android için facebook video indiriciFacebook’u tanıtmamıza gerek yok; her zaman en popüler sosyal medya olmuştur. Burada çok sayıda kullanıcı, zaman çizelgesine fotoğraf ve video ekleyerek arkadaşları ve aileleriyle bağlantı kurutor ve sosyal hayatlarını zenginleştirecek mesajlar gönderiyorlar. Facebook’ta videolara göz atarken bu soruyu sorabilirsiniz: Facebook’tan Android akıllı telefonuma nasıl video indirebilirim? Hala bir çözüm bulamadıysanız, size bir çözüm önerebiliriz. Bu yazıda, Android için sadece kullanımı kolay ama güçlü bir Facebook video indirici değil, aynı zamanda bilgisayar olmadan Facebook videolarını doğrudan Android telefonunuzu indirmenin ücretsiz bir yolunu da öğrenmiş olacaksınız.

Bölüm 1. Android için Facebook Video Downloader App

android’de facebook videoları nasıl indirilirÜcretsiz bir Android Facebook video indirici olan Snaptube, bulabileceğiniz en iyi uygulama olacaktır. Facebook videolarını ve diğer web sitelerinden medya dosyalarını tek bir yerde görüntülemenizi, indirmenizi ve yönetmenizi sağlayan güçlü özellikleri birleştirir. Özellikleri aşağıdakileri içermekle birlikte bunlarla sınırlı değildir:

  • YouTube, Instagram, Facebook, Vimeo, SoundCloud ve daha fazlası gibi tüm popüler video paylaşım siteleri ile bütünleşir.
  • Çevrimiçi videoları sadece birkaç dokunuşla Android telefonlara ve tabletlere kaydeder.
  • Çevrimdışı dinleyebilmek için yüksek kaliteli MP3 ve M4A dosyalarını doğrudan indirin.
  • Uygulamalar arasında geçiş yapmadan uygulamadaki popüler videoları görüntüleme.
  • İndirilen videoları ve müzikleri Android’den bilgisayara aktarın veya bunları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.
İndir

Şimdi bu Facebook video indirici APK’sini indirmek ve yüklemek için İndir düğmesine dokunun. Bir süre sonra, Facebook’tan beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Android’de Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Aşağıda, Facebook zaman çizelgesinden Facebook videolarını nasıl Android cihaza indireceğiniz konusunda birkaç adımlık bir kılavuz bulabilirsiniz.

Adım 1. Android Cihazınızda Snaptube’ı başlatın

İndir düğmesine dokunarak veya resmi web sitemizi ziyaret ederek Android cihazınıza Snaptube APK dosyasını edinin. İndirmek ve yüklemek için açılır pencereyi izleyin. Bundan sonra, devam etmek için uygulamayı başlatın.

Adım 2. Facebook Hesabınıza Giriş Yapın

Karşınıza çıkan ilk sayfa Video Siteleri sekmesidir; Facebook logosuna dokunun ve hesabınıza giriş yapın. Ardından indirmek istediğiniz videoya gidin.


Not: Snaptube kişisel bilgilerinizi kaydetmez veya toplamaz.

Adım 3. Facebook’tan bir Video indirin

Şimdi video resminin altında bir “indir” düğmesi göreceksiniz. İndirmeye başlamak için üzerine dokunun. İndirme işlemi tamamlandığında, dosyayı Menü> İndirilenler bölümüne giderek bulabilirsiniz.


İpuçları: İndirilen videoları oynatma listenize ekleyebilir; e-posta, Bluetooth ve diğer yöntemlerle paylaşabilirsiniz.

Bölüm 3. Facebook’taki En İyi Video Yayıncıları

Facebook’ta harika videoları nerede bulacağınız konusunda bir fikriniz yoksa, burada bazı ipuçları bulabilirsiniz. İzlemeye değer ilginç hesaplar seçtik. Bir bakın derim!

1. LADbible
İngiltere’de en çok ziyaret edilen web sitelerinden biridir. Facebook sayfasında, dünyanın dört bir yanından çok sayıda komik, viral ve ilginç video bulabilirsiniz.

2. UNILAD
UNILAD, gününüzü biraz daha ilgi çekici hale getirme amacıyla dünyanın her yerinden esprili ve trend video içeriklerini sizlerle paylaşır.

3. Viral Thread
Viral Thread, hayranlarına en tuhaf icatlardan en havalı şirketlere uzanan, dünyanın her yerinden viral içeriğe sahip videolar getirir.

4. 5-Minute Crafts
Bu hesap size 5 dakikada yapabileceğiniz gayet basit DIY projelerden oluşan güzel bir koleksiyon sunuyor. Bu zekice projeler hayatınızı kolaylaştıracak.

5. The DoDo
Dodo, hayvanlara ve hayvan hakları konularına odaklanmış bir Amerikan çevrimiçi yayıncısıdır. Facebook sayfası, hayvanları seven ve onların iyiliğiyle ilgilenenlerin hayvanlarla ilgili hikayeler ve videolar bulabileceği bir yer dir.

6. Food Network
Bu Amerikan televizyon kanalı; en iyi şeflerden yemek tarifi fikirleri, videolar, sağlıklı beslenme önerileri, parti fikirleri ve pişirme teknikleri videolarıyla doludur.

7. Jake Boys
Ünlü YouTuber aynı zamanda bir Facebook yıldızı. ‘Saç boyama ruleti’ oynadığı veya arkadaşlarının kız arkadaşlarını arayarak şaka yaptığı hayatının her yönünü gösteren videolardan bir kariyer yaptı. Ayrıca, köpeğiyle bir hızlı yeme yarışması yapmak, ağzını traş köpüğü ile doldurmak ve daha sonra yutmak gibi çeşitli görevlerle hayranlarını zorluyor.

8. NTD Television
New Tang Dynasty Television, kısaca NTD, bir televizyon yayıncısı. Facebook sayfasında, sevimli bebkler ve hayvanlarla ilgili kalbinizi eritecek duygusal ve komik videolardan oluşan çeşitli videolar bulabilirsiniz.

9. Tasty
Bir BuzzFeed bölümü olarak Tasty; yemeklerle ilgili orijinal video içeriği ile bilinir. Yemek pişirmek için inanılmaz derecede geniş bir çevrimiçi kaynak sunuyor ve küresel bir fenomen haline geldi.

10. Blossom
Çocuklar ve yetişkinlerle yapılabilecek, yaratıcı anlarda ortaya çıkan ve akıllıca hazırlanmış eğlenceli el işleri ve DIY projeleri.

Chief Editor on Jun 01, 2020

Categories