Instagram her ne kadar gün geçtikçe gelişmeye ve kullanıcılarını mutlu etmek adına ilerleme kaydetmeye devam etse de belli başlı durumlarda bu başarıyı gerçekleştirme konusunda oldukça büyük sıkıntılar yaşıyor. Mesela, Instagram’da bulunan herhangi bir gönderinin indirilememesi, yani Instagram online video indir işlemi yapılamaması, bu sorunların başında geliyor. Doğal olarak kullanıcılar, Instagram’da paylaştıkları veya gördükleri herhangi bir şeyi, kolay bir şekilde cihazlarına indirmek istiyorlar fakat Instagram bu konuda kullanıcılara herhangi bir destek sağlamamaya devam ediyor. Instagram’dan, Instagram video indir online işlemi gerçekleştirebilmek konusunda herhangi bir destek bulamayan kullanıcılar ise bu konuya kendileri bir çözüm getirmeye çalıştılar ve çeşitli Instagramdan online video indirme araçlarını piyasaya sürdüler. Bugün de bu Instagramdan online video indirme araçlarının belki de en iyisi olarak kabul edebileceğimiz Snaptube’u sizlere tanıtacağız.

Birinci Bölüm: Snaptube’u Kullanarak Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Yazımızın ilk bölümünde Snaptube’u “belki de en iyi Instagramdan online video indirme aracı” diye nitelendirmemizin altında birçok farklı sebep yatıyor. Birbirinden farklı tonlarca özelliğiyle öne çıkan Snaptube, piyasadaki Instagram online video indirme araçlarının çok büyük bir kısmını geride bırakmayı ve adeta kendini zirveye yerleştirmeyi başarıyor. Bu yazının genel amacı olan Instagram video indir online işlemine ek olarak en popüler 50+ platformdan (Vimeo, Twitter, Dailymotion, Facebook vb.), MP3-MP4 ve M4A formatlarında, 4K çözünürlüğe kadar (eğer indirilmek istenilen video bu çözünürlüğü destekliyorsa) video veya müzik indirebilen Snaptube, bahsettiğimiz bu özelliklere sahip olan çoğu Instagram online video indirme uygulamasının aksine tamamen ücretsiz bir uygulama olarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

instagram video indirme online

Ücretsiz İndir

Tabii, Snaptube’un özellikleri sadece yukarıda anlattıklarımız ile sınırlı değil. Uygulamanın içine entegre edilmiş olan video oynatıcı ve web tarayıcı ile istediğiniz sosyal medya platformuna Snaptube üzerinden giriş yapabilir, istediğiniz herhangi bir Instagram videosunu Instagram’a giriş yapmadan izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın cihaz temizleme araçları sayesinde kullandığınız cihazın bütün bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci Bölüm: Snaptube ile Instagram Postlarını İndirmek için Ne Yapmalısınız?

Piyasadaki en iyi Instagram online video indirme aracı olan Snaptube’u kullanarak Instagram video indir online işlemi yapmak istiyor fakat bu konuda endişeleriniz bulunuyorsa, hiç merak etmeyin! Snaptube, sahip olduğu kolay kurulumu ve kullanımı ile sizleri dahi şaşırtacak! Aşağıda bulunan, uygulamanın kullanımını sizlere öğretmek adına hazırladığımız, rehber aracılığıyla Snaptube’un ne kadar kolay bir kurulum ve kullanım şemasına sahip olduğunu kendiniz görebilirsiniz. Bu rehberdeki adımları kolaylıkla uygulayarak Snaptube ile Instagram online video indir işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Snaptube Nasıl Kurulur?

  • Snaptube uygulamasının internet sitesini ziyaret edin ve internet sitesinde bulunan “İndir” tuşuna basarak uygulamayı cihazınıza indirin. İndirme işlemi çok kısa bir sürede tamamlanacaktır.
  • İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve ekranda beliren adımlar aracılığıyla dosyayı cihazınıza kurun.

Not: Eğer cihazınıza Snaptube gibi Play Store’da bulunmayan bir uygulamayı ilk defa kurmaya çalışıyorsanız, ekranda bir uyarı belirecektir. Beliren uyarıdaki “Ayarlar” yazısına dokunarak cihazınızın Güvenlik ayarları kısmına gidebilir ve burada bulunan bilinmeyen kaynaktan gelen uygulamaları cihazınıza kurmaya yönelik ayarı aktifleştirebilirsiniz. Bu ayarın aktif olması ile beraber Snaptube’un kurulumuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Snaptube’u Nasıl Kullanabilirsiniz?

  • Snaptube uygulamasını çalıştırın.

instagram post video indirme

  • Snaptube’un ana sayfasında bulunan Instagram simgesine dokunun ve açılan ekrana Instagram hesap bilgilerinizi girerek, giriş yapın.

instagramda video indir online

  • Uygulama üzerindeki Instagram platformunda gezinmeye başlayın ve indirmek için herhangi bir videoyu açın.

online instagram video indir

  • Açılan videonun sağ alt kısmında bulunan “İndir” butonuna dokunun.

online instagram video indirme

  • Ekranda beliren mevcut çözünürlüklerden herhangi birinin üstüne dokunun ve indirmeyi başlatın.

Not: Instagram online video indir işlemi gerçekleştirmek için Snaptube’a entegre edilmiş olan Instagram uygulamasını kullanmak istemiyorsanız, normal Instagram uygulamasını çalıştırabilir ve indirmek istediğiniz herhangi bir videonun sağ alt (veya sağ üst) kısmında bulunan üç noktaya dokunarak videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un arama çubuğuna yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra, indirmeyi gerçekleştirmek için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Snaptube ile saniyeler içinde herhangi bir Instagram videosunu indirebilmenin lüksüne erişmek için Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilir ve uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazınıza kurabilirsiniz, iyi eğlenceler!

intern on Jun 28, 2022

Categories