Instagram, özellikle son yıllarda dünyamızın yaşadığı olumsuz durumların ve bu durumlar ile beraber gelen kapanmanın da etkisiyle milyonlarca kullanıcının en çok tercih ettiği ve adeta günlerini geçirdiği bir sosyal medya platformuna dönüştü. Instagram’ın bu kadar popüler olmasının, kendine has –her ne kadar son zamanlarda başka platformlara da gelse de- “story”, yani hikaye özelliği ile beraber kullanıcıların hayatlarından 15 saniyelik kesitler sunmalarına izin vermesi olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram’ın başarılı özellikleri yanında başarısız özelliklerinin de bulunduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Özellikle herhangi bir Instagram hikaye videosunu indirme veya genel olarak bir Instagram gönderisini indirmek için uygulamanın kendisini kullanamıyor olmak, kullanıcılar tarafından sıklıkla Instagram’a karşı yapılan eleştirilerinin ana sebeplerinden birisi oluyor. Ancak Instagram, bu durumu hiç önemsemiyor. Bu nedenle, kullanıcılar Instagram hikaye indirici araçlar gibi kendi çözümlerini üretmek zorunda kaldılar.

Bugün, yukarıda bahsettiğimiz Instagram hikaye indirici araçların en iyisiyle tanışacaksınız. Bu yazıda, ins hikaye indir işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak, piyasadaki en kaliteli Instagram hikaye indirici araçlardan birisi olan Snaptube’dan bahsedeceğiz.

Birinci Bölüm: Instagram Hikayeleri indirmek İçin Neden Snaptube Kullanmalısınız?

Ins hikaye indir işlemlerinizde Snaptube’u kullanmanız için birçok farklı sebebiniz bulunuyor. Bu eşsiz Instagram hikaye videosunu indirme uygulaması, sahip olduğu efektif özellikler sayesinde şu an, 300 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısını devirmiş bulunuyor. Hemen aşağıda, Snaptube’un 300 milyon sınırını geçmesini sağlayan bu efektif özelliklerden en önemlilerini bulabilirsiniz.

instagram hıkaye ındırme
Ücretsiz İndir
 • Instagram, Facebook, Twitter gibi 50’den fazla platformdan dosya indirebilirsiniz.
 • Uygulamanın oynatıcısı sayesinde istediğiniz Instagram videosunu, uygulama üstünden izleyebilirsiniz.
 • Uygulamaya entegre edilmiş temizlik ve güvenlik araçları sayesinde cihazınızın temizliğini ve güvenliğini düzenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.
 • Video formatı olarak MP4, ses formatı olarak da MP3-M4A kullanabilirsiniz. Ayrıca, 4K çözünürlükte video indirebilirsiniz.
 • Tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya reklam barındırmaz.

Yukarıda özelliklere ve daha fazlasına erişmek için tek yapmanız gereken şey Snaptube’u indirmek! Eminiz ki Snaptube’u kullanmaya başladıktan sonra neden bu uygulamanın bir numaralı Instagram hikaye videosunu indirme uygulaması olduğunu anlayacaksınız.

İkinci Bölüm: Snaptube’un Kurulum ve Kullanım Aşaması Nasıl İşliyor?

Snaptube’un 300 milyondan fazla aktif kullanıcısı olmasını sağlayan bir diğer özellik ise uygulamanın sahip olduğu aşırı basit fakat efektif kurulum ve kullanım şemasıdır. Her yaştan insanın hemen anlayabileceği ve uygulayabileceği basit adımlar sayesinde, Snaptube’u dakikalar içinde, çok kolay bir şekilde kurabilir ve ins hikaye indir gibi birçok işlem için kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda rehber, bu konuda sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Snaptube’un Kurulum Adımları

 • Uygulamanın internet sitesinde bulabileceğiniz APK dosyasını cihazınıza indirmek için internet sitesinde bulunan “İndir” butonuna dokunun.
 • İndirilen APK dosyasını çalıştırın ve ekranda beliren yönergeleri uygulayarak, uygulamanın cihazınıza kurulumunu tamamlayın.

Not: APK dosyasını kurmaya çalışırken herhangi bir hata ile karşılaşırsanız, cihazınızın Ayarlar sekmesine gitmeli ve burada bulunan, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemenize izin vermenizi sağlayan ayarı aktifleştirmelisiniz. Bu ayarı aktifleştirmeden, cihazınıza herhangi bir APK dosyasını kuramazsınız.

Snaptube Kullanım Adımları

 • Snaptube Instagram hikaye ındırme uygulamasını açın.
instagram hikaye video indir
 • Uygulama içindeki Instagram simgesine dokunun ve Instagram’a giriş yapın.
instagramda müzikli hikaye indirme
 • İndireceğiniz videoyu/hikayeyi/fotoğrafı açın.
instagram müzikli hikaye indirme
 • Açtığınız videonun/hikayenin/fotoğrafın sağ altında bulunan “İndir” tuşuna basın.
video indir instagram hikaye
 • Çözünürlük seçiminizi yaparak indirmeyi başlatın.

Not: Uygulama içindeki Instagram uygulamasını kullanmadan indirme işlemi yapmak istiyorsanız, cihazınızdaki Instagram’a girebilir ve indireceğiniz gönderinin veya hikayenin sağ alt veya sağ üstünde bulunan üç noktaya tıklayıp, bağlantısını panoya kopyalayabilirsiniz. Daha sonra, yukarıdaki adımları uygulamaya devam edebilirsiniz.

Snaptube Instagram hıkaye indirme uygulaması bütün sorunlarınızı çözmenizi sağlayacak! Bu eşsiz uygulamayı tamamen ücretsiz denemek ve güvenli, hızlı bir şekilde hikaye indirebilmenin keyfini çıkarmak için Snaptube’un internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır, iyi eğlenceler!

intern on Jun 28, 2022

Categories