Çocuklar, zamanının büyük bir kısmını çizgi film izleyerek geçirmekte. Ekran süresinin önemli oranda arttığı günümüzde çocukların izlediği çizgi filmleri iyi seçmekte fayda var. Bununla birlikte çocuklarımızın rahat bir şekilde çizgi film izleyebilmesi için sevdikleri bölümleri indirmek de gerekiyor. Fakat bunu yapmak her zaman o kadar da kolay olmayabiliyor. Dolayısıyla çizgi film indir MP4 siteleri, bu bölümleri indirmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Bu yazımızda ücretsiz indirebileceğiniz en iyi çizgi filmlerden ve bu çizgi filmleri Snaptube ile nasıl rahatça cihazınıza kaydedebileceğinizden bahsettik.

Bölüm 1: En güzel çizgi filmler neler?

Aşağıda çocukların en sevdiği, çocuklara uygun olan çizgi filmlerden bazılarını listeledik.

Niloya

TRT Çocuk yapımlarından bir tanesi olan Niloya’da nehir kenarında yaşayan bir küçük kızın maceraları ele alınır. Niloya, farklı farklı müzikleriyle çocukların ilgisini çeken bir çizgi filmdir.

Rafadan Tayfa

Bir diğer TRT Çocuk yapımı olan Rafadan Tayfa da bir grup mahalle çocuğunun yaşadığı maceraları Türk kültürüyle harmanlayarak konu alır. Yetişkinlerin de izleyebileceği, komik bir animasyon dizisidir.

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu

TRT Çocuk’un kendi kanalında paylaştığı küçük Nasreddin Hoca hikâyeleri de çocuklar için biçilmiş kaftan. Bu mini çizgi film serisinde Nasreddin Hoca’nın küçük çocuklarla olan macerasında verdiği tavsiyelerle karşılaşıyoruz.

Kral Şakir

Kral Şakir, Grafi2000 tarafından Cartoon Network Türkiye için yapılan bir animasyon çizgi dizisidir. Oldukça sevilen bu komik eser, orijinal karakterleriyle ve senaryolarıyla dikkat çekmektedir.

Maşa ile Koca Ayı

Maşa ile Koca Ayı, küçük tatlı kız Maşa ve onun arkadaşı Koca Ayı’nın günlük yaşamındaki maceraları anlatır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin birlikte izleyebileceği, sevimli bir çizgi filmdir.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir & Nasıl Çizgi Film İndirilir?

Şimdi ise Snaptube’dan bahsetmeye geçebiliriz. Ücretsiz çizgi film indirme programı olan Snaptube, kullanıcılarına onlarca kullanışlı özellik sunmasının yanında istedikleri çizgi filmleri indirmelerine yardımcı olur. Gelin bunlardan daha detaylı bir biçimde bahsedelim.

çizgi film indir

Ücretsiz İndir

Snaptube’un Özellikleri

  • Bedava

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Snaptube uygulaması, sonsuza kadar da bu şekilde kalacaktır. Çizgi film indir için para ödemenize hiç gerek yok.

  • Farklı platformlar

Snaptube uygulamasından video indirebilmek için onlarca farklı seçeneğiniz bulunur, dolayısıyla bu uygulamayı çizgi filmin yanında farklı video indirme işlemleri için dek kullanabilirsiniz.

  • Yüksek kalite

Snaptube ile sevdiğiniz çizgi filmleri 4K kalitesinde indirebilirsiniz. Diğer birçok uygulamanın aksine 1080p ile sınırlı kalmanıza gerek yok.

  • Gece modu

Snaptube’u sunduğu gece modu sayesinde gözünüz yorulmadan, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çizgi film indir MP4 işlemi esnasında şık bir arayüzü kim istemez ki?

Snaptube ile Nasıl Çizgi Film İndir İşlemi Yapılır?

Adım 1: İndirme izni verin.

Öncelikle telefonunuzun “Ayarlar” kısmındaki “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesine girerek “Bilinmeyen kaynaklardan dosya indirme” seçeneğini aktifleştirmelisiniz. Bu sayede uygulamayı APK formatında indirebileceksiniz.

Adım 2: Snaptube’u indirin.

Şimdi ise Snaptube sitesine girmelisiniz ve uygulamayı indirmelisiniz. İnternette Snaptube’u aratıp siteye girdikten sonra kendinize uygun versiyonu seçerek bunu yapabilirsiniz.

Adım 3: Snaptube’a girin.

Telefonunuza indirdiğiniz Snaptube uygulamasını açın.

çizgi film indir

Adım 4: İstediğiniz çizgi filmi aratın.

İndirmek istediğiniz çizgi filmi Snaptube’un arama yerine yazarak aratın. Karşınıza çıkan sonuçlardan istediğinize tıklayın.

Adım 5: “İndir” butonuna tıklayın.

Videoda ortaya çıkan oka tıklayarak indirme işleminin ilk adımına başlayın.

çizgi film indir

Adım 6: Çözünürlük seçiminizi yapın.

Çizgi filminizi hangi çözünürlükte cihazınıza indireceğinizi seçin ve indirmeye başlayın.

Adım 7: İşte bu kadar!

Çözünürlüğü seçip indirmeyi başlatmanızın saniyeler ardından istediğiniz bölüm cihazınıza inecektir, artık rahatlıkla tadını çıkarabilirsiniz. Çizgi film indirme ücretsiz işlemi bu kadar kolaydı.

Bölüm 3: Sık Sorulan Sorular

Şimdi çizgi film indirme işlemiyle ilgili sıkça sorulan bazı sorulara cevaplarıyla birlikte yer vereceğiz.

İnternetsiz çizgi film nasıl indirilir?

Çizgi filmleri internet olmadan indirmek mümkün değildir, fakat internet varken indirdiğiniz çizgi filmleri internetsiz izleyebilirsiniz. Bunu yapmak için yazımızda bahsettiğimiz Snaptube uygulamasını kullanabilirsiniz.

Nereden güvenli çizgi film indirebilirim?

Çizgi filmler genellikle yasal ve ücretsiz bir şekilde platformlarda paylaşıldığı için güvenli bir şekilde indirilebilirler. Snaptube kullanarak bulduğunuz çizgi filmleri güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

İnternetten bedava film nasıl izlenir?

İnternetten bedava film izleyebilmek için açık kaynaklı platformlara yüklenen eserlere göz atabilirsiniz, veya ücretli yayın platformlarından abonelik satın alabilirsiniz.

intern on Jan 04, 2023

Categories