İşte tam bu noktada Snaptube Instagram bağlantı indirme özelliğiyle platformda gördüğünüz gönderileri telefonunuza kaydetme fırsatı sunuyor. Günlük hayatın temel bileşenlerinden biri haline gelen sosyal medya platformları her geçen gün büyümeye devam ediyor. Milyonlarca kişi devasa sosyal medya ağlarında yeni hesaplar oluşturarak büyük platformlarda yer alıyor. Instagram ise günümüzün en popüler dijital ortamları arasında zirvede oturuyor. Meta’nın sosyal medya ağı 1 milyarı aşkın kullanıcıyı aştı. Platformdaki durdurulamaz içerik akışı ise kullanıcılarda gönderileri kaydetme isteği oluşturuyor. Fakat sosyal medya platformu maalesef bağlantı üzerinden video indirmeye izin vermiyor.. Sizler için popüler video indirme uygulamasının özelliklerini listeledik.

Bölüm 1: Snaptube Özellikleri

İnternette birbirinden farklı özelliklere sahip birçok görüntü indirme uygulaması yer alır. Fakat yüz binlerce kişinin ilk tercihi olan Snaptube kullanıcılara çok daha geniş indirme seçeneklerini sunar. Snaptube ile Instagram’ın yanı sıra Facebook, Instagram, Dailymotion gibi 50’ye kadar farklı platformda video indirmek mümkündür. Farklı sosyal ağlarda gördüğünüz eğlenceli videoları ya da daha sonra izlemek isteyeceğiniz klipleri kolayca kaydedebilirsiniz.

Bununla beraber Snaptube sabit bir internet bağlantısı bulunmayan kullanıcıların da yardımına koşmaktadır. Popüler Instagram bağlantı indirme uygulaması farklı çözünürlük seçeneklerine sahiptir. 144p, 360p, 720p, 1080p, 2K HD ve hatta 4K HD’ye kadar uzayan geniş çözünürlük listesinden dilediğini seçebilirsiniz. İnternet bağlantısı olarak mobil ve hücresel veriyi kullandığınızda video çözünürlüğünü düşük tutabilirsiniz. Snaptube bu özelliğiyle veri tasarrufu sağlamanıza fırsat tanır.

instagram link video indir

Ücretsiz İndir

Tamamen güvenilir bir uygulama olan Snaptube aynı zamanda ücretsizdir. Platformlarda gördüğünüz görüntüleri cihaz galerinize kaydetmek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Benzer hizmetler sunan diğer uygulamalarda belli bir ücret vermeniz gerekirken Snaptube, üst düzey video indirme hizmetini tamamen bedava sunmaktadır.

Elbette bu popüler uygulamanın özellikleri burada da bitmiyor. Kullanıcılarını üyelik açmaya ya da hesap oluşturmaya zorlamıyor. Üyelik zorunluluğunun olmadığı Snaptube, ücretsiz, güvenilir ve rahat kullanımıyla dilediğiniz videoyu telefonunuza indirmenizi mümkün kılıyor.

Bölüm 2: Snaptube ile Instagram Video Nasıl İndirilir?

Peki Instagram linkle video indirme işlemi nasıl yapılır? Snaptube ile Instagram üzerinden galeriye video kaydetmek oldukça kolaydır. Sadece saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceğiniz bu işlemi aşağıdaki adımlarda anlattık. Rehberimizi okumaya devam ederek Snaptube’u telefonunuza indirebilir ve sosyal medyadan videoları galerinize kaydedebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK’yı Telefonunuza Kurun

  • Telefonunuzun Ayarlar kısmında giderek “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” iznini onaylayın. Böylece Snaptube gibi dijital uygulama mağazalarında yer almayan yazılımları telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • Google Play Store ve AppStore üzerinde yer almayan Snaptube, bir video indirme hizmeti olduğu için maalesef benzer mağazalarda listelenmemektedir. Güvenilirliğinden asla taviz vermeyen uygulamayı indirmek için resmi internet sitesinden APK dosyasını indirmeniz gerekir.
  • Telefonunuzun tarayıcısını açarak Snaptube yazın ve video indiricinin resmi internet sitesine giriş yapın. Ana sayfada karşınıza çıkacak olan indirme butonuna dokunun ve APK’nın inmesini bekleyin.
  • İndirme süreci tamamlandıktan sonra dosya yöneticisinden indirilen dosyaya dokunun ve karşınıza çıkan yükleme sekansını tamamlayın.

Böylece Snaptube APK’yı telefonunuza kurdunuz. Artık Instagram linkle video indirme için önünüzde hiçbir engel kalmadı.

Adım 2: Instagram’dan İndirmek İstediğiniz Videonun Bağlantısını Kopyalayın

Kurulum sürecini tamamladıktan sonra telefonunuzun ana ekranına dönerek Snaptube kısayoluna dokunun.

instagram url video indirme

Karşınıza videoya dair paylaşım seçeneklerinin bulunduğu bir pencere çıkacak. Bu pencereden videonun bağlantı adresini kopyalayın.

instagram video indir link

Siz kopyalama işlemini yapar yapmaz arka planda çalışan Snaptube video bağlantısını algılayacaktır.
Bağlantıyı okur okumaz ekranda bir indirme seçeneği belirecektir. Üzerinde siyah ok bulunan sarı ikona dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

instagram video indirme link

Bölüm 3: Snaptube Kullanarak Instagram’da Bulunan Bir Video Bağlantısıyla O Video Nasıl İndirilir?

Üstteki yöntemin yanı sıra Instagram linkle video indirme yöntemini de deneyebilirsiniz. Bu yöntemde ise Snaptube’u arka planda çalıştırmanıza gerek kalmayacaktır.

Instagram hesabınıza giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin. Yine sağ üstteki üç noktaya basarak videonun bağlantısını kopyalayın. Daha sonra ana ekrana geri dönerek Snaptube uygulamasını çalıştırın.

Uygulamanın arayüzündeki boş kısma kopyalamış olduğunuz video bağlantısını yapıştırın. Format ve çözünürlükleri belirledikten sonra indirme butonuna dokunun. Snaptube internet bağlantınıza bağlı olarak görüntüyü indirecek ve galerinize kaydedecektir. Böylece Instagram URL video indir işlemi tamamlanacak ve video telefon hafızasında yerini alacaktır.

intern on Jun 28, 2022

Categories