Facebook video indirici ile dev sosyal medya ağında gördüğünüz videoları telefonunuza kaydedebilirsiniz. Sevilen platformda sayısız videoya vermekte, klipler, komik videolar ve pek çok farklı medya ögesini de bünyesinde barındırmaktadır. Fotoğrafların ve yazılı paylaşımlarında yer aldığı Facebook’ta eğlenceli videolar, yemek tarifleri ve film kesitleri de paylaşılmaktadır. Fakat Facebook video indirici gibi bir özelliğe sahip değil. Dolayısıyla platformda vakit geçirirken sevdiğiniz videoları telefonunuza indirmek için bir Facebook video indirme programı kullanmanız gerekiyor.

İşte bu noktada severek kullanacağınız çeşitli video indirme uygulamalarını listeledik. Aynı zamanda Facebook’tan nasıl video indirebileceğiniz anlattığımız bir rehber hazırladık.

Bölüm 1: En İyi 5 Facebook İndirici Uygulama

Facebooktan video indir işlemini başarıyla gerçekleştiren programları listeledik. Sosyal medya ağından doğrudan telefonunuza indirme yapma fırsatı sunan uygulamaları bu başlık altında derledik.

1. Snaptube

Snaptube internet üzerindeki tüm video işlemlerinizde bir numaralı tercihiniz olacak. Ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolay video indirme uygulaması sosyal medya ağları üzerinden dilediğiniz kadar video indirmenize de fırsat tanıyacak. Facebooktan video indir programı aynı zamanda Instagram, Vimeo ve onlarca farklı platformda indirme yapmayı da destekliyor.

2. Video Grabber

Video Grabber de çeşit medya paylaşım siteleri üzerinden içerik indirme şansı sunuyor. Video Grabber aynı zamanda listemizdeki diğer uygulamalar gibi Android cihazlar ile uyumluluğa sahip. Dolayısıyla bu uygulamayı kullanarak videolarınızı indirebilirsiniz. Böylece çevrimdışı olduğunuz anlarda video izleme zevkine devam edebilirsiniz.

3. Android Video Downloader

Android Video Downloader ile dilediğiniz kadar video indirebilir ve sezgisel arayüzü üzerinden indirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Program adından da anlaşılabileceği üzere mevcut Android telefonlar üzerinde stabil bir şekilde çalışmaktadır.

4. Vidmate

Bir başka Android vidoe indirme uygulaması olarak karşımıza Vidmate çıkıyor. Vidmate de derlediğimiz programlardan geri kalmayarak çeşitli video indirme özelliklerini beraberinde getiriyor. Popüler uygulamalardan biri olan Vidmate ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

5. KeepVid

Onlarca farklı video paylaşım sitesi üzerinden video indirmek isterseniz KeepVid’e başvurabilirsiniz. Bu platform sayesinde galerinize beğendiğiniz videoları kaydetmeniz mümkün. Böylece bu platformlara bağlanamadığınız durumlarda telefonunuza indirmiş olduğunuz içerikleri keyifle izleyebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Uygulaması Hangi Özelliklere Sahip?

Sevilen video indirme uygulaması kendisini rekabetin önüne taşıyan pek çok farklı özelliğe sahip. Snaptube’un en sevilen özelliklerini listeledik.

facebook video indir

Ücretsiz İndir

1. Farklı çözünürlüklerde video indirebilirsiniz.

Snaptube ile 360p, 480p, 720p, 1080p, 2K ya da 4K çözünürlüklerinde video indirmek mümkündür.

2. Hızlı video indirme fırsatı elinizde.

Snaptube ile video indirmek saniyeler içerisinde gerçekleşir. Uygulamanın sezgisel arayüzü indirme işlemlerinin hızlıca gerçekleşmesini sağlar.

3. Kişisel verileriniz talep edilmez.

Snaptube ile yapacağınız herhangi bir indirme ya da dönüştürme işleminde kişisel bilgileriniz istenmez.

4. Facebook dahil onlarca farklı platformdan video indirmek mümkün.

Snaptube pek çok rakibinin aksine zengin bir platform desteğini bünyesinde barındırıyor. Facebook’da dahil olmak üzere Snaptube ile onlarca farklı platform üzerinden saniyeler içerisinde video indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Facebook Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Popüler Facebook video indirici Snaptube ile telefonunuzun depolamasını bir video arşivine dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki adımlar ile Facebook özel video indir işlemlerini dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube internet sitesinden Snaptube APK’yı indirin.

APK dosyası ile Facebook video indirme programı kurulum işlemini başlatabilirsiniz. Bunun için tarayıcınızı açın ve Snaptube yazarak platformun ana sayfasından APK’yı indirin.

Daha sonra telefonunuzun Ayarlar penceresine erişerek “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. APK’ya geri dönerek kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

facebooktan video indir

Adım 2: Snaptube’u açın ve arka planda çalıştığından emin olun.

Uygulamayı açın ve arka planda çalışmasını sağlayın. Snaptube aktif olarak arka planda yer alırken Facebook hesabınıza giriş yapın.

facebooktan video indir

Adım 3: Facebook hesabınıza giriş yapın ve bir video bağlantısını kopyalayın.

Popüler sosyal medya platformuna giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra Snaptube’un video indirme butonu ekranda belirecektir. Facebook özel video indir işlemini gerçekleştirmek için beliren butona basın.

facebooktan video indir

Bölüm 4: Sık Sorulan Sorular

Facebook video indir APK işleminde tüm adımları başarıyla gerçekleştirdiniz. Geriye dilediğiniz an video indirmek ve Snaptube ile seyir zevkinin tadını çıkarmak kaldı. Fakat konuya dair sık sorulan soruları cevaplandırmadan olmaz.

Facebook’tan kaç video indirilebilir?

Snaptube video indirici Facebook üzerinden dilediğiniz kadar video indirmenizi sağlar. Snaptube ile sınırsız video indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra Facebook videolarını nereden bulabilirim?

Uygulama indirilen videoları telefonunuzun galerisine depolamaktadır. Fakat galeride bulamazsanız Facebook video indir HD işleminin tamamlanmasının ardından dosya yöneticisinden İndirilenler klasörüne göz atabilirsiniz.

Canlı videoları indirebilir miyim?

Canlı videoları canlı yayın hala devam ederken indirmeniz mümkün olmayabilir. Fakat canlı yayın bittikten sonra videonun bağlantısı oluşacaktır. Böylece sona eren canlı yayınları indirebilirsiniz.

Chief Editor on Nov 24, 2022

Categories