Yayın devlerinin ülkemizde hizmet vermeye başlaması ile beraber pek çok kişi yeni film indir araması yapıyor. Netflix, Disney Plus ve Prime Video gibi popüler platformların aylık abonelik sistemini tercih etmeyen kullanıcılar film indirmek için farklı sitelere başvuruyor. Neyse ki filmlerin yanı sıra dizi indirme aramasında da bulunan sinema ve televizyon severlerin başvurabileceği pek çok platform var. Bununla beraber bu platformlarda ücretsiz olarak indirme yapabileceğinizi de belirtelim.

Bölüm 1: Film İndir ve Ücretsiz Seyret İşlemi İçin En İyi Siteler

Dilerseniz aşağıda listelediğimiz bir film indirme sitesi önerileri üzerinden siz de cihazınıza favori filmlerinizi ya da dikkatinizi çeken eserleri kaydedebilirsiniz.

1. Classic Cinema Online

Classic Cinema Online ile film indirme ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Popüler film sitesi üzerinde beğendiğiniz filmleri cihazınıza ödeme yapmadan indirebilirsiniz. Site zengin film kategorisi sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

2. Open Culture

Open Culture internet sitesi tarihin en çok ses getiren kişilerin röportajlarını ve klasik filmleri bünyesinde barındırır. Site üzerinde yer alan filmleri başka bir uygulama yardımı ile indirmek mümkündür.

3. Retrovision

Retrovision ise adından anlaşılabileceği üzere genellikle eski filmlere ev sahipliği yapan bir site olarak öne çıkıyor. Retrovision’ın içinde en sevilen eski Amerikan filmleri de yer alıyor. Bu site üzerinde ödeme yapmadan film izleyebilirsiniz.

4. Internet Archive

Internet Archive da başarılı bir mobil film indirme sitesi olarak öne çıkıyor. Nostaljik eserlere, belgesellere ve kesitlere yer veren internet sitesi bir arşiv görevi görüyor.

5. puhutv

Geniş film ve dizi kategorilerine sahip olan puhutv de ücretsiz film indirme fırsatı sunuyor. Dönemsel olarak sitenin ücretsiz olarak sunduğu içerikleri tüketebilirsiniz. Sevilen filmlerin çoğuna puhutv üzerinde erişim sağlayabilirsiniz.

6. IMDB TV

Orijinal film ve dizileri bünyesinde barındıran IMDB TV ise Hollywood’un en sevilenlerini tek bir bünyede topluyor. Film indirmek için internet sitesine giriş yapmanız yeterli. IMDB TV sitesinde yer alan sayısız filme göz atabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

7. Crackle

Film indir mobil işlemini gerçekleştirmek için Crackle internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fakat Crackle’ın sunduğu geniş film envanterinden yararlanmak için hesap oluşturmanız gerekiyor. Bir Crackle hesabı oluşturduktan sonra film indirme ücretsiz olarak açılan bir özellik olacaktır.

8. Sony LIV

Sony LIV ise özellikle Bollywood filmi severlerin gözdesi olacak. Bu film platformunda Hindistan yapımlı onlarca film yer alıyor. Dileyen herkesin internet sitesine erişebileceğini belirtelim. Fakat film izleyebilmek için internet sitesine üye olmanız gerektiğinin altını çizmekte fayda var.

9. Le Cinema Club

Düzenli olarak yeni film ekleyerek envanterini taze tutan Le Cinema Club’da takipçilerinden geçer not almaktadır. Le Cinema Club yedi yıllık yayın süresince en sevilen ücretsiz film izleme sitelerinden biri haline geldi.

10. PopcornFlix

Pek çok cihazı destekleyen PopcornFlix’e dilediğiniz platformdan giriş yapabilirsiniz. Film sitesi geniş bir eser kategorisine sahiptir. Filmleri ücretsiz bir şekilde indirerek telefonunuza kaydetmeniz mümkündür.
Her gün sayısız kullanıcı film indir işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için uygulamalara başvurmaktadır. İnternet üzerinden video indirme işlemini en başarılı şekilde sunan uygulama Snaptube ise milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Bölüm 2: Snaptube Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Snaptube 50’den fazla platform üzerinde video indirme özelliğine sahip. Popüler video indirme programı en yoğun video paylaşım sitelerinde sevdiğiniz videoları indirme fırsatı sunuyor. Böylece videolar platformlar üzerinde silinse bile telefonunuzda korunmaya devam ediyor. Snaptube tarafından sunulan indirme işlemi sayesinde videoları çevrimdışı olduğunuzda da rahatça izlemenizi sağlıyor. Mobil film indir araması yapan kullanıcılar da Snaptube’u dijital rutinlerine ekliyor.

film indirme sitesi

Ücretsiz İndir

Ücretsiz Video İndirme Fırsatı

Snaptube ile yapacağınız hiçbir işlemde ödeme yapmanız istenmez. Tüm özellikler ücretsiz olarak kullanıcılara sunulur.

Farklı Formatları Destekliyor

Snaptube MP3, M4A ve pek çok farklı formatta indirme işlemini mümkün kılar.

Çeşitli Çözünürlükler

Snaptube ile dizi indirme ya da sosyal medya ağlarından video indirme oldukça kolaydır. Bununla beraber 360p’den 720p’ye, 2K’dan 4K’ya kadar çözünürlüklerde video indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Film İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Adım 1: Snaptube APK uygulamasını telefonunuza indirin.

APK’yı internet sitesinden indirebilir ve cihazınızın ayarlarından “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Böylece sorunsuz bir kurulum süreci başlayacaktır.

film indirme sitesi

Adım 2: Snaptube’a giriş yapın ve görüntülenen platformları keşfedin.

Snaptube bünyesinde farklı platformların arayüzlerine giriş yapabilir ve dilediğiniz kadar indirme işlemi yapabilirsiniz. Bununla beraber bağlantı üzerinden indirme yapmak da mümkündür.

film indirme sitesi

Adım 3: Bağlantı yöntemi ile video indirmek için video URL adresini kopyalayın.

Cihazınıza kaydetmek istediğiniz videonun bağlantısını platform üzerinde tespit edin ve Snaptube arayüzüne yapıştırın. Format ve çözünürlüğü belirledikten sonra indirme işlemini başlatın.

on Nov 24, 2022

Categories