Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram devasa bir içerik havuzuna sahiptir. Saniyede milyarca komutu işleme alan ve milyonlarca içeriğin sürekli hareket ettiği platformda fotoğraf ya da video kaydetmek isteyebilirsiniz. Peki Instagram video indir ücretsiz olarak nasıl yapılır? Platformda gördüğünüz gönderileri bedava olarak telefonunuza indirmenizi sağlayan indiricileri listeledik.

Bölüm 1: En İyi 8 Ücretsiz Instagram Video İndiricisi

Instagram üzerinde ücretsiz olarak video indirmeyi ister misiniz? Yüz binlerce sosyal medya platformu kullanıcısı ücretsiz Instagram video indirme işlemini gerçekleştirmek ister. Sosyal ağlarda gördüğümüz bir videoyu telefon hafızasında saklayabiliriz. Sürekli devam eden içerik akışında beğendiğimiz bir videoyu kaybetmek istemediğimizden telefonumuza indirmeyi hedefleriz. İşte bu noktada size yardımcı olacak video indiricilerin listesini hazırladık.

1. InstaGet

InstaGet adından da anlaşılacağı üzere bir Instagram içerik indiricisidir. Oldukça düz bir kullanıma sahip olan InstaGet ile sosyal medyada gördüğünüz fotoğrafları ve videoları indirebilirsiniz. InstaGet’i telefonunuza yükledikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapın ve indirmek istediğiniz içeriği belirleyin. İçeriğin bağlantısını kopyaladıktan sonra InstaGet’i açarak yapıştırabilir ve indirmeyi başlatabilirsiniz.

2. Regrann

Bu rehberimizde derlemiş olduğumuz en popüler uygulamalardan biri de Regrann’dır. Regrann, Instagram hesabınızda vakit geçirirken telefonunuza çeşitli gönderileri indirmenizi kolaylaştırır. Doğrudan cihaz hafızasına kaydetmek istediğiniz fotoğraf, video ve hikayeleri indirme işlemini destekler. Regrann diğer indiriciler gibi tamamen ücretsizdir.

3. Inflact

Herhangi bir yükleme yapmadan Instagram içeriklerini indirebileceğiniz Inflact tarayıcı tabanlı bir indiricidir. Sabit bir internet bağlantısı ve tarayıcıya sahipseniz kolaylıkla Inflact’e bağlanabilir ve Instagram videolarını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

4. QuickSave

Listemizdeki diğer indiriciler gibi QuickSave’de ücretsiz Instagram video indirme işlemini yapmanıza olanak tanır. Bedava olan uygulamada ekstra bir ödeme yapmadan platformda beğendiğiniz içerikleri galerinize kaydedebilirsiniz. QuickSave’de aynı zamanda seçtiğiniz içeriklerde çeşitli görsel düzenlemeler yapabilirsiniz. Böylece indirdiğiniz video ya da fotoğrafı daha özgün hale getirebilirsiniz.

5. VideoHunter

VideoHunter ise Instagram’da dahil olmak üzere 1,000’den fazla sitedeki içerikleri indirebilen bir indiricidir. Hem ses hem de görüntü dosyalarını revize ederek indirilebilir hale getiren VideoHutnter, aynı zamanda 1080p ve 4K gibi çözünürlükleri desteklemektedir. Kullanıcılarından hesap oluşturmalarını istemeyen VideoHunter’a herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Instagram ücretsiz video indir işlemi için tercih edebileceğiniz adreslerden biri de VideoHunter’dır.

6. 4K Stogram

Çeşitli işletim sistemlerinde çalışan ve geniş bir indirme desteği sunan 4K Stogram en popüler indirme yazılımları arasında yer alır. 4K Stogram Instagram’daki favori sayfalarınızın videolarını indirmek için harika bir uygulamadır. Adından da anlaşılacağı üzere 4K’ya kadar çözünürlük desteği barındıran 4K Stogram hem ücretsiz hem de ücretli abonelik tiplerine sahiptir. Dilerseniz bedava üyeliği kullanarak sınırlı sayıda indirme yapabilirsiniz.

7. Instant Save

Ücretsiz özellikleri, HD video ve fotoğraf indirme şansı ile öne çıkan Instant Save de kullanabileceğiniz programlar arasındadır. Instant Save bünyesinde reklamlar barındırsa da sosyal medyada gördüğünüz içerikleri güvenle kaydetmenizi sağlar.

8. iGram

Listemizde derlediğimiz indiricilerin aksine tarayıcı tabanlı bir indirici olan iGram, herhangi bir cihazdan ücretsiz Instagram video indirme işlemini tamamlamanızı sağlar. Android ya da iOS telefonunuzun yanı sıra bilgisayar ve tabletten de iGram’i kullanabilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da galeriye video kaydetmek mümkün değildir. Neyse ki Snaptube ile hiçbir şekilde ödeme yapmadan platformda gördüğünüz videoları indirebilirsiniz. Üstelik Instagram Kaydedilenler özelliğinin aksine gönderiyi paylaşan sayfa videoyu silse de galerinizde kalmaya devam eder. Telefonunuzun hafızasına kaydolan gönderiler siz silmek istemedikçe telefonunuzdan asla silinmeyecektir.

ücretsiz instagram video indir

Ücretsiz İndir

Farklı formatlama ve video kalite seçeneklerini, onlarca farklı platformda indirme hizmetiyle öne çıkan Snaptube özellikleri nelerdir? Snaptube ile Instagram video indir ücretsiz işlemi nasıl yapılır?

  • Snaptube APK dosyasını telefonunuza kurmak için uygulamanın resmi internet sitesine ulaşın. Burada gördüğünüz indir butonuna basarak APK’y telefonunuza indirin.
  • Daha sonra cihazınızın Ayarlar kısmına giderek arama kutusuna “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” yazın. Bu ayarı bulduktan sonra izin ver deyin ve cihazınıza dijital mağazalar haricinde uygulama yükleme iznini onaylayın.
  • İndirmiş olduğunuz APK dosyasına dokunun ve karşınıza çıkan pencereleri geçerek kurulumu tamamlayın.

Bölüm 3: Instagram Videoları Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

Snaptube kurulumunu tamamladıktan sonra Instagram hesabınızı açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

video indir instagram ücretsiz

Videonun sağ üst tarafında yer alan üç noktaya tıklayarak bağlantı adresini kopyalayın.

instagramdan video indirme ücretsiz

Daha sonra Snaptube’a geri dönün ve uygulamanın arayüzündeki kutucuğa adresi yapıştırın.

instagram video indir bedava

Çözünürlük ve format ayarlarını belirledikten sonra indirme işlemini başlatabilir ve videoyu ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

instagram bedava video indir

intern on Jun 28, 2022

Categories