Facebook’un güçlü ve popüler bir sosyal medya platformu olduğu aşikar. Ancak, bazen Facebook’ta paylaşılan videoları indirmek ve onları daha sonra internetsiz bir şekilde dinleyebilmek isteyebilirsiniz. Özellikle müzik videolarının MP3 biçiminde indirilmesi, cep telefonlarımızda veya diğer cihazlarda daha kolay bir dinleme deneyimi sunar. Bu noktada ise devreye kullanabileceğiniz Facebook MP3 indirme araçları giriyor. Bu içeriğimizde, sizlere en iyi 7 Facebook müzik indir programından bahsedeceğiz.

Bölüm 1: En İyi 7 Facebook MP3 İndirme Programı

Snaptube:

Bu program, Android cihazlar için ücretsiz bir indirme uygulamasıdır ve Facebook’ta paylaşılan videoların MP3 olarak indirilmesini sağlar. Snaptube ayrıca birçok popüler video platformu ve müzik uygulamasına da erişim sağlar, bu sayede Facebook dışındaki sosyal medya platformlarından da müzik indirebilirsiniz.

FDownloader:

FDownloader sayesinde Facebook’ta hoşunuza giden videoları MP3 olarak indirebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok, çünkü FDownloader tamamen tarayıcı üzerinden çalışabiliyor. Bu da demek oluyor ki bu Facebooktan müzik indirme uygulamasını her cihazınızda kullanabilirsiniz.

F2mp:

F2mp de tıpkı FDownloader gibi işletim sisteminden bağımsız olarak, internet üzerinden çalışan bir Face mp3 indirme uygulamasıdır. Facebook’taki videoları bu site sayesinde cihazınıza müzik olarak kaydedebilirsiniz.

YouTube 4K downloader:

Bu site sayesinde sadece internete girerek Facebook ve YouTube videolarını indirmenizi, MP3’e dönüştürmenizi sağlar. Bunun yanında videoları 4K indirebilmenizi de mümkün kılar.

Flvconverter:

Bu Facebook müzik indir programı, internet tarayıcıları üzerinden Facebook videolarını indirme ve MP3’e dönüştürme özelliğine sahiptir. Ayrıca, uygulaması sayesinde sevdiğiniz içerikleri MP3 dışında da birçok farklı dosya türüne dönüştürebilir.

Facebook.online-downloader:

Bu Facebook müzik indirme programı, internet tarayıcınızı kullanarak Facebook videolarını MP3 formatında indirebilir. Bu sayede, bilgisayara indirme işlemi yapmadan direkt olarak tarayıcı üzerinden Facebook müzik indirme mp3 işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Downloadvideosfrom:

Downloadvideosfrom, kullanıcılarına tarayıcı üzerinden onlarca farklı siteden video dönüştürme ve indirmek imkânı sunar. Facebook videolarının yanı sıra birçok farklı video platformundaki videoları da indirme ve MP3’e dönüştürme özelliğine sahiptir. Kullanımı kolay ve ücretsizdir.

Bölüm 2: Facebook indirmeden nasıl MP3 indirilir?

Facebook’tan video indirmek istiyorsunuz fakat Facebook’u telefonunuza indirmek istemiyor musunuz? Endişelenmenize hiç gerek yok.

facebook mp3 indirme

Ücretsiz İndir

Çünkü şimdi Facebook’u indirmeden nasıl Facebook MP3 indirme işlemini yapabileceğinizi göstereceğiz. Bu konuda en popüler ve kullanışlı olan Snaptube programını kullanacağız.

facebook mp3 indirme

  • Telefonunuzun Ayarlar kısmından “Gizlilik ve Güvenlik” sekmesine girerek dış kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktifleştirin.
  • Snaptube’un resmi sitesine girin.
  • Uygun versiyonu telefonunuza indirin.
  • Facebook’a tarayıcınız üzerinden girin.
  • İndirmek istediğiniz videoya tıklayın.
  • Tarayıcınızın adres çubuğundaki URL adresini kopyalayın.
  • Snaptube’a girin.
  • URL adresini Snaptube’daki boşluğa yapıştırın.
  • İstediğiniz ayarlarla Facebook müzik indir işleminizi tamamlayın.

facebook mp3 indirme

facebook mp3 indirme

Snaptube ile Facebook’u indirmeden videoları MP3 olarak cihazınıza kaydetmek işte bu kadar kolaydı. Şimdi dilerseniz konumuzla ilgili sıklıkla sorulan bazı soruları cevaplamaya geçebiliriz.

Bölüm 3: Sık Sorulan Sorular

Face video indir MP3 işlemi hakkında birçok kişinin aklında bazı soru işaretleri bulunmakta. Son olarak, bu sık sorulan sorulardan bazılarını cevaplandırarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Facebook hangi video biçimlerini destekler?

Facebook, MP4, AVI, MOV, WMV gibi birçok video biçimini destekler. Facebook’a bu dosya formatlarıyla yüklenen videoları indirmek için farklı indiricilerde farklı seçenekleriniz bulunmaktadır. Örneğin bazı video indiricileri sadece MP4 olarak indirmeyi desteklerken diğerlerinde videoları MP3 olarak da indirmeniz mümkün olabilir. Bu, kullandığınız hizmete bağlı olarak değişecektir.

Facebook videoları cihaza nasıl indirilir?

Facebook’taki videoları cihazınıza indirmek için bir indirme uygulaması kullanmanız veya internet tarayıcısı üzerinden hizmet sunan bir indiriciden yararlanmanız gerekecektir. Videonuzun linkini kopyaladıktan sonra kullandığınız araca yapıştırarak indirmenizi istediğiniz ayarlarla başlatabilirsiniz. Daha sonra, indirilen videoyu telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Facebook videoları cihaza indirildikten sonra nereye kaydedilir?

Bu, indirme uygulamasının veya tarayıcının ayarlarına göre değişebilir. Önceden belirlenmiş bir indirme konumu olabilir veya indirme işleminden sonra kullanıcının seçtiği bir konuma kaydedilebilir. Eğer videoları bilgisayarınıza indiriyorsanız “İndirilenler” klasörüne göz atmanızı öneririz. Telefona indiriyorsanız “Dosyalarım” kısmını arayabilirsiniz. MP3 olarak indirdiyseniz yerel müzik uygulamanıza, MP4 olarak indirdiyseniz de galerinize göz atmanız sizin için mantıklı olacaktır.

intern on Dec 30, 2022

Categories