Instagram, son yılların en popüler sosyal medya platformlarının başında geliyor. Dünya genelinde aylık 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan bu müthiş sosyal medya platformunda, istediğiniz fotoğrafı veya videoyu takipçilerinizle paylaşabilir, onları hayatınıza ortak edebilirsiniz. Ancak, Instagram’da paylaşılan herhangi bir fotoğrafın veya videoyu indirmek isteseniz dahi Instagram’ın böyle bir özelliği bulunmadığından dolayı bunu gerçekleştiremezsiniz. Bu yazıda, Instagram video müzik indirme uygulamalarının en iyilerinden birisi olan Snaptube’dan ve Snaptube’u Instagramdan ses indirme işlemleri için nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu sayede, Instagram’da gördüğünüz herhangi bir içeriği kolaylıkla istediğiniz herhangi bir telefona indirebileceksiniz.

Bölüm 1: Instagram’dan Ücretsiz Ses İndirmek: Snaptube

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Snaptube’u kullanarak çok kolay bir şekilde Instagramdan ses indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Instagram’la sınırlı kalmadan, Dailymotion, Vimeo, Facebook ve Twitter gibi 50’den fazla popüler kaynaktan video indirmek için de Snaptube’u kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, Instagram video müzik indirme işlemi aracılığıyla indirmek istediğiniz dosyaları 4K çözünürlükte ve MP4-MP3-M4A formatlarında indirebilirsiniz. Tabii, bütün bu işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi de belirtmek istiyoruz.

instagram müzik indirme

Ücretsiz İndir

Bahsettiğimiz özelliklere ek olarak tonlarca farklı özelliğe sahip Snaptube Instagram ses indirici, en sevdiğiniz Instagram videolarını indirmek için kullanacağınız en iyi uygulama olacak.

Bölüm 2: Snaptube’u Kullanarak Instagram’dan Ses İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snaptube, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanım şeması sayesinde her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olarak biliniyor. Uygulamayı kurduktan sonra, sadece 3-4 adım ile Instagramdan ses indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı telefonunuza kurmak için telefonunuza herhangi bir “root” işlemi uygulamak zorunda değilsiniz.
Hemen aşağıda bulunan rehber aracılığıyla Snaptube’u kolayca indirebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1: Telefonunuzda bulunan üçüncü parti uygulama yükleme ayarını aktifleştirin.

Snaptube gibi Play Store’da bulunmayan ve bir APK dosyası aracılığıyla kurulan uygulamaları telefonunuza kurmak için telefonunuzda belirli bir ayarı aktifleştirmelisiniz. Telefonunuzun Güvenlik sekmesinde bulabileceğiniz ve bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yükleme adındaki ayarı aktifleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 2: Snaptube’un internet sitesini ziyaret edin ve uygulamayı telefonunuza kurun.

Snaptube’un internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirdikten sonra dosyayı açarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum işlemi saniyeler içinde başlayacak ve sonlanacaktır.

Adım 3: Snaptube’u çalıştırın ve uygulamadaki Instagram sekmesi aracılığıyla Instagram hesabınıza giriş yapın.

instagramdan müzik indirme

Artık Snaptube Instagram ses indirici uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle, uygulamayı çalıştırın ve ana sayfada bulunan Instagram sekmesine basarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yapmadan da Snaptube’u kullanabilirsiniz. Bu durumda, indirmek istediğiniz Instagram videosunun sağ alt veya sağ üst (videonun hangi Instagram sekmesinde izlendiğine göre değişiklik gösterebilir.) kısmında bulunan üç noktaya tıklayıp, videonun bağlantısını kopyalamalısınız. Bu bağlantıyı Snaptube’un arama sekmesinde arattıktan sonra 4.adımdan devam edebilirsiniz.

Adım 4: Snaptube’u kullanarak Instagram hesabınızda gezinin ve indirmek istediğiniz videoyu açın.

instagram şarkı indirme

Snaptube’daki Instagram sekmesinde gezindikten sonra, Instagram video ses indir işlemi gerçekleştirerek indirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

Adım 5: Videonun sağ altında bulunan “İndir” tuşuna basın ve çözünürlük seçiminizi gerçekleştirerek indirme işlemini başlatın.

instagram video müziği indirme

Artık Instagrma video ses indir işlemini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey videonun altında bulunan “İndir” butonuna basmak ve istediğiniz çözünürlüğü seçmek!

Sadece Instagram video ses indir işlemleri için değil, daha birçok farklı işlem için Snaptube’u kullanabilir ve her farklı iş için bambaşka bir uygulama kullanmaktan kurtulabilirsiniz. 300 milyondan fazla kullanıcısı olan ve piyasadaki en güvenilir uygulamalardan birisi olarak ün salmış Snaptube’u denedikten sonra başka herhangi bir uygulama kullanmak zorunda hissetmeyeceksiniz, iyi eğlenceler!

intern on Jun 28, 2022

Categories