“Snaptube eski sürümünü nasıl indirebilirim? Snaptube eski sürüm APK dosyasını nereden bulabilirim?”

Bu günlerde, Snaptube eski sürümünü indirmek isteyen kişilerden böyle birçok soru alıyoruz. Snaptube, video indirme konusunda çok popüler bir Android uygulaması olduğundan, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından zaten kullanılıyor. Uygulamanın en son sürümünü almanız önerilir, ancak bazı insanlar Snaptube APK dosyasının eski sürümünü de yüklemek istiyor. Lafı çok fazla uzatmadan, Snaptube eski sürümü hakkında daha fazla bilgi edelim.

Snaptube: Android İçin En İyi Video İndirici

Bir Android cihazınız varsa, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak için Snaptube indirmeyi mutlaka düşünmelisiniz. Snaptube eski sürümünü (veya yenisini) kullanarak, birden çok kaynaktan farklı formatlarda videolar indirebilirsiniz.
snaptube
İndir

  • Snaptube; YouTube, Dailymotion, Facebook, Instagram gibi 100’den fazla platformu tek bir yere entegre etti.
  • Snaptube uygulamasından ayrılmadan platformlar arasında kolayca geçiş yapabilir veya seçtiğiniz herhangi bir platformu mevcut listeye ekleyebilirsiniz.
  • Anahtar kelimeler girerek veya videonun kaynak URL’sini yapıştırarak Snaptube eski sürüm APK dosyasında video arama seçeneği de var.
  • Uygulama, çözünürlük seçeneklerinin yanı sıra farklı video ve ses formatları da sunuyor. Bir videoyu MP3 dosyası olarak indirmek için bile kullanabilirsiniz.
  • Snaptube’de keyfini çıkarabileceğiniz diğer bazı özellikler resim içinde resim modu, karanlık mod, YouTube entegrasyonu ve daha neler neler…

Snaptube Eski Sürümü Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Snaptube eski sürümünü indirmek için Android cihazınızı rootlamanıza veya herhangi bir teknik detayla uğraşmanıza gerek yok. Snaptube eski sürüm APK dosyasını (veya en son sürümünü) edinmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1. Başlamadan önce, Android telefonunuzun Ayarlar > Güvenlik bölümüne gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan” uygulama indirme özelliğinin etkinleştirildiğinden emin olun. Daha sonra Snaptube eski sürümünü yükledikten sonra bu özelliği kapatabilirsiniz.
  2. Şimdi, Chrome benzeri herhangi bir web tarayıcısını başlatın ve Snaptube resmi web sitesine gidin. Burada, uygulamayı telefonunuza indirmek için bir seçenek göreceksiniz. Daha iyi özelliklere sahip ve daha güvenli olduğu için Snaptube en son sürümünü edinmeniz önerilir.
  3. Snaptube eski sürüm APK dosyası indirildikten sonra, dokunabilir ve tarayıcınızın uygulamayı cihazınıza yüklemesine izin verebilirsiniz.
  4. İşte bu kadar! Artık Snaptube uygulamasını başlatabilir ve indirilecek herhangi bir videoyu arayabilirsiniz. Anahtar kelime veya video URL’sini girerek de video arayabilirsiniz.
  5. Video medya oynatıcısına yüklendikten sonra, indirme simgesine (alt panelden) dokunabilirsiniz. Son olarak, medya dosyasını cihazınızın depolama alanına kaydetmek için tercih ettiğiniz bir format ve çözünürlük seçmeniz yeterlidir.

İşte hepsi bu! Artık Snaptube APK eski sürümünü nasıl indireceğinizi bildiğinize göre, bu olağanüstü uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Snaptube eski veya yeni sürümü çok fazla özelliğe sahip olduğundan, uygulama kesinlikle eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. İstediğiniz zaman kullanın ve telefonunuzdaki her türlü filmi, şovu ve diğer videoları bir profesyonel gibi indirin!

Chief Editor on Jun 30, 2020

Categories