Devasa etkileşim oranıyla menzilini her geçen gün artıran Instagram, her gün milyonlarca insanın düzenli olarak katkı sağladığı devasa bir içerik havuzuna sahiptir. Bu sebepten dolayı birçok kullanıcı platformda gördüğü video ve gönderileri kaçırmamak için kaydetmek ister. Gönderilerin daha sonra silinme ihtimali olduğu için birçok kişi Instagram video indir savefrom hizmetini kullanmaktadır. Fakat Snaptube, geniş özellikleri ve kullanımı rahat yapısıyla son dönemin en başarılı video indiricileri arasında yer alır. Geniş çözünürlük alternatifleri ve farklı format seçenekleriyle Snaptube Savefrom karşısındaki en başarılı seçenektir. Ücretsiz, güvenilir ve hızlı yapısıyla öne çıkan Snaptube yüz binlerce kullanıcının ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Bölüm 1: Instagram Video İndirme İçin Savefrom Alternatifi

İnternette video indirme hizmeti sunan onlarca farklı uygulama yer alıyor. Durum böyle olunca Instagram reels video indir savefrom işlemi için kullanıcılar en iyi uygulamayı aramaktadır. Kimi uygulamalar popüler sosyal medya ağında gördüğünüz videoları galeriye kaydetmek için ücret istemektedir. İnternette denk geleceğiniz bazı indiriciler ise kullanıcılarından hesap oluşturmalarını talep edebiliyor. Dolayısıyla tüm bu yorucu taleplere sahip olmayan ve indirme işlemlerini başarıyla tamamlayabilecek en iyi uygulamaya başvurmak gerekiyor. İşte bu rehber içerikte sizlere piyasadaki en iyi video indirici olan Snaptube’u tanıtacağız.

savefrom instagram video indir

Ücretsiz İndir

Snaptube daha önce de belirttiğimiz üzere tamamen reklamsız ve bedava bir video indirme uygulamasıdır. Kullanıcılarından hiçbir noktada ödeme yapmalarını istemeyen yazılım sadece bu yönüyle bile internetteki birçok rakibinin önüne geçmektedir. Snaptube geniş video kalite seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda ses dosyaları da indirebilmektedir. Başarılı bir savefrom alternatifi olarak karşımıza çıkan Snaptube 50 farklı sosyal medya uygulamada hızlı, güvenilir ve reklamsız video indirme desteği sunar.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube özellikle mobil veri kullanan ve veri tasarrufu yapmak isteyen kullanıcılar için etkili bir uygulamadır. Örneğin sabit bir internet bağlantısı bulunmayan fakat video indirmek isteyenler Snaptube’u tercih etmektedir. Çünkü video indirme uygulaması 144p, 360p ve 720p gibi farklı çözünürlük alternatiflerine sahiptir. Böylece galeriye kaydetmek istediğiniz videonun kalitesini belirleyebilir ve boyutunun daha küçük olmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer taraftan 1080p, 2K ve hatta 4K HD’ye kadar yüksek çözünürlük seçenekleri de mevcuttur. Videoları bu çözünürlük seviyelerinde indirerek görsel kaliteden hiçbir taviz vermezsiniz. Elbette bu noktada video boyutlarının daha fazla olacağını belirtmekte fayda var.

Aynı zamanda M4A ve MP3 uzantılı ses dosyalarını indirme fırsatı sunan Snaptube’da bir işlem sınırı bulunmamaktadır. Diğer uygulamaların aksine belli bir sayıda ücretsiz indirme sunmak yerine başarılı video indirici dilediğiniz kadar işlemi bedava olarak yapma fırsatı sağlar. Facebook, Dailymotion, Tiktok, Whatsapp ve 40’tan fazla platformda sınırsız, reklamsız ve tamamen güvenilir video indirme desteği Snaptube ile mümkün.

Bölüm 3: Snaptube ile Instagram Video Nasıl İndirilir?

Instagram video indir savefrom konusunda en başarılı alternatiflerden biri olan Snaptube’de nasıl video indirilir? Yüz binlerce kullanıcının severek kullandığı Snaptube ile nasıl video indireceğinizi aşağıda anlattık. Bu adımları takip ederek saniyeler içerisinde Snaptube’u cihazınıza yükleyebilir ve gönderileri galerinize kaydetmeye başlayabilirsiniz. Gönderiler siz istemediğiniz sürece telefon hafızasından silinmeyecek ve dilediğiniz kadar saklamak da mümkün hale gelecektir.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını resmi internet sitesinden indirin ve kurun.

Telefonunuzun mobil tarayıcısını açın ve Snaptube yazarak uygulamanın resmi intenret sitesine ulaşın. İndirme butonuna dokunarak Snaptube APK’yı cihazınıza indirin. Daha sonra telefon ayarlarınızı açarak Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yapın.

Bu sekmede “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” iznini bulun ve etkinleştirin. Telefonunuzda bu izne onay vermeniz dijital uygulama mağazaları haricinde yüklemeler yapmanıza fırsat tanır. Snaptube her ne kadar güvenilir bir uygulama olsa da video indirme hizmeti sunduğu için AppStore ve Google Play Store’da listelenememektedir.

Ayarlardaki bu değişikliği yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz dosyaya dokunun ve APK yüklemesini gerçekleştirin.

Adım 2: Instagram’dan indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Kurulumu tamamladıktan sonra Instagram video indir savefrom alternatifi olan Snaptube’u açabiliriz.

savefrom instagram video indir

Uygulamayı arka planda çalıştırdıktan sonra Instagram’a giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.
Videonun yanında yer alan üç noktaya basın ve bağlantı adresini kopyalayın.

savefrom instagram video indir

Kopyala işlemini yaptıktan sonra eğer Snaptube arka planda çalışıyorsa otomatik olarak algılayacaktır. Kopyaladıktan sonra ekranda beliren sarı indirme butonuna dokunarak indirmeyi başlatın.

save from instagram video indirme

Eğer Snaptube arkada çalışmıyorsa önce bağlantıyı kopyalayabilir ve daha sonra Snaptube’u çalıştırabilirsiniz. Bağlantıyı uygulamanın arayüzüne yapıştırarak dilediğiniz çözünürlük ve formatta indirme yapabilirsiniz.

save from instagram video indirme

Snaptube ile video indirmek işte bu kadar kolay. Snaptube ailesine hoş geldiniz.

intern on Jun 28, 2022

Categories