021 listesinin en yeni sanatçılarından biri de Güneş oldu.

7. Umrumda Değil – Uzi

Rap sanatçısı Uzi Umrumda Değil şarkısı ile en çok dinlenen 2021 şarkıları listesindeki varlığını sürdürdü.

8. Makine – Uzi

Makina ile spor salonlarında motivasyon seviyesi arttı ve rap sanatçısının bu şarkısı herkesinden dinleyicinin beğenisini topladı.

9. Ralli – Lvbel C5, Batuflex

Lvbel C5 ve Batuflex’in seslendirdiği Ralli şarkısı özellikle genç dinleyicilerden geçer not aldı. Ralli de 2021 şarkıları arasında çok sevildi.

10. Ölebilirim – Bedo, Patron

Bedo ve Patron tarafından yayınlanan Ölebilirim şarkısı ise 2021 yılı boyunca kulaklarımızın pasını sildi.

Bölüm 2. Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Android telefonlardaki en iyi müzik indirme uygulaması Snaptube ile listelediğimiz şarkıları indirebilirsiniz. Snaptube onlarca farklı sosyal medya platformundan şarkı ve video indirmeyi mümkün kılar. Hiçbir ücret ödemeden ve kaydolmadan Snaptube ile müzik indirebilirsiniz.

1- Reklamsız bir deneyim.

Rakiplerinin aksine Snaptube müzik indirme uygulamasında reklam izleme zorunluluğu bulunmuyor.

2- Kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yok.

Snaptube herhangi bir indirme için kişisel verilerinizi talep etmiyor.

3- Ödeme yok.

Snaptube sunduğu indirme seçenekleri için ödeme yapmanızı istemiyor.

4 – Hızlı indirme fırsatı.

Dilediğiniz şarkı ve videoları Snaptube ile saniyeler içerisinde indirebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snaptube ile şarkılar doğrudan telefonunuzun hafızasına kaydolur. Böylece güçlü bir internet bağlantısı olmadığında bile şarkı dinlemek mümkün hale gelir.

Popüler şarkı indirme uygulamasının kullanıcılarından herhangi bir ödeme talep etmediğini belirtmekte fayda var. Snaptube aynı zamanda rakiplerinin sahip olmadığı farklı özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Örneğin uygulamada herhangi bir indirme sınırı bulunmuyor. Bu da hiçbir ödeme yapmadan dilediğimiz kadar indirme yapma şansı sunuyor. Bu sayede 2021 müzik dinle işlemi tamamen ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkıyor.

2021 şarkılar

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube APK dosyasını internet sitesinden indirin.

Snaptube APK dosyasını indirmek için telefonunuzun mobil tarayıcısını açın. Arama kısmına Snaptube yazın ve uygulamanın resmi internet sitesine erişin.

Ana sayfada yer alan Snaptube APK dosyasını telefonunuza indirin. Ayarlar penceresine geçiş yapın ve telefonunuzun gizlilik ve güvenlik ayarlarını açın.

Buradan “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. Bu sayede hiçbir problem yaşamadan kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: Şarkıyı bulun ve bağlantısını kopyalayın.

İndirmeye karar verdiğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın. Uygulamayı tekrar açın ve kopyaladığınız bağlantıyı arayüze yapıştırın.

karışık müzik dinle 2021

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube uygulamasına yapıştırın ve indirin.

Snaptube içinde arama yapın ve kalite ile format seçeneklerini belirleyin. İndir butonuna basın ve indirmeyi başlatın.

2021 şarkı listesi

intern on Aug 28, 2022

Categories