Facebook, dünya çapında milyarlarca kullanıcısı olan popüler bir sosyal medya platformudur. Bu platformun kullanıcıların fotoğraf ve video paylaştığı bir ortam olması nedeniyle, insanlar sıklıkla Facebook videolarını indirme ihtiyacı duyuyor. Sonuçta görüp de izlemek istediğimiz yüzlerce farklı içerik bulunuyor bu sosyal ağda. Bu sebeple bu yazımızda sizlere en iyi 7 Facebook video indirici hizmetinden bahsedeceğiz. Verdiğimiz önerilere göz atarak sizin için uygun olan hizmeti bulabilir, böylece Facebook video indir HD işleminizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz!

Bölüm 1: En iyi 7 Facebook video indirici

Facebook’tan video indirebilmek için kullanabileceğiniz birçok internet sitesi ve hizmet bulunmakta. Bu farklı siteler, farklı özellikler sunarak çeşitli kullanıcı kitlelerine hitap ediyor. En çok kullanılan platformlardan yedi tanesini aşağıda bulabilir, Facebook MP4 HD indir için kullanabileceğiniz özelliklerine kısa bir göz gezdirebilirsiniz.

Snaptube:

Snaptube, kullanıcıların platform fark etmeksizin video indirebilmelerini sağlar. İster iOS, ister Android, isterseniz de PC kullanın, Snaptube üzerinden Facebook full HD video indir işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Snapsave:

Snapsave sitesi de tıpkı Snaptube gibi ücretsiz ve yüksek çözünürlüklü bir şekilde Facebook videolarını indirmenize yardımcı olur.

FDownloader:

FDownloader sitesi, herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan Facebook üzerinden yüksek kalitede müzik ve video indirmenizi sağlar.

Savefrom:

Savefrom; sadece Facebook değil, aynı zamanda birçok diğer platform üzerindeki videoları cihazınıza kaydetmenizi mümkün kılan ücretsiz bir internet sitesidir.

Allinonedownloader:

Bu internet sitesi sayesinde sadece Facebook ve diğer popüler platformlardan video indirmekle kalmıyor, aynı zamanda imgur veya Tumblr gibi platformlardaki görsel içerikleri de cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.

Ssyoutube:

Ssyoutube hizmeti sayesinde YouTube üzerinden video indirmek için yapmanız gereken tek şey linkin başına “ss” eklemek. Gayet kullanışlı ve kolay bir video indirme hizmeti.

Videoindirelim:

Facebook HD video indir işlemi için popüler olan bir diğer internet sitesi Videoindirelim ile birçok farklı platformdaki videoları cihazınıza indirebilirsiniz, sadece rehberde yazılanlara göre hareket edin! Gruplardaki, gizli hesaplardaki içerikleri bile indirmeniz mümkün!

Bölüm 2: Neden Snaptube kullanmasınız? (Snaptube ile Facebook video indir HD işlemi!)

Snaptube, popüler bir video indirme uygulamasıdır ve Facebook videolarını indirmeyi kolaylaştırır. Bu uygulama, kullanımı kolay arayüzü ve çeşitli video formatlarına dönüştürme seçenekleri sayesinde, kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır.

facebook video indir hd

Ücretsiz İndir

Ayrıca, Snaptube birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirmeyi de destekler, bu nedenle yalnızca Facebook videolarını değil, farklı platformlarda bulunan videoları da cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Dolayısıyla video indirme işlemleriniz için Snaptube’u indirerek rahat bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Snaptube üzerinden Facebook videolarını indirme işlemi de oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek Facebook video indir HD işlemini saniyeler içerisinde tamamlamanız mümkün.

facebook video indir hd

  • Öncelikle, Snaptube’un internet sitesine girin.
  • Siteden kendinize uygun olan Snaptube sürümünü seçin ve cihazınıza indirin.
  • Daha sonra, Facebook’a girip indirmek istediğiniz videoyu bulun.
  • Videonun linkini “Paylaş” butonu ile kopyalayın.
  • Snaptube uygulamasını açın.
  • Facebook’tan kopyaladığınız linki Snaptube’a yapıştırın.
  • İstediğiniz ayarları seçin. Video indirecekseniz MP4, müzik olarak indirecekseniz MP3’ü seçin.
  • Videonuzun keyfini çıkarın!

facebook video indir hd

facebook video indir hd

Bu adımları tamamladıktan sonra videonuz cihazınıza kaydedilecektir. Videoyu istediğiniz zaman, internete ihtiyaç olmadan izleyebilir, dilerseniz de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bölüm 3: Sık Sorulan Sorular

Şimdi Snaptube ve Facebook HD indir konusunda sıklıkla sorulan bazı soruları sizler için cevaplandıracağız.

Facebook videoları iPhone’lara indirilebilir mi?

Evet! iPhone cihazınıza Facebook‘taki videoları indirebilirsiniz. Bunun için, bir video indirme uygulaması veya bir online video indirme servisi kullanmalısınız. Örneğin, Snaptube gibi bir uygulama kullanarak Facebook’taki videoları telefonunuza kaydetmeniz mümkün. Sonrasında ise bu videoları internetiniz yokken bile izleyebilirsiniz.

4K Facebook videoları nasıl indirilir?

4K Facebook videolarını indirmek için öncelikle bir 4K destekleyen video indirme uygulamasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu uygulamalar sayesinde videoları inanılmaz yüksek çözünürlüklerde indirebilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse Snaptube veya FDownloader gibi hizmetleri kullanarak Facebook full HD video indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 
4K Facebook videonuzu Snaptube aracılığıyla indirebilmek için yukarıda sizlerle paylaştığımız rehberdeki adımları kullanın. Snaptube sayesinde Facebook video indir HD kalite işlemi çok kolay!

Facebook HD video indirme programsız nasıl yapılır?

Facebook videolarını programsız olarak indirmek için, bir online video indirme servisi kullanabilirsiniz. Örneğin, Savefrom veya Videoindirelim gibi servisleri kullanarak, Facebook videolarını linkini girerek indirebilirsiniz. Bu servisler, videoyu cihazınıza indirir, bu sayede indirdiğiniz videoları internetiniz yokken izleyebilirsiniz. Hatta bu hizmetlerle Facebook 1080p video indir işlemini bile yapmanız mümkün.

intern on Dec 30, 2022

Categories