Instagram’ı Instagram yapan klasik özellik “Story”, yıllar geçse de Instagram’ın en çok kullanılma sebeplerinden birisi olarak öne çıkmaya devam ediyor. Hayatınızda olan herhangi bir anı veya istediğiniz herhangi bir şeyi 15 saniyelik de olsa takipçilerinizle paylaşmanıza olanak sağlayan Instagram hikayelerini indirmek ise oldukça zahmetli bir durum olarak biliniyor. Ancak bu durumun da bir çözümü bulunuyor. Herhangi bir şekilde Instagram uygulaması üzerinden Instagramdan story video indirme indir işlemi yapmanız mümkün olmasa da kaliteli bir Instagram story indirici kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına bugün sizlere, piyasadaki en iyi Instagram story indirici uygulamalarından birisi Snaptube uygulamasını tanıtacağız. Bu sayede kolaylıkla ins story indirme işlemi gerçekleştirebileceksiniz!

Bölüm 1: Snaptube Nedir?

Snaptube’un piyasadaki en iyi Instagram story indirici uygulamalardan birisi olması kesinlikle bir tesadüf değil. Instagram story indir işlemi yapabilen ücretli uygulamaların birçoğundan dahi çok daha fazla özelliğe sahip bir uygulama olarak öne çıkıyor. Tamamen reklamsız ve güvenli bir şekilde ins story indirme işlemi yapmanız için tasarlanmış Snaptube, ayrıca Instagram’a ek olarak Facebook, Instagram, Vimeo vb. 50’den fazla platformdan da video veya müzik indirebilmenize olanak sağlıyor. 4K çözünürlüğe kadar video ve sunulabilecek en yüksek kalitede MP3-M4A indirebilen Snaptube, tabii ki de bütün bu işlemleri sınırsız ve ücretsiz şekilde kullanıcılarının kullanımına sunuyor. Sizler de Snaptube’u kullanarak sadece birkaç dakika içinde istediğiniz herhangi bir Instagram hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz.

instgram story indir

Ücretsiz İndir

Bölüm 2: Snaptube ile Android cihazlara Instagram Story İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram story video indirme işlemi gerçekleştirebilen en iyi Instagramdan story video indirme aracı olan Snaptube’u Android cihazınızda kullanmak oldukça kolay. Sizler de aşağıda bulunan adımları takip ederek Snaptube’u Android cihazınıza indirebilir, kolay ve güvenli bir şekilde ins story indir işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube’un kurulumunu gerçekleştirin.

Snaptube, Play Store’da bulunmayan bir uygulama olduğundan dolayı uygulamanın internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirerek kurulum işlemini gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirmeden önce cihazınızın Güvenlik bölümünde bulunan ayarları kontrol ederek “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede, indirdiğiniz APK dosyalarını cihazınıza kurabileceksiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

instagram video indirme story

Adım 2: Snaptube’u çalıştırın ve uygulama üzerinden Instagram’a giriş yapın.

Artık Snaptube’u kullanarak Instagram story video indirme işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle, Snaptube uygulamasını çalıştırın ve daha sonra uygulamada bulunan “Instagram” sekmesine tıklayarak giriş yapın. Uygulama içindeki Instagram bölümüne giriş yaptıktan sonra artık istediğiniz bir hikâyeyi açabilir ve kolaylıkla indirebilirsiniz. Hikayelere ek olarak herhangi bir Instagram videosunu veya fotoğrafını da indirme şansınız bulunuyor.

instagramdan müzikli story indirme

Bölüm 3: En Popüler Instagram Sayfaları

Bu bölümde, Ins story indirme işlemi yaparak hikayelerini veya diğer gönderilerini indirebileceğiniz en popüler Instagram sayfalarını sizlerle paylaşacağız.

NBA (@nba)

Dünyanın en popüler basketbol sayfası olan NBA’de, her türlü NBA içeriğini bulabilir, istediğiniz NBA videolarını veya hikayelerini Snaptube aracılığıyla Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Bleacher Report (@bleacherreport)

Bir başka spor odaklı Instagram sayfası olan Bleacher Report, NBA’in aksine her spor dalından içeriği kullanıcıları ile buluşturuyor. Sayfada, komik spor videolarından, son spor olayları hakkındaki videolara kadar geniş bir yelpazede içerik bulunuyor. Instagramdan story video indirme aracı ile bu sayfadaki bütün içerikleri indirebilirsiniz.

National Geographic (@natgeo)

Güzel manzara fotoğraflarını seven National Geographic’in Instagram hesabına bayılacaksınız! National Geographic fotoğrafçılarının gözünden dünyayı, takipçileri ile buluşturan bu eşsiz sayfa, Instagram video story indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz birçok içeriğe ev sahipliği yapıyor.

Marvel Entertainment (@marvel)

Çizgi roman hayranları buraya! Dünyanın en büyük çizgi roman devlerinden birisi olan Marvel’ın Instagram sayfası, her türlü çizgi roman paylaşımına ek olarak Marvel’ın sinematik evreni hakkında da birçok paylaşım barındırıyor. Burada bulunan birbirinden farklı birçok gönderiyi Instagram video story indirme işlemi gerçekleştirerek indirebilirsiniz.

İşte, Snaptube’u kullanarak herhangi bir Instagram hikayesini indirmek bu kadar kolay! Hemen şimdi Snaptube’u cihazınıza kurabilir ve çoğu ücretli uygulamanın dahi yapamadığı instagram video story indirme işlemini ve çok daha fazlasını dakikalar içinde yapabilirsiniz. Snaptube’u kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceğinize eminiz, iyi eğlenceler!

intern on Jun 28, 2022

Categories