Günlük 500 milyon civarında bir kullanıcı sayısına erişen Instagram, büyümeye devam etmesinin yanında, getirdiği özellikler ile de adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle Reels gibi video paylaşım özellikleri sayesinde artık adeta TikTok videoları gibi videolar paylaşılabilir oldu. Tabii, Instagram her konuda pozitif bir ivme kaydedemedi. Instagram her ne kadar bu kadar pozitif bir gelişim gösterse de Instagram’da paylaşılan postların, yani gönderilerin indirilememesi gibi birçok sorun, yıllar geçse de düzeltilmemiş bulunuyor. Instagram’ın bu duruma bir çözüm getirmemesini fırsat bilen kullanıcılar ise Instagram post indirici uygulamalar gibi çeşitli çözümler ile bu sorunun önüne geçmeye çalıştılar. Bugünkü yazımızda da bu Instagram postlarını indirme uygulamalarından birisi olan Snaptube’u ve onu kullanarak nasıl Instagram post indir işlemi yapabileceğinizi göstereceğiz. Bu yazının sonuna geldiğinizde, sizler de bir Instagram post indirici kullanarak Instagram post indir işlemi yapmayı öğreneceksiniz.

Birinci Bölüm: Snaptube ile Neler Yapabilirsiniz?

Snaptube Instagram postlarını indirme uygulaması, birçok farklı özelliğiyle öne çıkan bir uygulama olarak, çoğu Instagram post indirici uygulamasını sollamayı başarıyor. Instagram post indir işlemine ek olarak Facebook, Twitter, Vimeo ve hatta WhatsApp gibi tam tamına 50’den fazla platformdan, 4K çözünürlükte ve MP3-MP4-M4A formatlarında dosya indirebilen bu müthiş Instagram post indirme uygulaması, bu özellikleri siz kullanıcılarına tamamen ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir biçimde sunuyor. Ayrıca, çoğu Instagram post video indirme uygulamasının aksine uygulama içinde bulunan oynatıcı ve temizlik araçları sayesinde hem istediğiniz videoları uygulama üzerinden izleyebilir hem de telefonunuzu temizleyebilirsiniz. Tabii, Snaptube’un bu özellikler dışında da birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Bütün özelliklerini burada anlatamayacağımız için uygulamayı indirmenizi ve denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede, Snaptube’un diğer müthiş özelliklerini de keşfedebilirsiniz.

instagram post indirme programı

Ücretsiz İndir

İkinci Bölüm: Snaptube ile Instagram Postlarını İndirmek için Ne Yapmalısınız?

Instagram postlarını indirme işlemleriniz için Snaptube’u kullanmaya karar verdiyseniz, Snaptube’un kurulum ve kullanım aşamasını anlattığımız bu bölümü okumanız yeterli olacaktır. Uygulamanın basit arayüzü ve kolay kullanım şeması sayesinde herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan dahi Snaptube’u efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu bölümde bulunan Snaptube Instagram post indirme uygulaması rehberi sayesinde Snaptube’u kullanarak istediğiniz herhangi bir Instagram postunu nasıl indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Snaptube Kurulum Kılavuzu

 • Snaptube’un internet sitesine giriş yapın ve ana sayfada bulunan “İndir” butonuna dokunarak APK dosyasını indirme işlemini başlatın.
 • İndirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri uygulayarak Snaptube’un kurulumunu tamamlayın.

Not: Eğer telefonunuza ilk defa bir APK dosyası kuruyorsanız, APK dosyasını çalıştırdıktan sonra ekranda beliren uyarıdaki “Ayarlar” butonuna basın ve üçüncü parti uygulamaların kurulumuna izin verin. Bu ayarı gerçekleştirdikten sonra telefonunuza APK dosyası kurabilirsiniz.

Snaptube Kullanım Kılavuzu

instagram post video indirme

 • Snaptube Instagram video post indirme uygulamasını çalıştırın.
 • Uygulamanın ana sayfasında bulunan Instagram simgesine dokunun ve açılan sayfada Instagram hesabınıza giriş yapın.

instagram gizli hesap post indirme

 • Uygulamada gezinmeye başlayın ve Snaptube Instagram post indirme uygulamasını kullanarak indirmek için bir video seçin.
 • instagram postunu indirme

 • Seçtiğiniz videonun sağ alt bölümünde bulunan “İndir” tuşuna basın.
 • instagram gizli post indirme

 • Videonun indirilebileceği çözünürlük seçeneklerinden herhangi birini seçin ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 • Not: Snaptube’da bulunan Instagram uygulamasına giriş yapmak istemiyorsanız, direkt olarak telefonunuzdaki Instagram uygulamasını açabilir ve indirmek istediğiniz videonun sağ alt veya sağ üst kısmında bulunan üç noktaya basarak, URL’sini kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız URL’yi, Snaptube’un arama özelliğini kullanarak aratmanız yeterli olacaktır. Bu adımı gerçekleştirdikten sonra indirme işlemi için aynı adımları uygulayabilirsiniz.

  Snaptube’u kullanmak için karmaşık kılavuzlara veya herhangi bir ücret ödemenize gerek yok! Snaptube gibi eşsiz bir uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanmak için sadece basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Her geçen gün gelişen Snaptube’u kullanmaya hemen başlayabilir ve Instagram video post indirme işlemi yapma konusunda karşılaştığınız her türlü soruna elveda diyebilirsiniz!

  intern on Jun 28, 2022

  Categories