Sosyal medyaya bağlılık günümüzde çok önemli hale geldi çünkü insanların yüz yüze etkileşim kurmak için yeterli zamanları yok. Sadece sosyal etkileşim değil, Instagram gibi platformlar da gündelik olayları herkese açık olarak paylaştığı için giderek popüler hale geliyor. İster ünlü ister normal bir kişi olun, Instagram hesabınız günlük yaşamdaki etkinliklerinizi resimler ve videolar halinde sergiliyor. Bazen videolar, bu platformlar aracılığıyla viral hale geliyor ve siz de yalnızca bağlantılarla başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz. Instagram’ın indirme özelliği yok; bu nedenle çevrimdışı modda izleyemez veya diğer platformlarda paylaşamazsınız. Böylesi bir sorun her tipik Instagram kullanıcısının başına gelmektedir. Sıradan Instagram kullanıcıları arasından sıyrılmak istiyorsanız, işte karşınızda birazdan detaylı bir şekilde inceleyeceğimiz Instagram gönderi indirici.

Bölüm 1. En Güncel Instagram Gönderi İndirici

Snaptube, kullanıcıların en sevdikleri videoları ve sesleri çeşitli çözünürlüklerde indirmelerine izin veren mobil uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulamada, tek bir kontrol panelinden belli başlı video ve müzik sitelerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Arama çubuğuyla keşfettiğiniz her şey indirilebilir durumdadır. Ayrıca, multimedya için özel olarak tasarlanmış bir arama motoru olarak da düşünebilirsiniz. Videoları izlemek ve telefon belleğine kaydetmek için Snaptube üzerinden istediğiniz web sitesine erişebilirsiniz. Bununla birlikte, tek bir dokunuşla tüm Instagram gönderilerini Android’inize kolayca indirebilirsiniz.
snaptube
İndir

Bölüm 2. Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir?

Instagram, asla sıkılmanıza izin vermeyen harika bir uygulama. Birazdan çözeceğiniz tek sorun indirme özelliğinin olmaması. Tam bilgi edinmek için bu noktaları okuyun.

Adım 1. Snaptube İndirin ve Yükleyin

İndirme işlemini başlatmak için İndir butonuna dokunun. Sadece birkaç saniye içinde telefonunuza kaydedilecek çok küçük ama güçlü bir uygulama. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, üçüncü taraf uygulaması olarak kurulum zamanı.

Kaydedildiği konumu ziyaret edin, kurulumu başlatmak için dosyaya dokunun. Bu tür dosyaları ilk kez kuruyorsanız, erişime izin vermenizi isteyen bir ayarlar sayfası görünecektir. Yükleme işlemine devam etmek için izin verin.

Adım 2.  Gönderi Arayın

Uygulama birkaç saniye içinde yüklenecek. Şimdi kontrollere erişmek için uygulamayı açın. Instagram gönderileri indirmek istiyorsanız, Instagram simgesine dokunun, erişim için web sitesi ve uygulama arasında seçim yapmanızı isteyen bir sayfa görünecektir. Web sitesini seçin. Devam etmek için kullanıcı ve şifrenizi girmeniz gereken oturum açma ekranı görünecektir. Takipçileriniz tarafından güncellenen çeşitli gönderileri bulacağınız arama simgesine dokunun.

Adım 3. Instagram’dan Gönderileri İndirin

Gönderilerden herhangi birini seçtiğinizde, gönderinin hemen altında sarı bir indirme simgesi belirecek. Görüntü, video veya ses klibi olsun, bunları JPEG, MP3, M4A, 720p, 1080p, 2k, 4k veya 6k çözünürlükte indirebilirsiniz. Instagram gönderi indirme uygulamasının size sunduğu seçeneklerden herhangi birini seçin. Kaydettikten sonra, herhangi bir medya oynatıcı ile çevrimdışı izleyebilir veya arkadaşlarınızla WhatsApp’tan paylaşabilirsiniz.

Snaptube ile herhangi bir Instagram gönderisini indirmek, tipik bir web tarayıcısında gezinmekten çok daha kolaydır. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım tehdidine veya spam bağlantısına izin vermez. Sadece videoyu açın ve yüksek hızlı sunucuyla anında indirin.

Chief Editor on Apr 09, 2020

Categories