Film indirme işlemi, maalesef birçok kişinin istediği kadar kolay ve ücretsiz bir şekilde yapılamıyor. Çevrimiçi yayın hizmetleri filmleri kullanıcılarla paylaşsa da indirmesi zor oluyor, olmasa da genellikle ücret istiyorlar. Yani kullanıcılar istedikleri filmleri cihazlarına indirebilmek için para ödemek zorunda kalıyor. Bu noktada devreye giren film indirme siteleri ise internet kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde film indirebilmelerini sağlıyor. Biz de bu yazımızda en iyi film indirme sitesi ve detaylarından bahsederek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bölüm 1: En İyi 10 Film İndirme Sitesi

Film indirebilmek için kullanabileceğiniz birçok site bulunmakta. Bunların hepsi farklı özelliklere sahip olduğu için farklı bir kitleyi hedeflemekte. Bahsedeceğimiz sitelerden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Snaptube

Snaptube, çeşitli platformlardan film, dizi, müzik veya anime indirmek için kullanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde onlarca farklı sosyal medya platformunda bulunan video ve filmleri indirebilirsiniz. Snaptube, diğer çoğu film indirme siteleri aksine 4K çözünürlükte indirme imkânı sunduğu için sevilmektedir.

Fullindirsene

Fullindirsene sitesi de sizlere yüzlerce farklı film içeren koleksiyonuyla hizmet vermektedir. Son zamanlarda çıkan popüler animasyonlardan Yeşilçam efsanelerine kadar bütün filmleri film indir sitesi Fullindirsene ile cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Classic Cinema Online

Kullanıcılar için büyük bir arşiv barındıran sitelerden bir tanesi de Classic Cinema Online. Ücretsiz film indirme siteleri listemizde yerini alan bu hizmetten de sayısız filmi bulup cihazınıza indirmeniz mümkün.

Flvto

Flvto, tıpkı Snaptube gibi kullanabileceğiniz, sosyal medya ağlarında bulunan filmleri indirmenizi sağlayan bir bedava film indirme sitesi olarak karşınıza çıkar. Flvto sayesinde MP3/MP4 dönüştürme işlemi yapmanız da mümkündür.

Public Domain Torrents

Public Domain Torrents, halka açık filmleri büyük arşivinde toplayarak kullanıcılara sunan bir sitedir. Güvenilir film indirme siteleri arasında yer alan PDT’yi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

IMDb TV

IMDb’nin bizzat sunduğu bu hizmet sayesinde ücretsiz filmleri cihazınıza indirip kullanabilirsiniz. Fakat bunu yaparken ABD’de yaşamanız veya ABD bazlı bir VPN kullanmanız gerekmekte.

Open Culture

Open Culture sitesi, daha çok eski sanat/kültür filmleri üzerine yoğunlaşmış bir arşive sahiptir. 4.000’den fazla film içeren bu siteden aynı zamanda müzik, sesli kitap gibi materyaller indirmeniz de mümkün.

Sony LIV

Sony LIV de daha çok Bollywood eserlerine yoğunlaşan, Hint filmi hayranları için büyük bir arşive sahip bir sitedir. Siteye erişim için bazı eklentiler kullanarak Sony LIV ile istediğiniz Hint filmini bulup indirebilirsiniz.

Retrovision

Retrovision ise arşivi daha çok eski Amerikan filmleri üzerine kurulmuş bir site. Siz de bu film indir sitesi ile eski filmlere erişip onları indirebilirsiniz.

İndirfilm

İndirfilm sitesi sayesinde hem yabancı hem de yerli olmak üzere yüzlerce filmi Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneğiyle indirmeniz mümkün. Bu hizmet, Türkçe dil seçeneği arayanlar için en iyi ücretsiz film siteleri Türkçe listesinde yerini alıyor.

Bölüm 2: Film sitelerinden nasıl ücretsiz film indirilir?

Farklı siteler için kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunmakta, fakat biz bu yazımız için Snaptube ile nasıl film indirebileceğinizi adım adım gösterebileceğiz.

film indirme sitesi

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube’u indirin.

İlk adımda Snaptube’u cihazınıza indirmelisiniz. Bunu yapabilmek için Snaptube’un sitesine girip cihazınıza uygun versiyona tıklayın. Eğer APK indirilmiyorsa telefonunuzun “Ayarlar” kısmındaki “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesinden “Bilinmeyen kaynaklardan dosya indirme” seçeneğini aktifleştirin.

Adım 2: Snaptube’a girin.

Telefonunuza indirdiğiniz Snaptube uygulamasını açın.

film indirme sitesi

Adım 3: Filminizi aratın ve bulun.

Snaptube’da bulunan arama butonunu kullanarak istediğiniz film hangisiyse onun adını aratın. Karşınıza birçok sonuç çıkacaktır, sizin için uygun olana tıklayın.

Adım 4: İndir butonuna tıklayın.

Videoda beliren “İndir” butonuna tıklayın.

film indirme sitesi

Adım 5: İstediğiniz çözünürlüğü seçin.

Sonrasında ise Snaptube’un sunduğu ayarlardan istediğiniz çözünürlüğü seçerek indirme işlemini başlatın.

Filminiz cihazınıza saniyeler içerisinde indirilecektir. Kendiniz izleyerek veya arkadaşlarınızla paylaşarak dilediğinizce tadını çıkarın!

Bölüm 3: En İyi 5 Ücretsiz Film

Şimdi de Snaptube veya diğer film indirici site hizmetleriyle indirebileceğiniz bazı filmlerden bahsedelim.

Hababam Sınıfı (9,2)

Yeşilçam’ın en efsanelerinden, Türkiye’de neredeyse herkesin sevdiği bir komedi filmi olan Hababam Sınıfı’nı da ücretsiz izleyip indirmeniz mümkün. Film, muzip ve tembel öğrencilerin birbirine olan bağını, yaşadıkları komik olayları konu alıyor.

Av Mevsimi (7,4)

Listedeki diğer filmlere göre daha ağır bir havaya sahip olan, Şener Şen ve Cem Yılmaz’ın oynadığı bu polisiye filminde bir cinayeti araştıran üç kişinin hayatlarının nasıl zorlaştığını görüyoruz. Suç filmleri sevenler için ideal, popüler bir eser.

Yahşi Batı (7,4)

Yahşi Batı, internet üzerinden izleyip ücretsiz indirebileceğiniz bir komedi filmi. Cem Yılmaz’ın hem yazdığı hem de içerisinde oynadığı bu 2009 çıkışlı film sizi gülmekten yerlere yatıracak.

Mandıra Filozofu (6,6)

Bir diğer sevilen yerli komedi filmi Mandıra Filozofu’nun başrolünde Mustafa Ali rolünde Müfit Can Saçıntı yer almakta. Doğayla iç içe bir filozofun yanında iş adamı Cavit’i konu alan bu filmin kadrosunda Rasim Öztekin, Eser Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

Kolpaçino: Bomba (5,7)

Kolpaçino da popüler yerli komedilerden bir tanesi. Serinin “Bomba” başlıklı filmi, Özgür’ün yaşadığı maddi zorluklardan bahsediyor. Filmi ücretsiz izleyip indirebilirsiniz.

intern on Jan 02, 2023

Categories