Aylık aktif kullanıcı sayısıyla 1 milyarı geçen Instagram dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. Bir Meta markası olan sosyal medya ağı etkileşimin bir an olsun bile düşmediği bir içerik akışına sahip. İnsanların video, fotoğraf ve kısa klipler paylaştığı bu dev ortamda kullanıcılar hesaplarını gizli ya da herkese açık olarak oluşturabiliyor. Bu durum da kullanıcıların kafasında Instagram gizli hesap video indirme konusu gibi soru işaretleri oluşturuyor. Normalde Instagram üzerinde yer alan gönderileri telefon hafızasına kaydetmek mümkün değil. Fakat Snaptube gibi video indirme uygulamaları sayesinde milyonlarca kullanıcı diledikleri videoyu galeriye indirme şansına erişiyor.

Bölüm 1: Instagram Gizli Hesaplardan Video İndirme ve Snaptube Özellikleri

Instagram’da video indirmek ve gönderileri galerinize kaydetmek istiyorsanız bunun oldukça kolay bir yolu mevcut. Snaptube sayesinde popüler sosyal medya ağında gördüğünüz videoları ve Reels adı verilen kısa klipleri indirebilirsiniz. Video bağlantısı üzerinden indirme desteği sunan Snaptube, aynı zamanda farklı çözünürlük seçeneklerine sahiptir. Dolayısıyla internet bağlantınızın kalitesine bağlı olarak çeşitli çözünürlük arasından seçim yapabilirsiniz.

Mobil verideyseniz ve hücresel tasarruf sağlamak istiyorsanız Snaptube’dan indireceğiniz videoyu 360p olarak indirmeniz mümkündür. Bununla beraber Instagram’ın yanı sıra onlarca farklı platformda indirme desteğine olan Snaptube tamamen ücretsizdir. Kullanıcılarından hiçbir ödeme talep etmeyen Snaptube’da MP3 ya da M4A uzantılı ses dosyaları da indirilebilir.

insta gizli hesaptan video indirme

Ücretsiz İndir

Milyonlarca kullanıcı Instagram’dan gönderi indirm konusunda Snaptube’u tercih etmektedir. Fakat sosyal medya platformunda hesabı olan birçok kullanıcı gizli hesaplardan video indirme konusunu da merak etmektedir. Ne yazık ki takip etmediğiniz bir hesabın gönderilerini telefonunuza kaydetmek mümkün değildir. Dolayısıyla Instagram gizli hesap video indirme işlemi için öncelikle videolarını indireceğiniz hesabı takip etmeniz gerekmektedir.

Bunun sebebi ise Snaptube’un video bağlantısı üzerinden işlem yapmasıdır. Eğer elinizde video bağlantısı yoksa gizli hesaba bir takip isteği gönderebilirsiniz. İsteğinizin kabul edilmesinden sonra aşağıdaki adımları izleyin. Böylece hem iOS hem de Android’de Instagram video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bölüm 2: Android’de Instagram Gizli Hesap Videoları Nasıl İndirilir?

Snaptube APK’yı telefonunuza indirerek Android işletim sistemli cihazınıza kurulum yapabilirsiniz. Rehberimizin bu kısmında Snaptube ile Instagram videoları telefona kaydetme işlemini nasıl yapabileceğinize odaklanacağız.

Adım 1: Snaptube APK’yı Android telefonunuza yükleyin.

Öncelikle telefonunuzdaki mobil tarayıcıyı açın ve Snaptube yazıp resmi internet sitesine ulaşın. İnternet sitesinde göreceğiniz indirme butonuna dokunarak APK’yı telefonunuza indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzun ayarlar penceresini açın.

Burada Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yaparak “bilinmeyen kaynaktan uygulama yükleme” iznini bulun. Bu izne onay vererek üçüncü parti kaynaklardan yazılım yükleme iznini etkinleştirin.

Böylece Google Play Store’da listelenmeyen Snaptube APK’yı yükleyebilirsiniz. Tamamen güvenilir olan uygulama temelinde bir video indirme yazılımı olduğu için maalesef dijital mağazalarda listelenmemektedir. Daha sonra indirmiş olduğunuz APK’ya dokunarak kurulumu tamamlayın.

Adım 2: Instagram’da indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve Snaptube’a yapıştırın.

Kurulum işlemini sonlandırdıktan sonra Instagram hesabınızı açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Daha önce belirttiğimiz gibi Instagram gizli hesap video indirme işlemi için hesabı önce takip etmeniz gerekiyor.

instagram gizli video indirme

Karşı tarafın takibi kabul etmemesi halinde video bağlantısını elde etme ihtimaliniz sıfırlanıyor.
Dolayısıyla önce indirmek istediğiniz hesap ile bağlantı kurmalı ve sonrasında videoları görüntülemelisiniz. Gizli hesap sahibi takibinizi kabul ettikten sonra videonun yanında bulunan üç noktaya basabilir ve bağlantıyı kopyalayabilirsiniz.

instagram gizli video indir

Eğer Snaptube arkada açıksa otomatik olarak kopyalanmış bağlantıyı algılayacak ve indirme işlemi için onayınızı isteyecektir. Eğer Snaptube arka planda çalışmıyorsa video bağlantısını kopyaladıktan sonra indiriciyi açıp yapıştırabilirsiniz.

instagram video indir gizli hesap

Bölüm 3: iPhone’da Instagram Gizli Hesap Videoları Nasıl İndirilir?

Bu işlemi iPhone model bir telefonda nasıl gerçekleştirebileceğinizi adım adım anlattık. Snaptube’un sunduğu geniş video indirme hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız iOS işletim sistemli telefonunuzda Snaptube online kullanmanız gerekecek.

gizli hesap instagram video indir

Snaptube APK iPhone için geçerli olmadığından tarayıcı tabanlı Snaptube online’ye başvurabilirsiniz. Insta gizli hesap video indir işlemi için daha önce de belirttiğimiz gibi hesabı takip etmeniz gerekiyor. Böylece video bağlantısını kopyalayabilir ve Snaptube online’nin indirme kutusuna yapıştırabilirsiniz.

intern on Jun 29, 2022

Categories