Hepimiz en az bir kere Instagram’da gördüğümüz bir videoyu telefonumuza indirmek istemişizdir. Bu, kâğıt üstünde her ne kadar kolay bir şeymiş gibi gözükse de maalesef Instagram tarafından desteklenen bir özellik değil. Bu nedenle, bu işlemi gerçekleştirmek için bir Instagram video indirme programı kullanmak zorundayız. Ücretli veya ücretsiz versiyonları bulunan bu programlar sayesinde Instagram gibi sosyal medya platformlarında bulunan videoları telefonlarımıza indirebiliyoruz. Bugünkü yazımızda da piyasadaki en iyi ücretsiz Instagramdan video indirme programı olan Snaptube’u sizlere tanıtacağız. Böylece, ücretli bir Instagramdan video indirme programı kullanmak zorunda kalmadan, Instagram’dan indirmek istediğiniz bütün videoları ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebileceksiniz.

Bölüm 1: Snaptube Instagram Video İndirme Programı ve Özellikleri

Snaptube, her ne kadar ücretsiz bir Instagram video indirme programı olsa da çoğu ücretli Instagramdan video indirme programı arasından dahi sıyrılmayı başarıyor. Eğer bu konuda bir kere dahi araştırma yaptıysanız büyük ihtimalle Snaptube’a denk gelmişsinizdir. Şu anda 300 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ve en iyi Instagram video indirme programı olan Snaptube sayesinde hiçbir ücret ödemeden, istediğiniz Instagram videosunu telefonunuza basit bir şekilde indirebilirsiniz.

instagram video indir program

Ücretsiz İndir

Tabii ki Snaptube’u öne çıkaran tek özelliği ücretsiz olması değil. Snaptube, ücretsiz olmasının yanı sıra herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya reklam da barındırmıyor. Buna ek olarak; Twitter, Dailymotion, Facebook ve Vimeo gibi 50’den fazla popüler sosyal medya platformlarından, 4K çözünürlük ve MP4-MP3-M4A formatlarında indirme işlemi gerçekleştirebiliyor. Ayrıca, uygulama içinde bulunan ve uygulama içine entegre edilmiş sistem sayesinde ise istediğiniz Instagram videosunu Snaptube üzerinden izleyebilir, Instagram hesabınızı dahi Snaptube üzerinden yönetebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Snaptube’un diğer Instagramda video indirme programları arasından sıyrılmasının ve 300 milyondan fazla kişi tarafından tercih edilmesinin birçok farklı sebebi bulunuyor. Yukarıda bahsettiğimiz özelliklere ek olarak Snaptube’un sahip olduğu diğer özellikleri de keşfetmek için Snaptube’u telefonunuza kurmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bölüm 2: Snaptube Instagram Video İndirme Programı Kullanım Rehberi

Bu bölümde, Snaptube’u kullanarak Instagram’dan video indirme rehberini sizlerle paylaşacağız. Paylaşacağımız bu rehberdeki birbirinden basit adımları uygulayarak sizler de sadece birkaç dakika içinde Snaptube Instagram video indirme programı ve onun müthiş özelliklerinden yararlanmaya başlayabilir ve istediğiniz herhangi bir Instagram videosunu, hatta çok daha fazlasını kolay bir şekilde telefonunuza indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Adım 1: Kurulum aşamasını tamamlayın.

En iyi Instagram video indirme programı olan Snaptube’un özelliklerinden yararlanmaya başlamadan önce programı telefonunuza kurmanız gerekiyor. Bunun için, Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilir ve ana sayfada bulunan “İndir” tuşuna basabilirsiniz. Tuşa bastıktan kısa bir süre sonra Snaptube’un APK dosyası telefonunuza inmiş olacak.

Snaptube’un APK dosyasını telefonunuza kurmadan önce, telefonunuzun APK dosyalarını kurmanıza izin verip vermediğini kontrol etmelisiniz. Bunu yapmak ise oldukça basit. Telefonunuzun Güvenlik sekmesinde bulabileceğiniz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirdikten sonra istediğiniz APK dosyasını telefonunuza kurabilirsiniz. Ayarı da aktifleştirdiğinize göre artık kurulum aşamasına geçebilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın ve ekranda beliren yönergeleri takip ederek Snaptube’un kurulumunu tamamlayın.

ins video indirme programı

Adım 2: Snaptube programını açın ve ana sayfadaki Instagram logosuna basın ve Instagram’a giriş yapın.

Instagram indir işlemini yapmadan Instagram videoyu indirebilirsiniz. Snaptube’u açtığınızda karşınıza çıkan ana sayfadaki Instagram logosuna basarak Snaptube üstünden Instagram hesabınıza giriş yapın. Endişelenmeyin, Snaptube son derece güvenli bir programdır ve hesabınızın çalınma riski bulunmaz.

Snaptube üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmak istemiyorsanız, direkt olarak Instagram’a girebilir ve indirmek istediğiniz videonun sağ üst (Reels sekmesinde sağ alt) kısmında bulunan üç nokta aracılığıyla video bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un ana sayfasındaki arama çubuğuna yapıştırmalısınız. Bunu gerçekleştirdikten sonra, indirme işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

instagram video indiren program

Adım 3: İndirmek istediğiniz Instagram videosunu seçin ve videonun alt kısmında bulunan “İndir” butonuna basın.

Videoyu açtıktan sonra videonun hemen alt kısmında bulunan “İndir” butonunu görebilirsiniz. Bu butona bastıktan sonra son aşamaya geçebilirsiniz.

instagram video indirme sitesi

Adım 4: Çözünürlük seçiminizi gerçekleştirin ve indirmeyi başlatın.

Snaptube’un sunduğu çözünürlüklerden herhangi birinin üstüne basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

instagram video indirme programı apk
Piyasadaki bütün Instagramda video indirme programları arasından en iyisi olan Snaptube, 300 milyondan fazla kullanıcısı ile neden bu piyasanın en iyilerinden birisi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Sizler de Snaptube’un internet sitesinde bulunan APK dosyasını telefonunuza kurarak sadece birkaç dakikada 300 milyon kişilik dev Snaptube ailesine katılabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Instagram’dan nasıl video indirilir?

Instagramdan video indirme işlemi yapmak için Instagram video indir özelliğine sahip bir araç kullanmalısınız. Bu özelliğe sahip olan Snaptube sayesinde kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram’da nasıl video paylaşabilirim?

Instagram’da video paylaşmak için Instagram’ı açtıktan sonra ekranın sağ üstünde beliren artı işaretine basabilirsiniz. Artıya bastıktan sonra paylaşmak istediğiniz içeriği seçebilir ve ekrandaki yönergeler aracılığıyla paylaşım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram’dan neden video indiremiyorum?

Instagram aracılığıyla Instagramdan video indirme işlemi yapamamanızın asıl sebebi, Instagram’ın böyle bir özelliği bulunmamasıdır. Bu nedenle, sadece Instagram’ı kullanarak direkt olarak Instagramdan video indirme işlemi yapamazsınız.

intern on Dec 29, 2022

Categories