Instagram’dan direkt olarak video indirmek ve dönüştürmek mümkün olmadığından dolayı bu işlemleri gerçekleştirmek için bir Instagram video dönüştürme uygulaması kullanmanız gerekiyor. Ancak, piyasada çok fazla Instagram video dönüştürücü bulunuyor ve Bu Instagramdan video dönüştürme uygulamalarından bazıları çok iyi olsa da büyük bir çoğunluğu ya kötü amaçlı virüsler barındırıyor ya da genel olarak kalitesiz oluyor.
Yukarıda bahsettiğimiz ana sebepten dolayı, bu kadar kalitesiz ve kötü amaçlı uygulama arasından iyi Instagram video dönüştürme uygulamalarını bulmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz. Snaptube, bu konuda sizlerin yardımına koşuyor ve binlerce kalitesiz Instagramdan video dönüştürme uygulaması arasından sıyrılarak sizler için en iyi video dönüştürme ve deneyimini sunuyor.

Birinci Bölüm: Snaptube Instagram Video Dönüştürücü’nün Özellikleri

Piyasadaki yüzlerce farklı Instagram video dönüştürücü uygulaması arasından Snaptube’u seçmemizin birçok farklı sebebi bulunuyor. Uygulamanın tamamen ücretsiz, güvenli ve reklamsız olması, sınırsız dönüştürme ve indirme işlemi sunması, 4K çözünürlük ve yüksek kalite MP3-M4A desteği sağlaması gibi birçok farklı özellik, bu tercihimizin ana nedenlerinin başında geliyor. Tabii, Snaptube’un Instagram haricinde Facebook ve Twitter gibi 50’den fazla popüler platformdan video ve müzik dönüştürme/indirme desteği sunmasını da unutmamak gerek.

ins video dönüştürücü

Ücretsiz İndir

Sadece yukarıda bahsettiğimiz özellikler dahi Snaptube Instagram video donusturme uygulamasını, çoğu ücretli Instagram video dönüştürme uygulamasının önüne geçirmesine rağmen Snaptube’un bu özelliklere ek olarak birçok farklı özelliği daha bulunuyor. Bahsetmeye fırsat bulamadığımız Snaptube özelliklerini deneyimlemek için ise uygulamayı kurabilir, 300 milyonluk Snaptube ailesine katılabilirsiniz.

İkinci Bölüm: Snaptube ile İndirme/Dönüştürme

Snaptube’un en iyi özelliklerinden birisi olarak uygulamanın hiçbir teknik bilgi gerekmeden, her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği kadar iyi bir tasarıma sahip olmasını gösterebiliriz. Snaptube’un arayüzü o kadar basit fakat efektif bir şekilde tasarlanmış ki; ilk defa akıllı telefon kullansanız dahi rahatlıkla bütün indirme ve dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bu bölümde Snaptube’un kurulumu ve kullanımı hakkında hazırladığımız rehberi bulabilirsiniz. Bu rehberdeki adımları uygulayarak kolaylıkla piyasadaki Instagram video dönüştürücü olan Snaptube’u kullanabileceksiniz.

Adım 1: Snaptube’u cihazınıza indirin ve uygulamanın kurulumunu gerçekleştirin.

Uygulamanın kurulumuna geçmeden, Android cihazınıza APK dosyaları kurabiliyor olduğunuzdan emin olmalısınız. Bunun için cihazınızın Güvenlik sekmesine gidebilir ve burada bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer ayar aktif değilse, lütfen ayarı aktifleştirin.
Ayarlar kısmıyla işinizi bitirdikten sonra Snaptube Instagram video dönüstürücü uygulamasının internet sitesini ziyaret edebilir ve burada bulunan APK dosyasını Android cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra ise APK dosyasını çalıştırmanız ve ekrandaki yönergeleri uygulayarak kurulum işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır.

instgram video dönüştürücü

Adım 2: Instagram’ı açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Snaptube Instagram video dönüstürücü uygulamasını kullanarak dönüştüreceğiniz/indireceğiniz videoyu bulmak için Instagram’ı çalıştırın ve uygulamada gezinin. Bir videoda karar kıldıktan sonra videonun sağ üstünde bulunan (Eğer videoyu Reels sekmesinde izliyorsanız sağ üstte bulunan) üç noktaya basın ve videonun bağlantısını kopyalayın.

insta video dönüştürme

Adım 3: Snaptube’u açın ve kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın arama sekmesine yapıştırarak aratın.

Snaptube’u çalıştırdıktan sonra, kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın arama sekmesine yapıştırabilir ve bağlantıyı aratabilirsiniz. Aramanın sonucunda, indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.
Not: Başka bir yöntem olarak ise kopyalama işlemine geçmeden önce Snaptube’u arka planda çalışır bir şekilde bırakabilirsiniz. Bu durumda kopyalama işlemi gerçekleştirip, Snaptube’a geri döndüğünüzde, ekranda beliren bildirimdeki “İndir” tuşuna basarak da indirme işlemini başlatabilirsiniz.

video dönüştürücü instagram

Adım 4: İndirme işlemini başlatın.

Video ekranda belirdikten sonra artık indirme işlemine geçebilirsiniz. Ekranın sağ alt kısmında bulunan “İndir” tuşuna basarak ve mevcut olan çözünürlüklerden istediğinizi seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi, oldukça kısa bir süre içinde başlayacak ve sonlanacaktır.

Toplamda 300 milyondan fazla kullanıcısı olan ve her geçen gün büyümeye devam eden Snaptube, neden en iyi Instagramdan video dönüştürme uygulamalarından birisi olduğunu kanıtlıyor. Eğer ücretli Instagram video dönüstürücü uygulamalarında dahi bulunmayan inanılmaz özellikleri birinci elden deneyim etmek istiyorsanız, Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilir ve Snaptube ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Her ihtiyacınızı karşılayabilecek Snaptube’u seveceğinize eminiz!

intern on Jun 21, 2022

Categories