anime indirici apk“Ben anime izlemek istiyorum, ama hücresel verimi kullanmak istemiyorum ve daha çok çevrimdışı videolar izlemek istemiyorum.” – Bir Reddit Kullanıcısı. Anime severler için, her bir anime videonun veya filmin çevrimdışı görüntüleme için uygun olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Anime’yi sorunsuzca izlemek için yüksek hızlı bir ağ gerekir bu da hücresel veri kullanımınızda büyük artış anlamına gelir. Peki bu problem nasıl çözülür? Tek ihtiyacınız olan etkili bir araçtır.
Android’de anime izlemek ve indirmek için en iyi uygulama nedir? Böyle bir araç arıyorsanız, daha fazla aramayın. Bu yazıda size en iyi anime indirici APK‘sini sunacağım ve Android’de Anime’yi en hızlı şekilde nasıl indireceğinizi anlatacağım.

Bölüm 1. Android için En İyi Anime İndirici

android’de anime nasıl indirilirHangi aracı kullanacağınızı kolayca anlamanıza yardımcı olmak için, çok sayıda Android kullanıcısı ve anime sever tarafından seçilen bir Android anime indiriciyi tavsiye etmek istiyorum. Snaptube, çevrimiçi anime’yi doğrudan cep telefonlarına ve tabletlere indirmek isteyen Android kullanıcıları için iyi bir seçimdir. Özellikleri şunlardır:

  • Hızlı video indirici
  • YouTube’dan MP3 olarak kaydeder
  • Video oynatıcı entegrasyonu
  • Büyük video ve müzik siteleri için tam destek sunar
  • Anında video paylaşımı
  • Kolay ve anlaşılabilir kullanıcı ara yüzü
  • % 100 ücretsiz ve güvenli

Yukarıda bahsedilenlere ek olarak, Snaptube ayrıca keşfedebileceğiniz başka güçlü özelliklere de sahiptir.

Ücretsiz İndir

Bölüm 2. Android’de Nasıl Anime İndirilir

Anime indirme uygulaması Snaptube’un sunduğu harika özelliklerden biri de kullanım kolaylığıdır. Şimdi çevrimiçi anime videolarını Android telefonunuza doğrudan ve iki basit adımda nasıl indireceğinizi göstereceğim.
Başlamadan önce, lütfen güvenli APK dosyasını almak için İndir düğmesini tıklayın. Ardından akıllı telefonunuza Snaptube uygulamasını başarıyla yüklemek için sihirbazı takip edin.

Adım 1. İndirmek için bir Anime Arayın

Anime indirme programı Snaptube’u telefonunuzda başlatın. Daha sonra anime indir işlemi yapmak için video sitesine gidin. Anime bölüm indirme işlemi yapmak için arayın ve oynatın.


İpuçu: Anime ararken harcadığınız zamanı daha verimli hale getirmek için PiP modunu etkinleştirmek üzere Menü> Ayarlar bölümüne gidebilirsiniz. Bunun ardından video ararken de anime videosu izleyebilirsin.

Adım 2. Android’e bir Anime Videosu indirin

Ardından video penceresinin yakınında kırmızı bir İndirme düğmesi göreceksiniz. Mevcut çözünürlük seçeneklerini görmek için üzerine dokunun. İhtiyacınıza göre bir çözünürlük seçin. Bundan sonra anime indirme süreci başlayacaktır.


Artık indirilen dosyaya erişmek için sağ üst köşedeki kare şeklindeki simgeyi tıklayabilirsiniz. Videoyu birden çok yolla paylaşabilir veya kendi oynatma listenize ekleyebilirsiniz.

Bölüm 3. Takip Etmeye Değer En İyi Youtube Anime Kanalları

YouTube’taki En iyi Anime kanalları hangileridir? İşte bir dizi anime sever tarafından seçilen en iyi 8 kanalın listesi. İhtiyaçlarınıza uygun bir kanal mutlaka bulacaksınız.

1. Glass Reflection

https://www.youtube.com/user/GRArkada

Biraz objektiflik ve profesyonellik arayışındaysanız kesinlikle Glass Reflection’a bir bakın. Bu kanal, her zaman izlemesi zevkli olan en iyi geleneksel ve yapısal anime incelemelerini sunuyor.

2. DouchebagChocolat

https://www.youtube.com/user/douchebagchocolat

Ayrıca Demolition-D olarak da bilinen DouchebagChocolat, anime videoları ve bazen video oyunları hakkında yorum yapan harika bir YouTuber. Bazı ciddi incelemeleri,eğlencililiği korurken güzel noktalara da değinebilir. Ancak yükleme düzensizliği nedeniyle kendini buna adamış bir yorumcu değil.

3. Digibro

https://www.youtube.com/channel/UCHhnf3RgHabfk5f2gUX6EVQ

DigiBro oldukça keyifli bir kanal ve yaptığı şeylerde gayet yaratıcı. Analiz ve incelemelerini derinlemesine yapma eğilimindedir. Sevdiği şeyler hakkında fazlaca konuşabilir ve sevmediği şeyler hakkında tekrarlayıcı olabilir. Ama bunun dışında, oldukça iyi bir kaynak.

4. The Anime Man

https://www.youtube.com/@TheAnimeMan

Bu YouTuber oldukça yönlüdür. Sadece anime’yi incelemekle kalmıyor aynı zamanda kültürüne de giriyor. Kanalındaki anime ile ilgili olmayan videolar da oldukça iyi.

5. BobSamurai

https://www.youtube.com/@bobsamurai

Moe tabanlı şeyler dışında genel bir şeyler tercih ederseniz, BobSamurai iyi bir öneridir. Fakat zaman zaman aşırı derecede eleştirici olabilir.

6. Gigguk

https://www.youtube.com/@gigguk

Yüklediği videolar oldukça komik. Bazılarının iyi incelemeleri mevcut. Gigguk’un tek olumsuz yönü, yükleme düzensizliği.

6. AnimeEveryday

https://www.youtube.com/@AnimeEverydayYT

AnimeEveryday; sinematografi, SOL ve bölümlerden oluşan serilerde uzmanlaşmış birisi. Hayranlarının çoğu, animeyi eleştirel tarzda inceleme şeklini seviyor.

7. Chibi Reviews

https://www.youtube.com/@ChibiReviews

Chibi Reviews, günlük bölüm incelmeleri ve ilginç teoriler sunuyor. Kanallarındaki en popüler videolar Tokyo Ghoul’un analizidir.

Chief Editor on Dec 04, 2022

Categories