Bir Meta uygulaması olarak öne çıkan Instagram bir milyarı aşkın kullanıcısıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. İnsanları hem birbirleriyle hem de sevdiği şeylerle yakınlaştıran dev platform aylık 1 milyar aktif kullanıcıya sahip. Dev içerik akışıyla kullanıcı etkileşimini hep yüksek tutan uygulamada milyarlarca video ve fotoğraf da bulunuyor.Birçok kullanıcı sosyal ağda vakit geçirirken denk geldiği görüntüleri kaydetmek istiyor. Instagram kullanıcılarına gönderi kaydetme fırsatı sunsa da hiçbir video ve fotoğraf cihaza kaydolmuyor. İşte bu noktada kullanıcılar Instagram video indir APK yöntemiyle video indirme uygulaması arıyor.

Neyse ki internetteki en güvenilir indiricilerden biri olan Snaptube bu noktada kullanıcıların yardımına koşuyor. Instagram’da gördüğünüz hikaye, reel ya da videoları indirmeye fırsat tanıyan Snaptube başarılı bir video indirme uygulaması olarak öne çıkıyor. Peki Snaptube’un özellikleri nelerdir ve Snaptube ile sosyal medya ağından videoları nasıl indirebilirsiniz? Gördüğünüz görüntüleri galerinize kaydetmek için Snaptube’u nasıl yükleyebileceğinizi adım adım anlattık.

Bölüm 1: Snaptube Uygulamasının Özellikleri

100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Snaptube tamamen güvenilir bir video indirme uygulamasıdır. Popüler yazılım Instagram’ın yanı sıra 50 farklı sosyal platformda video indirme desteği sunar. Diğer indiricilerin aksine Snaptube üzerinden indireceğiniz videoda birçok farklı çözünürlük alternatifi bulunur. İnternet bağlantınızın kalitesine bağlı olarak 144p, 360p, 720p, 1080p ve 4K HD’ye kadar videolar indirebilirsiniz. Çözünürlüklerdeki bu çeşitlilik sayesinde veri tasarrufu sağlayabilirsiniz. İndireceğiniz video boyutunda da herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Üye olmadan ve ödeme yapmadan video indirmenin tek adresi Snaptube’dur. Milyonlarca kullanıcının tek tercihi olan Snaptube uygulaması benzer indiricilerden öne çıkmaktadır.

insta video indir apk

Ücretsiz İndir

Snaptube’dan video indirirken görüntü kalitesinin yanı sıra formatı belirlemek de mümkündür. Dilerseniz MP3 ya da M4A uzantısına sahip olan ses dosyalarını da cihazınızın hafızasına kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın bu noktada sunduğu hizmetler özellikle Instagram video indirme APK yazılımı arayan birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Peki Snaptube nasıl indirilir? Popüler uygulamayı telefonunuza nasıl yükleyebileceğinizi aşağıdaki rehberimizde anlattık.

Bölüm 2: Snaptube Nasıl İndirilir?

Eğer popüler video indirme uygulamasını kullanmaya karar verdiyseniz yükleme işlemine geçebiliriz. Snaptube ne yazık ki Android işletim sistemli telefonların kullandığı Google Play Store’da listelenmemektedir. Aynı şekilde Apple marka telefonların sahip olduğu iOS telefonlarda da uygulamayı mağazadan indirmek mümkün değildir. Her iki farklı işletim sistemi için de oldukça kolay olan yükleme metodları vardır. En sevilen Instagram video indirme uygulaması olarak öne çıkan Snaptube’u Android telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube Resmi İnternet Sitesinden APK’yı İndirin

Dijital uygulama mağazalarında listelenemeyen Snaptube uygulamasını telefonunuza yüklemek için cihazınızdaki mobil tarayıcıyı açın. Arama kısmına Snaptube yazarak resmi internet sitesine ulaşın.
Ana sayfada yer alan indirin butonuna basın Instagram video indirme APK dosyasını telefonunuza kaydedin. Telefonunuz mağazadan yüklenmeyen üçüncü bir parti yazlımı kurmanıza izin vermeyebilir.

Adım 2: Telefonunuzda “Bilinmeyen Kaynaktan Yükleme” Onayını Etkinleştirin

Bunun için Ayarlar penceresine giderek cihazınızda “bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretlemelisiniz. Böylece dilediğiniz yazılımı APK formatında yükleyebilirsiniz. Bu ayar genelde Gizlilik ve Güvenlik sekmesinde yer alır. Eğer bahsettiğimiz izin seçeneğini bu sekmelerde de görüntüleyemezsiniz Ayarlar kısmındaki arama kutusuna yapabilirsiniz. Arama kutucuğuna “bilinmeyen kaynaklardan yükleme” yazarak ayarı bulabilir ve izni onaylayabilirsiniz.

Adım 3: İndirmiş Olduğunuz APK’yı Telefonunuza Kurun

Açılımı Android Uygulama Paketi (Android Application Package) olan APK uzantılı dosyalar ile telefonunuza internetten bulduğunuz APK’ları indirebilirsiniz. Elbette yükleme yapmadan önce güvenilirliğinden emin olmanızda fayda vardır. Snaptube ise tamamen güvenilir bir video indirici olduğu için süreci rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli izni verdikten ve Snaptube APK indirme işlemini tamamladıktan sonra inen dosyaya bir kez dokunun. Karşınıza çıkan yönergeleri uyguladıktan sonra video indiriciyi başarıyla telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bölüm 3: Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kurulum sürecini tamamladıktan sonra sıra Instagram’da gördüğünüz videoları telefonunuza indirmeye geldi. Platformda vakit geçirirken gördüğünüz gönderileri galeriye kaydetmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

instagram için video indir apk

Öncelikle Snaptube’un arka planda çalıştığından emin olun. Ana ekrandaki kısayola tıkladıktan sonra Snaptube’u girin Instagram hesabınıza giriş yapın. İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve sağ üst tarafta yer alan üç noktaya basarak bağlantısını kopyalayın.

instagramdan video indirme uygulaması
Kopyaladığınız bağlantıyı algılayacak ve ekranda çıkan ok işaretiyle indirme işlemi için onayınızı isteyecektir. Onaylar onaylamaz indirme işlemini başlatabilir ve Instagram video indirme uygulaması Snaptube ile gönderiyi cihaz hafızasına kaydedebilirsiniz.

instagramdan video indirme uygulamaları
Uygulamanın arka planda çalışmadığı durumlarda video bağlantısını kopyalayabilir ve Snaptube’u açarak arayüzde belirtilen kısma yapıştırabilirsiniz. Kopyala-yapıştır işlemiyle gönderi indirebileceğinizi de belirtelim.

intern on Jun 28, 2022

Categories