Facebook, dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcının günlük hayatında yararlandığı bir sosyal platform. Bu platformlarda insanlar, tanıdığı kişilerle mesajlaşabiliyor, kendi profillerinde dilediklerince fotoğraf ve video paylaşabiliyorlar. Facebook’ta bulunan “sayfalar” da insanların hoşuna gidebilecek video içerikler sunuyorlar. Bu sebeple birçok kişi Facebook’ta bulunan videoları indirmek, internet olmadan da izleyebilmek istiyor. Bazıları da indirdiği bu videoları arkadaşlarıyla da paylaşarak keyfi birlikte yaşamak istiyor. Peki bu nasıl yapılır, en iyi Facebook video indirme programı nedir? Gelin bazı alternatiflere birlikte göz atalım.

Bölüm 1: En İyi Facebook Video İndir Program Önerileri

Facebook’tan video indirmenizi sağlayacak programların sayısı oldukça fazla. Biz, şimdilik bunların beşinden bahsedeceğiz.

Snaptube:

Bu program, Facebook ve diğer sosyal medya platformlarından video indirme işlemlerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Snaptube sayesinde ücretsiz bir şekilde video / MP3 indirebilir, indirdiğiniz dosyaları internetiniz yokken de kullanabilirsiniz.

Facebook için Video İndirme:

Bu uygulama, Google Play’de bulunan bir programdır ve kullanıcıların Facebook videolarını telefonlarına indirme işlemlerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı olur.

Snapsave:

Bu hizmet, TikTok, Facebook gibi platformlardan videoları indirme işlemlerini destekler. Snapsave kullanıcıları, istedikleri videoları yüksek kalitede cihazlarına kaydedebilir.

Savefrom:

Bu site sayesinde YouTube, Twitter, Instagram gibi sitelerden istediğiniz video içerikleri indirebilirsiniz. Savefrom’u Face video indirme programı olarak kullanmanız da mümkün.

Allinonedownloader:

Bu program, adından da belli olacağı gibi çeşitli video paylaşım sitelerinden videoları indirmeyi destekler ve Facebook videolarını da indirme işlemini gerçekleştirebilir.

Kendi ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun olan herhangi bir Face video indirme programı seçip videoları cihazınıza kaydetmeye başlayabilirsiniz. Yazımızın devamında bu programlardan biri olan Facebook video indirme programı Snaptube’un sunduğu özelliklerden ve kendisini nasıl kullanabileceğinizden daha detaylı bir biçimde bahsettik.

Bölüm 2: Snaptube’un Özellikleri

Snaptube’u diğer video indirme programı Facebook alternatiflerinden ayıran bazı önemli özelliklerini aşağıdaki şekilde listeleyebiliriz:

facebook video indirme programı

Ücretsiz İndir

Hikâye / reels kaydetme

Snaptube ile Facebook’tan video indirirken hoşunuza giden Reels veya hikâye gönderilerini de telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz

Snaptube kullanırken hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Gelecekte de uygulamaya herhangi bir ücret eklenmeyecek.

Farklı platform seçenekleri

Snaptube ile sadece Facebook üzerinden değil, aynı zamanda onlarca farklı platformdan videolar indirmeniz mümkün. Vimeo, Instagram ve Twitter bunlardan sadece birkaçı!

Yüksek kalitede video indirme olanağı

Snaptube indiriciyle Facebook videolarını, Reels’ları ve hikâyeleri full HD çözünürlükte indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Facebook Video İndir Program Snappea Nasıl Kullanılır?

Eğer Snaptube kullanmak istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı anlatmaya geçebiliriz. Yapmanız gerekenler çok basit, yazımızın devamında hepsini adım adım listeledik.

facebook video indirme programı

  • Snaptube’un resmi sitesine girin.
  • Cihazınıza uygun sürümü seçerek uygulamayı indirin.
  • Facebook’a girin.
  • İstediğiniz videoyu bulun.
  • “Paylaş” butonuyla videonun linkini kopyalayın.
  • Kopyaladığınız linki Snaptube uygulamasındaki boşluğa yapıştırın.
  • Video ayarlarınızı seçin ve indirmeye başlayın.
  • Videonuzun tadını çıkarın!

facebook video indirme programı

facebook video indirme programı

Snaptube ile Facebook videolarını telefonunuza indirmek işte bu kadar kolay. Eğer indirme esnasında sorunlar yaşıyorsanız telefonunuzun güvenlik kısmından dışarıdan uygulama kurma seçeneğini açmanızı öneririz. Bu sayede telefonunuza bilinen kaynaklar dışından uygulama yüklemeyi mümkün hâle getireceksiniz ve Snappea’yi cihazınıza kurabileceksiniz.

Videonuzu indirdikten sonra izlemek için bir daha internete ihtiyaç duymayacaksınız. Cihazınıza kaydettiğiniz videoyu dilediğiniz zaman açabilir, tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bölüm 4: SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Şimdi geldik bu uygulamalarla ilgili kafa karıştıran bazı sorulara. Faceden video indirme programı ile ilgili sık sorulan soruların üçünün cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Facebook videoları hangi formatta indirilir?

İndirilen Facebook videoları genellikle MP4 formatında indirilir. Ancak, bazı uygulamalar indirilen videoları diğer formatlara da dönüştürebilir. Bununla birlikte eğer videoları sadece sesli indirmek isterseniz MP3 seçeneğinden yararlanmanız da mümkün.

Facebook canlı yayınları indirilebilir mi?

Facebook’ta yapılan canlı yayınları, sona erdikten sonra cihazınıza indirmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken bitmiş bir canlı yayının linkini kopyalayıp video indirme programı Facebook tercihinizdeki ilgili boşluğa yapıştırmak.
Fakat dikkat edin, bunu canlı yayınlar henüz bitmemişken yapmanız mümkün değil.

Facebook’tan kaç tane video indirebilirim?

En iyi Facebook video indirme programı olarak gösterilen Snaptube ile istediğiniz kadar Facebook videosu indirebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayabilecek olan tek şey, cihazınızın depolama alanı. Fakat uygulama konusunda endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü indirme hakkınızda herhangi bir sınır bulunmuyor.

intern on Dec 30, 2022

Categories