Her telefonda bulunması gerek bir video indirme uygulaması olan Snaptube, Android kullanıcıları tarafından bilinir. Ancak iOS kullanıcıları iPhone 6 cihazlarında Snaptube’u kullanmanın yollarını arıyorlar. Snaptube şu anda sadece Android için kurulabilir olduğundan Snaptube iPhone 6 cihazları için Snaptube APK dosyası mevcut değildir. İyi haber şu ki, uygulamaya benzer tarayıcı tabanlı bir çözümü kullanarak iPhone 6 ve 6s cihazlarında Snaptube’a erişebilirsiniz.

Tarayıcı Tabanlı iPhone 6 ve 6s Snaptube Çözümü

Snaptube uygulamasını iPhone 6 cihazınıza indiremiyor olsanız da Snappea platformuyla internet tabanlı çözüme ulaşabilirsiniz. Snappea çevrimiçi uygulaması, Snaptube ile benzer özelliklere sahiptir ve iPhone 6 cihazınıza özel olarak herhangi bir şey indirmenize gerek kalmaz.

Snaptube iPhone 6 / 6s

snaptube online

  • Ücretsiz ve çevrimiçi

Bu Snaptube iPhone 6s çevrimiçi çözümü herhangi bir cihazdan veya tarayıcıdan ücretsiz kullanılabilir, ayrıca uygulama indirmenize gerek yoktur.

  • Link ile video indirme

iPhone 6 için Snaptube uygulaması aramaktansa doğrudan Snappea internet sitesini kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İstediğiniz videonun linkini (URL) kopyalayın, Snappea’ya yapıştırın ve videoyu indirin.

  • Farklı format imkanları

Snaptube uygulaması gibi, Snappea platformu da videolarınızı farklı format ve kalitelerde indirmenizi sağlar. Ayrıca Snappea ile videoyu iPhone cihazınıza MP4 veya MP3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

  • YouTube entegrasyonu

Videonun linkini kopyalamanın haricinde Snappea üzerinden anahtar kelimeleri girerek YouTube’taki video sonuçlarına erişebilirsiniz.

Snaptube iPhone 6 Uygulaması Çevrimiçi Olarak Nasıl Kullanılır?

Snaptube’u indirmek gibi, Snappea tarayıcı tabanlı çözümünün kullanımı da son derece kolaydır. Snaptube iPhone 6 tarayıcı çözümüyle herhangi bir MP3 veya MP4 dosyasını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Adım: Videonun bağlantısını kopyalayın

İsterseniz videonun yayınlandığı site veya uygulamadan video linkini kopyalayabilirsiniz. YouTube benzeri platformlardan video indirmek isterseniz paylaş butonuna tıklayarak video linkini almanız yeterlidir.

2. Adım: İndirmek istediğiniz videoları aratın

İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladığınızda Snappea’nın resmi internet sitesine (iPhone 6s için Snaptube çevrimiçi çözümü) gidebilir ve linki yapıştırabilirsiniz. Ayrıca Snappea’ya video ile ilgili anahtar kelimeleri girip YouTube üzerindeki sonuçlara ulaşabilirsiniz.

3. Adım: Videoyu iPhone 6/6s cihazınıza indirin

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra küçük resmine tıklayın ve uygulamanın işlem yapmasına izin verin. Videoyu kaydetmek için uygun bir format ve boyut seçebilir ve en sonunda “İndir” butonuna tıklayabilirsiniz.

İşte bu kadar! Bu adımları takip ederek herhangi bir kaynaktan video ve ses dosyalarını Snaptube rehberliğinde kolaylıkla iPhone 6 ve 6s cihazlarınıza indirebilirsiniz.

on Nov 20, 2020

Categories