Film izlemek hepimizin boş zamanında yaptığı bir aktivite artık. İşten güçten zaman bulunca kafamızı rahatlatabilmek için açıp bir şeyler izliyoruz. İzleyecek film çok, fakat aynı zamanda bunları indirerek internetimiz yokken de keyfini çıkarabilmek istiyoruz. Maalesef ki film indirmek için birçok servis para talep ediyor. Film indirmeye para ödemek istemeyen kullanıcılar da film indirme programları gibi alternatif yöntemler arıyor. Biz de bu yazımızda kullanabileceğiniz bazı film indirme programlarından bahsederek sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bölüm 1: En İyi Film İndirme Uygulamaları / Siteleri

Film indirmek için kullanabileceğiniz programlar ve siteler saymakla bitmez. Biz, burada sadece en iyi birkaç tanesine yer vererek aklınızda bir fikir oluşturmayı hedefledik.

Snaptube

Snaptube film indirme programı Android telefonlar için uygun bir hizmettir. Onlarca farklı kaynaktan video ve film indirmenize olanak sağlayan Snaptube uygulaması sayesinde film indirmenin yanında istediğiniz müzikleri ve videoları da cihazınıza kaydedebilirsiniz. Üstelik indirme işlemi esnasında istediğiniz çözünürlüğü de seçebilirsiniz.

İndirfilm

İndirfilm sitesinin geniş film arşivi sayesinde kendi zevkinize ve tercihlerinize göre farklı filmler bulabilir, bu film indir program sayesinde istediğiniz filmleri cihazınıza indirip internet yokken de tadını çıkarabilirsiniz.

Allinonedownloader

Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir diğer film indirme uygulaması olan Allinonedownloader sayesinde de internette bulduğunuz filmleri telefonunuza indirmeniz mümkün.

Fullindirsene

Fullindirsene sitesi sayesinde son çıkan filmlerden Yeşilçam efsanelerine kadar birçok filmi indirebilirsiniz. Üstelik filmler dışında da birçok programı ve oyunu bu sitede bulabilirsiniz.

Bölüm 2: En Çok İndirilen Filmler Neler?

Bu film indirme programları ile bazı filmler indirmek istiyorsunuz fakat ne indireceğinizi bilemiyor musunuz? Merak etmeyin. Sizler için en çok tercih edilen filmlerden bazılarını derledik. 

Hababam Sınıfı

Yeşilçam’ın komedi efsanesi olan Hababam Sınıfı’nı bilmeyen yoktur. Haylaz ve komik bir sınıfı anlatan bu filmde hem arkadaşlığın gücünü görüyoruz hem de kahkahalara boğuluyoruz. Her zaman tekrar izlenesi bir eser.

Yahşi Batı

İnternette bulabileceğiniz bir komedi filmi olan Yahşi Batı da en çok tercih edilen filmlerden bir tanesi. 2009 yapımı olan, Cem Yılmaz’ın oynadığı bu film, padişahın emriyle ABD’ye gidip başkana bir hediye vermeyi hedefleyen iki Osmanlı ajanının hikâyesini anlatmakta.

Av Mevsimi

Bir başka Cem Yılmaz filmi olan Av Mevsimi, diğerlerine göre daha sert bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde üç dedektifin hayatının bir soruşturmayla nasıl zorlaştığını izliyoruz.

Kutsal Damacana

Kutsal Damacana, internette tek parça olarak bulup indirebileceğiniz Türk komedilerinden bir diğeri. Şafak Sezer’in başını çektiği bu film serisinin seveni de oldukça fazla. Film indir program ile bu filmi yüklemeniz mümkün.

Kolpaçino: Bomba

Sevilen Kolpaçino serisinin Bomba adlı filmi de en çok indirilen filmlerden bir tanesi. Şafak Sezer, Aydemir Akbaş ve Ali Çatalbaş’ın oynadığı bu filmde Özgür’ün (Şafak Sezer) yaşadığı zorluklar muzipçe ele alınıyor.

Bölüm 3: Snaptube Özellikleri & Film İndirme Rehberi

Bu filmleri indirmek için Snaptube’u kullanabilirsiniz. Snaptube, aşağıdaki özellikleri sayesinde diğer film indirme uygulamaları ile kıyaslanınca üstünlüğünü ortaya koyuyor:

film indirme programları
Ücretsiz İndir
  • Tamamen ücretsiz. Yayın servislerine aylık abonelik parası ödeyeceğinize Snaptube ile sonsuza kadar bedava film indirebilirsiniz.
  • Farklı kaynak seçeneklerine sahip. Snaptube ile film indirirken tek bir siteye takılı kalmanıza gerek yok, çünkü onlarca farklı kaynak destekleniyor.
  • Kullanımı kolay, arayüzü rahat. Snaptube, gece modu gibi özellikleriyle ve kolay arayüzüyle kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Peki film indirme programı APK Snaptube nasıl kullanılır? Aşağıdaki adımları uygulayarak film indirebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube’u indirin.

Snaptube’u telefonunuza indirmek için, internette arama yaparak uygulamanın websitesine gidin ve uygulamayı cihazınıza APK olarak indirin. Kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, “Ayarlar” bölümünde bulunan “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesine gidin ve bilinmeyen kaynaklardan dosya kurma iznini verin. Bunu yaptıktan sonra indirmeye sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. 

Adım 2: İndireceğiniz videoyu arayın.

Snaptube’u indirdikten sonra, uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz filmi arayın. Uygulamanın arama kısmına indirmek istediğiniz filmin adını yazmanız yeterli.

film indirme programları

Adım 3: İndireceğiniz videoya tıklayın. 

Karşınıza çıkan sonuçlardan size uygun olana tıklayın.

Adım 4: İndir butonuna tıklayın.

İndir butonuna (aşağı ok simgesi) veya aşağı ok simgesine tıklayın.

film indirme programları

Adım 5: Çözünürlük ayarınızı seçin ve indirmeyi başlatın.

Karşınıza çıkan seçeneklerden istediğiniz çözünürlük ayarını seçerek filmi indirmeye başlayın. Unutmayın – daha yüksek kalite, daha iyi görüntü ancak daha büyük dosya boyutu ve daha uzun indirme süresi anlamına gelir.

Bölüm 4: Sık Sorulan Sorular

Nereden güvenli film indirebilirim?

Snaptube gibi film indirme programları sayesinde internette açık olarak yayımlanan filmleri güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

En çok film hangi platformda?

Netflix ve Disney Plus gibi ücretli abonelik platformlarında birçok film bulunmakta, fakat Snaptube gibi film indirme uygulamaları ile internette olan her filmi indirebilirsiniz.

Nasıl ücretsiz film izleyebilirim?

Ücretsiz film izlemek için internetten film izleme sitelerini kullanabilir veya filmleri cihazınıza film indirme programları ile indirerek izleyebilirsiniz.

intern on Jan 06, 2023

Categories