Sosyal medya platformlarına olan bağlılıklarımızın her geçen gün artması, bilinen bir gerçek. Özellikle pandemi döneminde ortaya çıkan yasaklardan sonra sosyal medya, adeta gerçek hayatla karışmış bir hale dönüştü. Instagram da bu durumda oldukça büyük bir role sahipti. Platformun sunduğu fotoğraf ve video paylaşım özelliği, günlük yaşantınızı bütün takipçilerinizle paylaşma fırsatı sunuyor. Ayrıca, platformdaki diğer kullanıcıların hazırladığı Reels gibi 1 dakikalık, viral olan videoları da izleyebiliyorsunuz. Ancak izlediğiniz bu videoları Instagram aracılığıyla indirmenin herhangi bir yolu bulunmuyor. Tabii, her sorunun da bir çözümü bulunuyor. Neredeyse her Instagram kullanıcısının dert yakındığı problemlerden birisi olan bu Instagram gönderi indirme işlemi yapamama sorunu, Instagram gönderi indirici uygulamalar sayesinde tarih oldu. Bu yazıda tanıtacağımız Instagram gönderi indirici Snaptube da bahsettiğimiz bu Instagram gönderi video indirme uygulamalarının başında geliyor. Snaptube’un neden en iyilerden birisi olduğunu anlamak için yazımızın devamına göz atmanız yeterli olacaktır.

Bölüm 1: Piyasadaki En İyi Instagram Gönderi İndiricisi: Snaptube

Snaptube, çoğu “en iyi Instagram gönderi video indirme aracı” listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Snaptube ile Instagram’daki herhangi bir gönderiyi indirmeye ek olarak, tam tamına 50’den fazla (Facebook, Vimeo, Dailymotion, Twitter vb.) gibi platformdan video veya müzik indirebilirsiniz. İndireceğiniz videoları 4K, müzikleri ise en yüksek MP3-M4A kalitesinde indirme şansına sahipsiniz. Ayrıca, uygulamanın içinde bulunan oynatıcı aracılığıyla istediğiniz herhangi bir platformdaki videoları da kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Buna ek olarak, uygulamada bulunan çeşitli sosyal medya platformlarının simgelerine tıklayarak, bu platformlara Snaptube üstünden giriş yapabilir ve Snaptube’dan çıkmadan bu platformlarda gezinebilirsiniz.

gönderi indirme instagram
Ücretsiz İndir

Snaptube’un daha birçok farklı özelliği bulunuyor ve tabii ki de bütün bu özellikleri tek bir yazıda anlatma şansımız bulunmuyor. Özelliklerin tamamını deneyimlemek için tamamen ücretsiz ve piyasadaki en güvenli Instagram gönderi indirme uygulaması olan Snaptube’u denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bölüm 2: Snaptube ile Instagram Gönderileri Nasıl İndirilir?

Snaptube ile hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde Instagram gönderi indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı kurmak da kullanımı kadar kolay. Aşağıda bulabileceğiniz Snaptube kurulum ve kullanım rehberi sayesinde sadece birkaç basit adımı uygulayarak Snaptube’u telefonunuza kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube’un telefona kurulumunu gerçekleştirin.

Snaptube’un internet sitesini ziyaret ettikten sonra İndirme işlemini başlatmak için ekranda bulunan “İndir” butonuna dokunun. Ortalama 5-10 saniye içinde Snaptube’un APK dosyası telefonunuza inmiş olacak. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum kısmına geçebilirsiniz.

Kurulum için, indirdiğiniz Snaptube APK dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır. Eğer telefonunuza ilk defa bir APK dosyası kuruyorsanız, ekranda beliren uyarıdaki Ayarlar kısmına dokunun ve üçüncü parti uygulamaların kurulumuna izin verin. Ancak bu ayarı aktifleştirdiğiniz takdirde herhangi bir APK dosyasını telefonunuza kurabilirsiniz.

instagram gönderi indirme ios

Adım 2: Uygulamayı çalıştırın ve indirmek için bir gönderi aramaya başlayın.

Uygulamanın kurulumu bittikten sonra uygulamayı çalıştırın. Instagram gönderi indir yapmak için uygulamanın ana sayfasında bulunan Instagram sekmesine dokunun ve ekrandaki alana Instagram bilgilerinizi yazarak giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Instagram’da gezinmeye başlayabilirsiniz.

Not: Eğer Snaptube’da Instagram hesabı bilgilerinizi kullanmak konusunda endişeleriniz varsa, Snaptube’un 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip, yıllardır piyasada bulunan ve son derece güvenli bir Instagram gönderi indirici olduğunu hatırlatmak isteriz, Snaptube’a gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

instagramdaki gönderiyi indirme

Adım 3: Seçtiğiniz Instagram gönderisini indirin.

İndirmek için bir gönderi seçtikten sonra gönderinin altında bulunan “İndir” simgesine dokunabilirsiniz. Simgeye dokunduktan sonra ekranda beliren ve o an mevcut olan çözünürlük ve kalite (MP3-M4A için) seçeneklerinden herhangi birinin üstüne tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi, genellikle saniyeler içinde (dosya boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.) sonlanacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz dosyayı bulmak için ekranın sağ üst kısmında bulunan İndirilenler sekmesine tıklayabilirsiniz. Burada bulunan dosyaların üstüne tıklayarak ise çevrimdışı veya çevrimiçi bir şekilde dosyalara erişebilirsiniz.

instagram gönderi indirme uygulaması


Yukarıdaki adımlardan da anlayabileceğiniz üzere Snaptube’u aracılığıyla Instagram gönderi indir işlemi gerçekleştirmek için hiç uğraşmanıza gerek yok. Son derece güvenli ve tamamen ücretsiz olan Snaptube’u kullanan 300 milyon kullanıcıya katılmak için Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilir ve uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz!

intern on Jun 28, 2022

Categories