Instagram gibi video paylaşımı ile öne çıkan bir platformdan uygulamanın kendi üzerinden video indirebilme şansımızın olmaması oldukça kötü bir durum. Instagram her ne kadar piyasadaki en iyi video paylaşım uygulamalarından birisi olsa da bu tarz ufak sorunlar can sıkıcı olabiliyor. Ancak neredeyse her sorunun bir çözümü olduğu gibi bu sorunun da bir çözümü bulunuyor. Bir Instagram video indiricisi kullanabilir ve indirmek istediğiniz herhangi bir Instagram videosunu oldukça kolay bir şekilde Android cihazınıza indirebilirsiniz.
Peki, indirme işlemi için hangi Instagram video indirici uygulamasını seçmelisiniz? İşte, burada birkaç sorun bulunuyor. Piyasada binlerce farklı ins video indirici uygulaması bulunuyor ve bu nedenden dolayı bütün bu uygulamalar arasından hangisinin en iyi Instagram video indiricisi olduğunu bulmak zorlaşıyor. Bugün, bu sorunu sizler adına çözecek ve piyasanın açık ara en iyi Instagram video indiricisi olan Snaptube’u sizlere tanıtacağız.

Bölüm 1: Neden Snaptube Instagram Video İndiriciyi Tercih Etmelisiniz?

Başlıkta belirttiğimiz soruya verilebilecek en güzel cevap “özellikler” diyebiliriz. Snaptube Instagram video indirici uygulamasının o kadar fazla özelliği bulunuyor ki burada hepsini anlatmamız için yazının çok büyük bir kısmını ayırmamız gerekir. Bu nedenle bu bölümde sadece, Snaptube’u, diğer video indirici Instagram uygulamalarından ayıran birkaç özelliği sizlerle paylaşacağız. İşte, o müthiş özellikler!

instgram video indirici

Ücretsiz İndir
 • Instagram’da bulunan her türlü içeriği cihazınıza indirebilir ve kaydedebilirsiniz.
 • Instagram da dahil olmak üzere Facebook, Instagram, Vimeo gibi 50’den fazla platformdan video veya müzik indirebilirsiniz.
 • 4K çözünürlüğe kadar video, mümkün olan en yüksek kalitede MP3-M4A indirebilirsiniz.
 • Basit arayüzü sayesinde hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan, kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • Instagram gibi platformlarda yapacağınız indirme işlemlerinde karşıdaki kişiye bildirim gitmez.
 • Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kötü amaçlı yazılım ve reklam barındırmaz.

Evet, daha önce de bahsettiğimiz üzere bu özellikler Snaptube’un sahip olduğu özelliklerden sadece birkaç tanesini oluşturuyor. Bu müthiş uygulamanın sahip olduğunu özelliklerin tamamını deneyimlemek için Snaptube’u kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz!

Bölüm 2: Snaptube’un Kurulumu ve Kullanımı

Snaptube’u kurmak da kullanmak kadar basittir. Her yaştan insanın, hiçbir teknik deneyim gerekmeden rahatlıkla kullanabileceği Snaptube, bu özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Snaptube’u kurmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin. Bahsettiğimiz bu adımları uyguladığınız takdirde Snaptube’u hiçbir sorun yaşamadan, kolaylıkla Android cihazınıza kurabilirsiniz.

 • Uygulamayı kuracağınız Android cihazınızın Güvenlik sekmesine gidin ve burada bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirin. Bu ayar, APK dosyaları kurmanıza olanak sağlayacaktır.
 • Ardından, Snaptube Instagram video indirici uygulamasının internet sitesini ziyaret edin ve sitedeki APK dosyasını indirmek için “İndir” butonuna tıklayın. İndirme işleminiz kısa bir süre içinde başlayacak ve sonlanacaktır.
 • Son olarak, kurulum işlemini başlatmak için indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri uygulayın. İşte bu kadar!

Uygulamayı kurduktan sonra artık kullanım aşamasına geçebilirsiniz. Snaptube ile Instagram videolarını indirmenin iki farklı yöntemi bulunuyor.

Birinci Yöntem: Snaptube’un uygulama ekranı aracılığıyla indirme işlemi yapmak

 • Snaptube ins video indirici uygulamasını çalıştırın.

instagram video indirici mp4

 • Uygulamadaki Instagram bölümüne basarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra Instagram’da gezinin.

instagram video indirici program

 • İndirmek için bir video bulduktan sonra videonun sağ altındaki “İndir” tuşuna basın
 • Mevcut olan çözünürlüklerden istediğinizin üzerine dokunun. İndirme işleminiz başlayacaktır.

instagram video indirici iphone

İkinci Yöntem: Instagram bağlantısı kopyalayarak indirme işlemi yapmak

 • Instagram’a giriş yapın ve uygulamada gezinin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra videonun sağ üst (Videoyu Reels ekranından izliyorsanız videonun sağ alt kısmına basmalısınız.) kısmında bulunan üç noktaya basın ve videonun bağlantısını kopyalayın.
 • Snaptube video indirici Instagram uygulamasını çalıştırın ve kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırarak aratın.
 • Aramanız sonucunda, indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz. “İndir” tuşuna basarak ve istediğiniz çözünürlüğü seçerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

Snaptube’un kolay kullanımı ve sunduğu eşsiz özellikleri sayesinde Instagram haricinde bir platformdan video indirmek için dahi başka bir uygulama kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Instagram veya Facebook’dan video indirmek isterseniz dahi Snaptube’u kullanabilir, her bir platformdan video indirmek için başka bir uygulama bulmakla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz? Hemen Snaptube’u deneyin!

intern on Jun 28, 2022

Categories