Şu anda dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan Snaptube, Android telefonlara ücretsiz bir şekilde video indirmenin en iyi yollarından biridir. Yine de pek çok kullanıcı Snaptube ücretsiz video indirme uygulamasını bilgisayarlarına veya diğer platformlara kurmanın yollarını arıyor. Snaptube uygulamasının Android cihazınızda zaten kullanıyor olabilirsiniz ancak bu yazımızda Snaptube video indirme uygulamasını bilgisayarınıza ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi size anlatacağız.

Snappea: Bilgisayarınız için En Snaptube İyi Ücretsiz Video İndirme Uygulaması Çözümü

Snaptube uygulamasını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız Snappea’yı kullanabilirsiniz. Snappea, Snaptube ücretisiz video indirme uygulaması ile aynıdır, ancak çevrimiçi aracı kullanarak laptopunuzdan veya akıllı telefonunuzdan daha rahat kullanabileceksiniz. Snappea çevrimiçi indirme platformu tarafından sunulan başlıca özellikler şunlardır:

Snaptube Online

snaptube online

 • İnternet için Snaptube ücretsiz indirme uygulamasını kullanarak herhangi bir MP3 veya MP4 dosyasını sadece videosunu yükleyerek kaydedebilirsiniz.
 • İnternet tabanlı uygulama, istediğiniz video bağlantısını göndermenize ve bunu doğrudan telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.
 • Hedef format olarak MP3 veya MP4 ve 720p, 1080p, 2K gibi farklı dosya çözünürlükleri arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Kullanıcılar ayrıca anahtar kelimeleri doğrudan girerek Snappea’nın internet sitesi üzerinden YouTube’taki sonuçları görebilir.
 • Android için Snaptube ücretsiz video ve ses dosyası indirme uygulaması gibi, Snappea da ücretsizdir ve indirme sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Tarayıcı Üzerinden Snaptube Video İndirme Uygulaması Nasıl Kullanılır ve İndirilir?

Android için oluşturulan Snaptube ücretiz indirme uygulamasının aksine, bilgisayarınıza herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yoktur. Snaptube için ücretsiz bir alternatif olan bu çevrimiçi çözüme herhangi bir tarayıcı üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

1. Adım: YouTube bağlantısını (URL) kopyalayın

Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu aramak için YouTube uygulamasına veya internet sitesine gidin. Sonrasında YouTube uygulamasındaki ‘Paylaş’ butonuna tıklayarak veya tarayıcınızın adres çubuğunda görülen bağlantıyı kopyalayın.

2. Adım: Videoyu Snappea üzerinden seçin

Daha sonra Snappea internet sitesine gidebilir ve daha önce kopyaladığınız YouTube videosunun bağlantısını yapıştırabilirsiniz. Ayrıca arama seçeneğine anahtar kelimeler girebilir ve sitemizin arayüzünde YouTube’dan otomatik sonuçları alabilirsiniz.

3. Adım: MP3 veya MP4 dosyasını indirin

İnternet tabanlı Snaptube ücretsiz video indirme platformunda aradığınız videoyu bulduğunuzda videoya tıklamanız yeterlidir. Snappea, videoyu kısa sürede tarayacak, farklı format ve çözünürlüklerde indirmek için size seçenekler sunacaktır. İndirmek istediğiniz formatı MP3 veya MP4 olarak seçebilir ve dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Android Cihazlar için Snaptube Ücretsiz Video ve Müzik İndirme (Snaptube Free Downloader) Uygulaması
Snappea tarafından sağlanan çevrimiçi video indirme çözümünün yanı sıra, Android cihazlar için özel olarak tasarlanmış Snaptube video indirme uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulama, çeşitli kaynaklardan farklı çözünürlüklerde videoları ücretsiz olarak indirebilmenizi sağlar.
snaptube
İndir

 • 100’den fazla sosyal medya ve platformları ile entegre şekilde çalışır
 • Dilediğiniz videoyu, video bağlantısı (URL) ile doğrudan indirmenizi sağlar
 • Videolar MP3 ve MP4 formatlarında indirilebilir
 • 2K HD çözünürlükte indirme seçeneklerini destekler
 • Kullanıcı dostu arayüzü ile karanlık mod ve resim içinde resim (picture-in-picture) modlarını sunar
 • İndirme limiti yoktur, %100 ücretsizdir

Artık hazırsınız! Bu rehberi takip ederek herhangi bir platform üzerinden Snaptube video indirme uygulaması hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Android cihazlarını için de Snaptube ücretsiz video indirme uygulamasını kullanabilir veya tarayıcı tabanlı çözümü ile herhangi bir platform üzerinden dilediğiniz videoyu ücretsiz indirmek için Snappea’yı kullanabilirsiniz.

on May 16, 2022

Categories