Sosyal medya platformları günlük yaşantımızın kopmaz bir parçası haline geldi. Instagram’ın başı çektiği sosyal ağlar hayatımızın her anına entegre olmayı başardı. Her gün onlarca hatta yüzlerce video ve fotoğraf gördüğümüz devasa platformda video indirmek isteyebilirsiniz. Hoşunuza giden görüntüyü kaydetmek için Instagram video indir iPhone rehberini sizler için hazırladık. Platformun kendisi kaydetme şansı sunsa da gördüğünüz videoları galeriye kaydetmesine izin vermiyor. Neyse ki hazırladığımız bu rehber sayesinde iPhone kullanıcıları Snaptube’u kullanarak diledikleri videoyu galerisine kaydedebilir. Sosyal ağda bir gönderiyi kaydedip hesap üzerinden daha sonra görüntülemek mümkündür. Fakat paylaşılan herhangi bir video ve fotoğrafın paylaşan tarafından daha sonra silinme ihtimali bulunur. Durum böyle olunca binlerce kullanıcı Snaptube’u tercih etmektedir. Güvenilir ve kullanımı rahat bir Instagram video indir iPhone uygulaması olan bu uygulamayı iOS işletim sistemli telefonunuza yükleyebilir ve Instagram’da gördüğünüz videoları telefon galerisine kaydedebilirsiniz.

Bölüm 1: Instagram Videosu Nasıl İndirilir?

Instagram video indirme işlemi oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Daha sonra görmek istediğiniz bir videoyu kalıcı olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bir yemek tarifi, eğlenceli bir klip ya da daha sonra hatırlamak isteyeceğiniz kısa bir videoyu Snaptube aracılığıyla cihaz hafızasına kaydetmek mümkündür.

Güvenilir, reklamsız ve kullanımı kolay bir video indirici olan Snaptube, birçok farklı çözünürlük ve formatta video kaydetme şansı sunar. Snaptube Instagram başta olmak üzere 50 farklı sosyal medya ağında görüntü ve ses dosyası kaydetme desteğine de sahiptir.

instagram videoları indirme iphone

Ücretsiz İndir

Bölüm 2: iPhone’da Snaptube Nasıl İndirilir?

Snaptube özelliklerini listeledikten sonra sıra uygulamayı iOS işletim sistemine sahip cihazınıza indirmeye geldi. Eğer iPhone’da Snaptube nasıl indirilir diye merak ediyorsanız hemen aşağıda yer alan kısa rehberimize göz atabilirsiniz.

Snaptube APK dosyası Android cihazlar için kullanılabilir olsa da benzer bir yöntemi iPhone’da uygulamak ne yazık ki mümkün değil. Fakat Snaptube uygulamasını Apple marka telefonunuza indiremeseniz de Instagramdan video indirme iOS işletim sistemi için mümkündür.

Bunun için cihazınıza ekstra bir indirme yapmadan Snaptube online internet sitesine ulaşabilirsiniz. Snaptube online ücretsiz ve çevrimiçi indirme desteği sunar. Kullanıcılar sadece videonun bağlantısını yapıştırarak diledikleri Instagram videosunu telefona kaydedebilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube ile iPhone’da Nasıl Instagram Video İndirilir?

  • Sosyal medya platformundaki hesabınıza giriş yapın. Hoşunuza giden bir videoyu kaydetmek için hemen sağ üstte yer alan üç noktaya basın. Karşınıza çıkacak olan pencereden videonun bağlantısını seçin ve kopyalayın.
  • Böylece telefonunuz video bağlantısını kaydetmiş olacaktır. Daha sonra internet tarayıcısına Snaptube Apple için bir tarayıcı alternatifi olan internet sitesine giriş yapın.
  • Bağlantı kutusuna kopyaladığınız adresi yapıştırın ve sitenin sizin için videoyu indirmesini bekleyin. Böylece Instagram’ın yanı sıra birçok farklı kaynaktan video indirme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce belirttiğimiz üzere iPhone telefonunuza herhangi bir yükleme yapmanıza gerek kalmaz.
  • Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra çözünürlüğü ve formatı da belirleyebilirsiniz. Böylece sabit bir internete bağlanmadığınızda veri tasarrufu sağlayabilirsiniz.

intern on Jun 29, 2022

Categories