Günümüzde film izlemek oldukça sevilen bir kültürel aktivite, fakat birçok kişi sinemaya gidecek zamanı bulamıyor. Dolayısıyla internetten film izlemek, bazen de indirmek istiyorlar. Bu noktada ortaya bir problem çıkıyor, çünkü Netflix veya Disney Plus gibi yayın hizmetleri bunun için belli bir ücret talep ediyor. Filmleri ücretsiz indirmek isteyen kişiler de bu sebeple çözüm için film indirsene gibi ücretsiz film indirme sitelerine başvuruyor. Bu içeriğimizde bu siteler hakkında konuşup hangilerinden daha iyi faydalanabileceğinizi, bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

Bölüm 1: Filmindirsene’nin avantaj ve dezavantajları neler?

Öncelikle Filmindirsene’nin kullanıcılar için avantajlı ve dezavantajları taraflarından bahsedelim.

 • Avantaj: Filmindirsene’nin film katalogu oldukça geniştir. Aradığınız filmi bulma ihtimaliniz çok yüksektir.
 • Dezavantaj: Fakat bununla birlikte sadece sitede yüklü olan filmleri indirebilirsiniz. Film indirsene serbest bir indirme aracı olmadığı için seçenekleriniz sınırlı.
 • Avantaj: Bu siteden film indirirken bilgisayarınızla çok rahat şekilde işlem yapabilir, işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz
 • Dezavantaj: Film indirsene mobil uygulama olmadığı için telefonunuzda kullanırken bazı problemler yaşamanız mümkün.
 • Avantaj: Bu site, katalogunu kategoriler eşliğinde sunduğu için kendi zevkinize uygun bir film bulmanız daha kolay olacaktır.
 • Dezavantaj: Sitedeki filmlerin birçoğunu Full HD kalitede bulabilseniz de Ultra HD filmleri burada bulmanız çok da olası değil. 4K kalite arıyorsanız başka bir adrese gitmelisiniz.

Bölüm 2: Snaptube vs. Filmindirsene’den Hangisini Kullanmalı?

Snaptube, film indirme sitesi olarak karşınıza çıkabilecek en iyi seçeneklerden bir tanesi. Bununla birlikte farklı siteleri kullananlar da oldukça fazla. Peki siz hangisini seçmelisiniz? Gelin bu siteleri karşılaştıralım.

 • Snaptube ile sadece filmleri değil, aynı zamanda animeleri, internetteki komik videoları, müzikleri indirebilirsiniz.
 • Filmindirsene sitesinin arşivindeki filmleri indirebilirsiniz, ama dahasını bulmanız mümkün değil.
 • Snaptube, kullanıcılarına 480p’den 4K’ya kadar çıkan bir video çözünürlüğü sağlar, kullanıcılar istediği çözünürlüğü seçebilir.
 • Full HD film indirsene ise çoğu filmi 1080p kalitesinde sunar, üstelik düşük çözünürlük tercihi de genellikle bulunmaz.
 • Snaptube’un mobil uygulaması gece modu, video arama gibi özellikleriyle kullanıcılarına rahat bir deneyim sunar.
 • Filmindirsene ise sadece sahip olduğu filmleri kullanıcıların beğenisine klasik bir arayüzle sunar.

Sizin için önemli olan noktaları değerlendirip hangi indiriciyi kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. 

Bölüm 3: Sevdiğiniz Filmi Nasıl İndirebilirsiniz?

Şimdi sevdiğiniz filmi internet üzerinden nasıl ücretsiz indirebileceğinize geçebiliriz. Bu işlemi Snaptube aracılığıyla yapmayı sizlere adım adım anlatacağız.

film indirsene
Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube’u cihazınıza kurun.

İlk adımda Snaptube’un internet sitesine girerek uygulamayı telefonunuza APK olarak indirmelisiniz.

İndirmeyi başlatmadan önce telefonunuzun “Ayarlar” kısmında bulabileceğiniz “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesinden dış kaynaklardan dosya indirmeye izin vermeniz gerekiyor.  

Adım 2: Snaptube’u açın.

Uygulamayı kurmanızın ardından telefonunuzun ana sayfasına gidip Snaptube’a girin. 

film indirsene

Adım 3: Filminizi aratın ve bulun.

Snaptube’a girdikten sonra istediğiniz filmi uygulama içerisinde aratabilirsiniz. Arama kısmına indirmek istediğiniz filmin adını yazın. Karşınıza birçok farklı sonuç çıkacaktır, hangisini indirmek istiyorsanız ona tıklayın.

film indirsene

Adım 4: İndir butonuna tıklayın.

İndirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra aşağı ok simgesine, yani indir butonuna tıklayın. 

Adım 5: Çözünürlük ayarınızı seçin.

Favori filminizi indirmek istediğiniz çözünürlük ayarını seçerek indirme işlemine başlayın. Daha yüksek bir çözünürlük seçerseniz dosya boyutu daha fazla olacaktır, dolayısıyla işlem daha uzun sürecektir.

Adım 6: İşte bu kadar!

Çözünürlük ayarını seçmenizin ardından indirme işleminiz başlayacaktır ve kısa süre içerisinde filminiz cihazınıza indirilecektir. Tadını çıkarın!

Bölüm 4: Sık Sorulan Sorular

Şimdi full film indirsene konusuyla ilgili kullanıcıların aklına takılan bazı soruları cevaplandıracağız.

Hangi siteden film indirilir?

Film indirmek için kullanabileceğiniz birçok site bulunur. Snaptube gibi ücretsiz indirme hizmetlerini de tercih edebilirsiniz, ücretli bir şekilde abonelik sunan yayın hizmetlerini de. Burada cevap sizin önceliklerinize kalmış.

Google’dan ücretsiz film nasıl indirilir?

Google, doğrudan ücretsiz film indirme hizmeti sunmasa da size sağladığı sitelerle ücretsiz film indirmenize yardımcı olur. İndirmek istediğiniz filmin adını Google’da aratarak o filmi sunan siteleri bulabilir, sonrasında da filmi indirebilirsiniz.

Ücretsiz film izleme siteleri hangileri?

Ücretsiz film izleme siteleri oldukça çeşitli. Bu işlem için kullanabileceğiniz siteler arasında Fullhdfilmizlesene, Hdfilmhit, 4kfilmizlesene gibi birçok farklı hizmet var. Fakat film indirmek istiyorsanız izleme sitelerini değil, indirme sitelerini kullanmanız gerekiyor.

intern on Jan 06, 2023

Categories