Korona virüs pandemisinin de patlak vermesinden sonra Instagram gibi çeşitli sosyal medya platformları, hiç olmadıkları kadar popüler bir duruma geldiler. Insanlar, kapanmanın da verdiği kısıtlama sebebiyle neredeyse bütün günlerini sosyal medya platformlarında harcamaya başladılar. Bu duruma, Instagram’ın getirmiş olduğu Reels özelliğini örnek verebiliriz. Fakat her ne kadar Instagram yeni özellikleri ile kullanıcılarını uygulamada tutmaya çalışsa da kullanıcıların Instagram’dan istediği bambaşka bir özellik bulunuyordu ve bu özellik yıllar geçse de Instagram’a eklenmemişti. Bahsettiğimiz bu özellik, Instagram’daki herhangi bir gönderiyi (fotoğraf/video) indirebilmek. Kullanıcılar, bu konuda Instagram’a olan güvenlerini her geçen gün kaybetmeye devam ettiler ve bunun sonucunda, Instagram resim indir işlemi yapabilen çeşitli Instagram resim indirici uygulamalar piyasaya sürülmeye başladı. Bu uygulamaların asıl amacı, Instagram’ın Instagram resim video indirme özelliğini desteklememesi sorununu çözmek ve kullanıcıların gönül rahatlığıyla Instagram resim video indirme işlemi yapabilmelerini sağlamaktı. Bugün okuyacağınız bu yazıda sizlere, çoğu kesim tarafından en iyi Instagram resim video indirme aracı olan Snaptube’u tanıtacağız.

Birinci Bölüm: Snaptube’u Kullanarak Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Snaptube Instagram resim indirici, sahip olduğu özellikler ile sizleri tam anlamıyla büyüleyecek. Instagram resim indir işlemi yapma konusunda bir numara olan bu eşsiz uygulama, her geçen gün artan ve son günlerde 300 milyonu da geride bırakan dev kullanıcı sayısıyla, neden piyasanın en iyi Instagram resim indirici araçlarından birisi olduğunu bütün herkese kanıtlıyor. Aşağıda, Snaptube’un en önemli özellikleri olarak düşündüğümüz başlıca özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede, Snaptube’un milyonlarca kişi tarafından tercih edilmesinin altında yatan sebepleri öğrenebilirsiniz. İşte, Snaptube’un eşsiz özellikleri!

instagram resin indirme

Ücretsiz İndir
 • Instagram dışında Vimeo, Twitter, Facebook, Dailymotion ve Vimeo gibi 50’den fazla platformdan video veya müzik indirebilirsiniz.
 • Uygulamaya entegre edilmiş oynatıcı ile istediğiniz Instagram videolarını, sanki Instagram kullanıyormuşsunuz gibi izleyebilirsiniz.
 • Uygulamada bulunan temizlik araçları sayesinde telefonunuzun en temiz ve güvenli durumunda bulunmasını sağlayabilirsiniz.
 • 4K çözünürlükte ve MP3-MP4-MA4 formatlarında video veya müzik indirebilirsiniz.
 • Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya reklam ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Snaptube’un özellikleri say say bitmiyor. Yukarıdaki özellikler dışında daha bir ton özelliği bulunan Snaptube’u ücretsiz bir şekilde indirebilir ve burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız özelliklerini kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

İkinci Bölüm: Snaptube ile Instagram Resimlerini İndirmek için Ne Yapmak Gerekiyor?

Snaptube’un kullanıcılarına sağladığı bir güzel özellik de uygulamanın, diğer uygulamalara göre oldukça kolay bir kurulum ve kullanım şemasına sahip olmasıdır. Tam anlamıyla sadece birkaç dakika içinde Snaptube’u kurabilir ve Instagram resim indir işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki rehber, Snaptube’un kurulumu ve kullanımı konusunda aklınızdaki her soruyu cevaplayacaktır.

Snaptube Kurulumu

 • Snaptube Instagram resım indirme uygulamasının internet sitesini ziyaret edin ve sitede bulunan APK dosyasını indirmek için ekrandaki “İndir” tuşuna basın.
 • Kısa bir süre içinde cihazınıza inmiş olacak olan APK dosyasını çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın ve ekranda beliren basit yönergeler aracılığıyla Snaptube Instagram resım indirme uygulamasını cihazınıza kurun.

Not: Snaptube’un APK dosyasını kurma konusunda bir problem yaşıyorsanız, APK dosyasını kurmak için çalıştırdığınızda beliren ekrandaki Ayarlar seçeneğine basın ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesine izin verin. Böylece, kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Snaptube Kullanımı

 • Uygulamayı çalıştırın.

ınstagram resım indir

 • Uygulamanın ana sayfasında bulunan Instagram simgesine basın ve hesabınıza giriş yapın.

instagram resmi indirme

 • Instagram’da gezinmeye başlayın ve indirmek için bir şey seçin.

instagram dan resim indirme

 • Açtığınız videonun veya resmin sağ altında bulunan “İndir” tuşuna basın.

instagram resim indirme programı

 • Ekrandaki çözünürlüklerden herhangi birini seçin ve indirme işlemini başlatın.

Not: Snaptube’un Instagram uygulaması ile Instagram resım indirme işlemi yapmak istemiyorsanız, cihazınızdaki Instagram’a giriş yapabilir ve videonun veya resmin sağ alt veya sağ üst kısmında bulunan üç nokta aracılığıyla video veya resim bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube’a yapıştırmanız ve video veya resim ekranda belirdikten sonra, indirmek için aynı adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

İster resim ister video, Snaptube ile istediğiniz her şeyi saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz! Şimdi, Snaptube’u deneyin ve en iyi Instagram indiriciyi kullanmanın keyfini çıkarın!

intern on Jun 28, 2022

Categories