Bir Android kullanıcısı olarak, cihazınızda HD filmler izlemek isteyebilirsiniz. Mobil cihaz taşınabilirdir ve telefonunuzda bazı videolar varsa, bu sizin için uygun olabilir. Bir mobil cihazda film indirmek sinir bozucu olabilir, ancak doğru uygulamaya sahipseniz bu eğlenceli olabilir. Aşağıdaki makale, HD filmleri indirmek için kullanabileceğiniz en iyi HD film indirme uygulamasını önermektedir ve filmleri indirebileceğiniz beş site özetlemektedir.

Kısım 1. HD Film Indirme Programı

Snaptube, çevrimiçi filmleri ve videoları ücretsiz olarak indirmek için harika bir HD film indir mobil uygulamasıdır. Vimeo, Skymovies, Dailymotion, Korean Show, SoundCloud, Instagram gibi birçok video paylaşım sitelerinin içeriğinin indirilmesini ve doğrudan cihazınıza aktarılmasını destekler. Ayrıca, indirilen medyayı İnternet olmadan çevrimdışı izleyebilirsiniz. Öncelikle, uygulama Android içindir, ancak çeşitli kullanımlar için herhangi bir cihaza kurabilirsiniz.

Ücretsiz İndir
  • Doğrudan bir videonun yerine bir şarkı kaydedin ve dönüşüm için ek bir uygulama yüklemenize gerek yoktur.
  • Bir toplu işte birden fazla video indirin.
  • Doğrudan MP3 dosyalarını Android telefonunuza indirin.

Kısım 2. Android için Ücretsiz Hd Filmleri Nasıl İndirebilirsiniz

Adım 1. Android cihazınıda Snaptube çalıştırın

Snaptube uygulamasını başlatın. Uygulama açıldığında, birkaç bölüm göreceksiniz. Örneğin, “Popüler” bölümünü seçebilir veya “Video Siteler” e tıklayabilir ve ardından filminizi indirmek istediğiniz video sitesini seçebilirsiniz. YouTube gibi HD Video indirmek istediğiniz Video sitesine dokunun.

Adım 2. Beğendiğiniz Videoyu Arayın

Üstte bulunan arama bölümünde adı veya filminizin anahtar kelimelerini yazabilirsiniz. Snaptube saniyeler içinde size birkaç sonuç arar ve verir. Listelenen sonuçlardan indirmek istediğiniz filmi seçin. Filmi seçtikten sonra, indirmeye başlamak için videonun sağ tarafındaki küçük oku tıklamanız yeterlidir.

Adım 3. Full HD Film Indir Mobil

Filmi önce üzerine tıklayarak önizleyebilirsiniz. Kontrol ettikten sonra, indirmek için sağ alttaki kırmızı ok simgesini tıklayın. İndir düğmesini tıkladığınızda, Snaptube URL’yi almaya çalışır. “Videoyu indir.” Sorusunu soracaksınız. Buradan HD videoyu seçerek uygun video formatını seçebilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra indirme başlayacaktır. Video, Android telefonunuza indirilecek ve kaydedilecek.

Kısım 3. Online HD Filmler Nereden İndirilir

Snaptube, düzinelerce video paylaşım sitesini destekliyor. Bu nedenle, HD filmleri bu yerlerden indirmek için Snaptube kullanabilirsiniz. HD filmleri indirebileceğiniz beş siteyi aşağıda bulabilirsiniz.

1. Filmbol

En güncel filmleri dahi vizyona girdikten çok kısa bir süre sonra içinde ekleyen Filmbol, Türk filmseverlerin film indirme programı kullanarak en çok film indirdiği sitelerin başında geliyor.

2. Hdfilmcehennemi

Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren ve en çok tercih edilen film izleme sitelerinden birisi olan HDfilmcehennemi, özellikle yüksek kaliteli filmleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Vizyona giren filmleri, vizyona girdikten birkaç gün içinde bu sitede bulabilir ve bir film indirme APK uygulaması kullanarak indirebilirsiniz.

3. FullHDFilmizlesene

Aynı zamanda bir mobil uygulaması da bulunan FullHDFilmizlesene, 4K çözünürlükte filmlere de ev sahipliği yapan, her türden filmi bulabileceğiniz bir internet sitesidir. Snaptube gibi bir film indirme uygulaması ile buradan film indirebilirsiniz.

4. Filmindirmobil

Aşırı basit tasarımı sayesinde çoğu kullanıcının ilk tercihleri arasında bulunan Filmindirmobil, tek tıkla istediğiniz filmi izleyebilmenizi ve indirebilmenizi sağlıyor. Ayrıca, Snaptube’u kullanarak da bu siteden film indirme işlemi yapabilirsiniz.

5. Fullindirsene

Filmlere ek olarak oyun, dizi ve Android uygulamaları da indirebileceğiniz Fullindirsene, bu konulardaki bütün ihtiyaçlarınızı tek başına karşılıyor. En iyi film indirme uygulaması olan Snaptube’u kullanarak bu sitede bulunan bütün filmleri ve dizileri indirebilirsiniz.

Chief Editor on Dec 04, 2022

Categories