Facebook her yıl yaklaşık %11 oranında büyüyen aylık 2,23 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan dijital bir platformdur. Bunun dışında Facebook, dijital pazarlamanın önemli bir parçası, birçok kişi için günlük eğlence uygulaması ve arkadaşlarınızla veya ailenizle bağlantı kuracağınız bir platform. Bu olağanüstü deneyimi zedeleyen şey ise Android cihazınıza Facebook videoları indirememek. Kullanıcıların bunu başarmasına yardımcı olmak için en iyi Facebook video indirme uygulamasını seçmenize yardımcı olacak bir liste hazırladık.

Bölüm 1. En İyi FB Video İndirme Uygulamaları Listesi

1. Snaptube

Snaptube, Facebook video kaydedebileceğiniz bir uygulama. Uygulamayı kullanarak, Facebook videolarını dakikalar içinde kolayca indirebilir ve daha sonra telefon belleğinizden çevrimdışı olarak görüntüleyebilirsiniz.
snaptube
İndir
Snaptube uygulamasının bazı özellikleri şunlardır:

  • Snaptube, Facebook, Instagram, Twitter vb. pek çok platforma uyumlu kullanıcı dostu bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıların yalnızca Facebook’tan değil, diğer sosyal web sitelerinden de videolar indirmesine izin verir.
  • Uygulama tamamen ücretsizdir ve herhangi bir özellik veya işlevi kullanmak için herhangi bir gizli ücret ödemeniz gerekmez.
  • Snaptube’un yükleyicisi son derece verimlidir ve kullanıcıların dakikalar boyunca yükleme işlemini beklemesi gerekmez.
  • Android cihazınız hakkında endişeleniyorsanız rahat olun, Snaptube uygulaması, CM Security, Lookout Security ve McAfee tarafından güvenli olarak onaylanmıştır.

2. VideoDownloader

VideoDownloader, Android kullanıcılarının FB videolarını indirmesini sağlayan başka bir gelişmiş Facebook video indirme uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak videoları zaman tünelinizden, arkadaşınızın zaman tünelinden veya bir Facebook sayfasından indirebilirsiniz. Bu Facebook canlı video uygulaması etkili olsa da, bazen videoları (kullanıcılar tarafından bildirildiği üzere) oynatamayabilirsiniz.

3. Facebook Video Downloader

Facebook Video Downloader da Facebook videoları kaydedebileceğiniz bir uygulama. VideoDownloader’a benzer şekilde, bu uygulama da zaman tünelinizden, arkadaşınızın zaman tünelinden ve sayfadan video indirmeye izin verir. Ayrıca, bu uygulamayı kullanarak Facebook gruplarına yüklenen videoları da indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Facebook Uygulamasından Nasıl Video İndirilir?

Snaptube en uygun ve kullanışlı Facebook video uygulaması olduğundan, aşağıda işleyişini açıkladık. Facebook’tan video kaydetmek için Facebook video indirici uygulamasını nasıl kullanabileceğinize göz atın.

Adım 1. Facebook video indirme uygulamasını yükleme

Öncelikle, Facebook videolarını indirmek için Android cihazınıza Snaptube uygulamasını yüklemeniz gerekir. Uygulama Android telefonunuza yüklendikten sonra, indirilen dosyayı tıklamanız yeterlidir. Snaptube uygulaması cihazınızda başlatılacak ve uygulama kayıt veya oturum açma işlemlerini zorunlu kılmadığı için uygulamayı hemen kullanabileceksiniz.

Not: Snaptube uygulamasını Android cihazınıza yükleyemiyorsanız, telefonunuzda üçüncü taraf uygulama indirme özelliği devre dışı bırakılmış olabilir. Bunu etkinleştirmek için telefonunuzun Ayarlar bölümüne gidin ve ardından Güvenlik ve Gizlilik bölümünü ziyaret edin. Buradan Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini bulun ve etkinleştirin.

Adım 2. Facebook’ta Video ve Fotoğraf Keşfetme

Snaptube uygulamasının ana sayfasında Facebook simgesini bulacaksınız. Bulamazsanız, daha fazla seçeneğini tıklayın ve buradan Facebook’u ekleyin.

Simgeye dokunun ve Facebook hesabınıza giriş yapın. Endişelenmeyin. Snaptube, kimlik bilgilerinizi hiçbir şekilde kötüye kullanmaz. Giriş yaptıktan ve Facebook benzeri ara yüze ulaştıktan sonra, FB videolarını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Adım 3. Facebook Videolarını İndirme

Herhangi bir video indirmek istediğinizde, videoyu kaydırmanız yeterlidir; açıklama kısmından hemen sonra ve Beğen, Yorum Yap ve Paylaş butonlarından önce bir İndir butonu göreceksiniz. İndirmek istediğiniz dosya türünü (Müzik veya Video) seçmek için üzerine dokunun, İndirilen dosyanın konumunu değiştirin ve İndir seçeneğine basın.

İnanılmaz, değil mi? İşleyişi çok basittir, Snaptube kurma ve video indirme süreci 10 ila 15 dakika bile sürmez. Snaptube’un sorunsuz çalışmasının tadını çıkarmak istiyorsanız, şimdi web sitesini ziyaret edin ve uygulamayı hemen indirin.

Chief Editor on Jun 01, 2020

Categories