Aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Instagram günlük yaşantımızın bir parçası olmayı başardı. Gözlerimizi bir an olsun ayırmadığımız bu dev platform aynı zamanda hiç durmayan bir içerik akışına sahip. Dolayısıyla milyonlarca videonun ve fotoğrafın paylaşıldığı bu ağda beğendiğiniz bir gönderiyi kaydetmek isteyebilirsiniz. Sosyal medya platformu gönderileri hesaba kaydetme özelliği sunsa da paylaşımların daha sonra silinme ihtimali bulunur. Bu noktada Instagram video kaydetme işlemiyle bu sorunu çözebilirsiniz. Uygulamada gördüğünüz bir videoyu doğrudan telefon galerinize indirebilirsiniz. Böylece silinme ihtimali ortadan kalkar ve Snaptube sayesinde videolar doğrudan galerinize indirerek daha sonra göz atabilirsiniz. Instagram video kaydetme uygulaması sayesinde bir videoyu dilediğiniz zaman kendi galerinizden görüntüleyebilirsiniz.

Bölüm 1: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Instagram’da beğendiğiniz bir videoyu Snaptube aracılığıyla telefonunuza indirebilirsiniz. Snaptube uygulaması bu konuda size yardımcı olacak en güvenilir uygulamalardan biridir. Snaptube güvenilirliğinin yanı sıra birçok farklı özelliği bünyesinde barındırır. Diğer uygulamalar basit indirme seçeneklerine sahipken Snaptube 144p’den 4K çözünürlüğe kadar uzayan geniş bir yelpaze sunar.

instagramda videoyu galeriye kaydetme
Ücretsiz İndir

Aynı zamanda hızlı bir indirici olan Snaptube platformda beğendiğiniz videoları telefon hafızasına kaydetme fırsatı vadeder. Instagram’ın yanı sıra 50 farklı sosyal medya ağında benzer bir destek sunan Snaptube kullanıcılarının indirmelerini hiçbir şekilde sınırlamaz. Bu ve bunun gibi birçok başarılı özelliği sayesinde uygulama binlerce kişinin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Güvenilir ve kullanımı kolay bir Instagram video kaydedici olan Snaptube üye olma zorunluluğu da sunmamaktadır. Uygulamayı telefonunuza yükleyin ve indirmek istediklerinizi galeriye kaydedin.

Bölüm 2: Snaptube ile Instagram’dan Video Kaydetme İşlemi

Başarılı özellikleriyle öne çıkan Snaptube’ı telefonunuza indirme işlemine göz atalım. Böylece dev sosyal medya ağında vakit geçirirken gördüğünüz videoları kaydedebilirsiniz. Gönderi sahipleri paylaşımlarını daha sonra silse bile videolar galerinizde kalmaya devam eder.

Peki tam olarak bu fırsatı sunan Snaptube nasıl indirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek Snaptube’ı telefonunuza indirebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını telefonunuza indirin ve kurulum işlemini başlatın.

En iyi Instagram video kaydedici olarak öne çıkan Snaptube’u kullanmak uygulamayı öncelikle telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.

  • Öncelikle akıllı telefonunuzun Ayarlar kısmına göz atmanız gerekiyor.
  • Gizlilik ve Güvenlik sekmesine giderek “bilinmeyen kaynaklardan uygulama kurma” iznini onaylayın.
  • Böylece cihazınız App Store ve Google Play Store üzerinde yer almayan yazılımları kurmanıza olanak tanır. Snaptube tamamen güvenilir bir indirici olsa da dijital uygulama mağazalarında yer almamaktadır. Dolayısıyla bu izni vererek indiriciyi APK olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • Güvenlik ayarlarında gereken değişiklikleri yaptıktan sonra Snaptube’un resmi internet sitesine ulaşın.
  • Ana sayfada yer alan indirme butonundan APK’yı indirin.
  • İndirme işlemi sona erdikten sonra dosya yöneticisi üzerinden Snaptube APK’ya dokunun ve telefonunuza kurun.

Adım 2: Instagram’da videoyu galeriye kaydetme işlemi için videonun bağlantısını kopyalayın.

Snaptube uygulamasının arka planda çalıştığından emin olun. Daha sonra Instagram hesabınıza giderek indirmek istediğiniz videoyu bulun. Bu noktada videonun bağlantı adresini kopyalamanız gerekiyor. Bunun için videonun sağ üst tarafında yer alan üç noktaya bir kez dokunun. Çıkan seçeneklerden bağlantı adresini kopyala butonuna dokunun. Kopyala komutunu verir vermez Snaptube videonun bağlantısını panoya kopyalayacaktır.

instagramdan gelen videoyu kaydetme
instagram da video kaydetme

İndirici video bağlantısını otomatik olarak algılayacak ve indirme işlemi için onayınızı isteyecektir. Böylece bağlantıyı kopyalayarak tekrar uygulamayı açmanıza gerek kalmaz. Çıkan seçeneğe tek bir kez dokunmanız halinde indirme işlemi başlayacaktır. Böylece Instagram’da video kaydetmek işlemi başarıyla gerçekleşecektir.

instagram video kaydetme iphone

Bölüm 3: Snaptube Kullanarak Instagram’da Bağlantı Üzerinden Video Nasıl Kaydedilir?

Snaptube kullanarak Instagram’da video kaydetme için bir önceki adımın yanı sıra bu metodu da uygulayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve sınırsız indirme imkanıyla Snaptube’da video kaydetmek için Instagram’ı açın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz videoyu bulun. Bulduğunuz videonun sağ üst kısmında yer alan üç noktaya dokunun. Karşınıza çıkan menüden bağlantıyı seçin ve videonun bağlantısını kopyalayın.

Daha sonra Snaptube’u çalıştırın ve indiricinin bağlantı kopyalama yerine video bağlantısını yapıştırın. Bunun ardından indirici üzerinden videonun indirileceği çözünürlüğü belirleyebilirsiniz. Eğer mobil veri tasarrufunda bulunmak istiyorsanız videonun kalitesini düşük tutabilirsiniz. Aynı şekilde indirileceği formatı belirlemek de mümkündür.

Bu seçenekleri onayladıktan sonra Instagram video galeriye kaydetme işlemi başarıyla tamamlanmıştır. Snaptube sayesinde bunu tekrar tekrar deneyebilir ve beğendiğiniz gönderileri cihazınızın hafızasına indirebilirsiniz.

Eşsiz özellikleri, güvenilir yapısı ve kullanımı kolay arayüzüyle herkesin ilk tercihi olan Snaptube ailesine hemen katılın.

intern on Jun 29, 2022

Categories