Snaptube video indirme programı, farklı kaynaklardan video ve diğer multimedya içeriklerini indirmenizi sağlayan, ücretsiz olarak kullanılabilen bir Android uygulamasıdır. Snaptube video indirici YT, Facebook, Twitter, Instagram, Dailymotion, Vimeo ve diğer birçok platformla uyumludur.
Uygulama kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve sunduğu tonlarca gelişmiş özellik ile bilinir. Kullanıcılar, indirmek istedikleri videonun formatını ve çözünürlüğünü seçip doğrudan cihazlarına kaydedebilirler. Hadi Snaptube ve nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edelim.

Video Indirme Programı Snaptube

 • Uygulama, çeşitli video barındırma ve paylaşım platformlarını tek bir yerde toplamayı başarmıştır. YT, Dailymotion, Vevo, Vimeo vb. platformlardan video indirebilir.
 • Kullanıcılar Facebook, Instagram, Twitter ve daha pek çok sosyal medya platformundan video ve diğer multimedya içeriklerini indirebilirler. Hatta mevcut listeye başka platformlar da eklenebilir.
 • İndirmenin yanı sıra, kullanıcılar herhangi bir kısıtlama olmadan sınırsız sayıda video izleyebilirler.
 • Hollywood, Bollywood, Asya, İspanyol ve diğer bölgesel içerikleri indirmek için adet tek çözümdür.
 • Ara yüz, bir videoyu farklı formatlarda, çözünürlüklerde ve boyutlarda indirme seçeneği sunar.
 • Bu uygulama aynı zamanda her türden ilginç videoyu keşfetmenizi sağlayacaktır.

snaptube
İndir

Snaptube Video Downloader Nasıl Kurulur

Snaptube video indiricisini yüklemek son derece kolaydır. Cihazınızı rootlamanıza bile gerek yok. Tek yapmanız gereken şu adımları takip etmek:

Adım 1: Üçüncü taraf indirmeyi etkinleştirin

İlk olarak, Android cihazınızın Ayarlar > Güvenlik bölümüne gidin ve üçüncü taraf (bilinmeyen) kaynaklardan uygulama yükleme özelliğini etkinleştirin. Bu, Play Store dışındaki yerlerden uygulama indirmenize olanak tanır.

Adım 2: APK dosyayı indirin

Cihazınızda herhangi bir web tarayıcısını başlatın ve Snaptube’un resmi web sitesine gidin.
Buradan, uygulamanın en son sürümünün APK dosyasını indirebilirsiniz.

Adım 3: Snaptube yükleyin

İndirilen APK dosyasını bildirimlerinizde bulabilirsiniz. Yükleyiciyi açmak için üzerine dokunmanız yeterlidir.
Şartlar ve koşulları kabul edin ve uygulamaya gerekli izinleri verin. “Yükle” butonuna dokunmanız ve ekrandaki basit talimatları takip etmeniz yeterlidir.

Snaptube Video İndirici nasıl kullanılır?

Bu basit adımları izleyerek Snaptube yardımıyla her türlü videoyu indirebilirsiniz.

 • Android cihazınızda Snaptube uygulamasını başlatın.
 • Arama çubuğunda, herhangi bir videoyu aramak için alakalı anahtar kelimeleri girmeniz yeterlidir. Varsayılan olarak video için YouTube’da arama yapar.
 • Ana sayfadan farklı platformlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, diğer platformları keşfetmek ve başka bir kaynak eklemek için “Diğer” seçeneğini ziyaret edebilirsiniz.
 • Kullanıcılar ayrıca bir video bağlantısını YouTube gibi bir platformdan kopyalayabilir ve doğrudan Snaptube’un arama çubuğuna da yapıştırabilirler.
 • Arama sonuçları gösterildiğinde, oynatmak için videoya dokunmanız yeterlidir. Doğrudan kaydetmek için bunun yerine indirme simgesine dokunun.
 • Video oynatılmaya başladığında, video oynatıcının altında bulunan indirme simgesine dokunun.
 • Son olarak, indirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ve boyutunu seçin.

İndirilen video telefonunuza kaydedilir ve herhangi bir Video uygulaması veya hatta Snaptube aracılığıyla bile görüntülenebilir.

on Jun 28, 2020

Categories