Android telefonunuzda video izlemek veya indirmek istiyorsanız, Snaptube sizin için olmazsa olmaz bir uygulama demektir. Çeşitli video paylaşım platformlarının toplandığı uygulama, kesinlikle tüm eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Yine de, kullanıcıların Snaptube Pro APK dosyasını cihazlarına indirmeyi zor buldukları zamanlar oluyor. Benzer şüpheleriniz varsa, bu yazıyı okuyun ve Android’inize Snaptube Pro’yu birkaç dakika içinde indirin!

Snaptube Pro APK: Başlıca Özellikleri Nelerdir?

Snaptube Pro APK indirmesi için adım adım bir eğitim vermeden önce, bu uygulama ile neler yapabileceğimizi hızlı bir şekilde öğrenelim.
snaptube
İndir
Snaptube Pro APK’sında bulabileceğiniz daha pek çok özellik olmasına rağmen, işte benim favorilerim:

 • Entegre +100 Platform

Snaptube APK Pro’da çok çeşitli video paylaşım siteleri ve sosyal platformlar bulabilirsiniz. Bu, farklı uygulamalar arasında geçiş yapmadan doğrudan videoları ve şarkıları indirmenize izin verecektir. Mevcut listeye seçtiğiniz bir platformu ekleme seçeneği de var.

 • URL’den indirin

İsterseniz, belirli anahtar kelimeleri girerek veya doğrudan URL’sinden bir video yükleyerek indirilecek herhangi bir içerik arayabilirsiniz.

 • Farklı formatlarda/çözünürlüklerde indirin

Snaptube Pro size bir videoyu farklı formatlarda ve çözünürlüklerde indirme seçenekleri sunacak. Bu, telefonunuzun depolama alanından tasarruf etmek için HD’nin yanı sıra optimize edilmiş biçimleri de içerir.

 • Resim içinde resim modu ve Karanlık mod

Resim içinde resim modu ile Snaptube’u kullanarak çoklu görevler gerçekleştirebilir ve geceleri videoları minimum zorlamayla izlemek için karanlık modunu etkinleştirebilirsiniz.

 • Video’dan MP3’e indirme

Ayrıca bir video yükleyebilir ve telefonunuza MP3 dosyası olarak indirebilirsiniz. Bu seçenek, en sevdiğiniz şarkıları yüksek kalitede indirmenize izin verecektir.

Android’e Snaptube Pro APK Nasıl İndirilir?

Snaptube Pro ücretsiz olarak sunulduğundan, özelliklerine erişmek için tek bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz. Snaptube Pro APK’sını herhangi bir sorun yaşamadan Android’inize nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini etkinleştirmediyseniz, telefonunuzun Güvenlik Ayarlarına gidin ve açın.
 2. Şimdi, herhangi bir tarayıcıdan Snaptube resmi web sitesine gidin ve Snaptube Pro APK dosyasını kaydetmek için “İndir” butonuna dokunun.
 3. Bunu yaptıktan sonra, Snaptube APK Pro’ya dokunun ve tarayıcınızın uygulamayı Android’inize yüklemesine izin verin.
 4. Video indirmek istediğinizde, Android’inizde Snaptube Pro APK’sını başlatın. Alakalı doğrudan bir video URL’si yapıştırabilir veya anahtar kelimeler girerek istediğiniz herhangi bir içeriği arayabilirsiniz.
 5. Uygun sonuçları bulduktan sonra, videoyu izlemek için küçük resme dokunun. Kaydetmek için, medya oynatıcının altında etkinleşecek olan indirme simgesine dokunmanız yeterlidir.
 6. Son olarak, mevcut seçeneklerden istediğiniz formatı ve çözünürlüğü seçin ve Snaptube Pro’nun videoyu telefonunuza indirmesini bekleyin.

Eminim ki bu yazıyı okuduktan sonra, Snaptube Pro indirmesini hemen gerçekleştirebileceksiniz! Uygulama son derece becerikli olduğu için, Snaptube Pro’yu telefonunuzda tutmanız önerilir. Uygulama, seçtiğiniz videoları herhangi bir ödeme yapmadan anında indirmenize izin verecektir!

Chief Editor on Jun 30, 2020

Categories