Farklı kaynaklardan video ve ses dosyalarını indirmeye yarayan popüler Android uygulaması Snaptube’u zaten biliyor olabilirsiniz. Yine de birçok kullanıcı, laptopları üzerinden de Snaptube’u indirip uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanmak istiyor. Bu yazıda Snaptube’u laptopunuza nasıl indireceğinizi ve bilgisayarınız üzerinden uygulamanın tüm özelliklerini nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

Snaptube Uygulaması Laptoplar İçin Ücretsiz Mi?

Snaptube yalnızca Android platformuna yönelik olduğundan Windows veya Mac uygulamasını bulamazsınız. Şu an itibariyle kullanıcılar Snaptube uygulamasını yalnızca Android telefonlarına yükleyebilir. Yine de laptopunuz için Snaptube APK dosyasını indirmek istiyorsanız, Snaptube’a benzer şekilde çalışan tarayıcı tabanlı bir çözüm olan Snappea’yı kullanabilirsiniz.

Snappea: Laptoplar için En İyi Snaptube Çözümü

Laptop için Snaptube APK dosyası mevcut olmadığından, Snappea’yı kolaylıkla bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Snappea, tarayıcı tabanlı çalışır, yani Windows ya da Mac fark etmeksizin herhangi bir tarayıcı üzerinden siteye erişebilirsiniz. Laptopunuz için Snaptube uygulaması kurmakla uğraşmak yerine Snappea internet sitesine gidebilir ve herhangi bir videoyu/müziği bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laptopunuza Snaptube

snaptube online

  • Snappea internet tabanlı bir çözüm olduğun için herhangi bir platform veya tarayıcıdan ücretsiz olarak erişebilirsiniz.
  • Snappea, YouTube’daki herhangi bir videoyu arama bölümüne anahtar kelimeler girerek doğrudan aramanıza izin verir.
  • yrıca indirmek istediğiniz videonun linkini (URL) doğrudan Snappea’ya yapıştırabilir ve videoyu indirebilirsiniz.
  • Video linki Snappea’ya yüklendiğinde MP3 ve MP4 gibi farklı çözünürlük ve formatlarda indirme seçenekleri oluşacaktır.
  • Snappea’yı kullanmak %100 ücretsizdir, oturum açmaya gerek yoktur ve indirme sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

Snappea Çevrimiçi Video İndirme ile Video ve Müzikleri Kaydetmek

Snaptube yoluyla karşıladığınız ihtiyaçların tamamını laptopunuz üzerinden Snappea ile de yapabilirsiniz. Snaptube’u laptopunuza indiremeyeceğiniz için Snappea’daki muadil özelliklerine şu şekilde erişebilirsiniz:

1. Adım: Video linkini (URL) alın (isteğe bağlı)

Snaptube uygulamasındaki gibi, laptopunuz için de indirmek istediğiniz video linkini alın. Örneğin, laptopunuzdan YouTube’a girebilir, indirmek istediğiniz videoyu arayabilir ve linkini panoya kopyalayabilirsiniz.

2. Adım: Videoyu Snappea’ya yükleyin

Daha sonra Snappea internet sitesine gidin ve kopyalanan video linkini arama seçeneğine yapıştırın. Ayrıca YouTube üzerinden aramak istediğiniz videolarla ilgili anahtar kelimeleri girerek de Snappea ile arama yapabilirsiniz. İstediğinizi bulduktan sonra videoyu seçip Snappea’ya yükleyebilirsiniz.

3. Adım: MP4 veya MP3 dosyasını indirin

Snappea tarafından tarandığında videonuzu MP3 veya MP4 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Dosyanın bit hızları ve çözünürlükleri ile ilgili ek seçenekler olacaktır. Ortam içeriğini laptopunuza kaydetmek için buradan bir seçenek seçebilir ve “İndir” düğmesine tıklayabilirsiniz.

Umuyoruz ki rehberimizdeki laptopunuzun için Snaptube çözümü hakkında gerekli bilgiler size yardımcı olmuştur. Laptopunuza Snaptube yüklemek yalnızca emülatörler ile yapılacağından çok verimsiz ve zor olacaktır. Bu nedenle laptopunuz için en iyi çözüm olan ve farklı kaynaklardan video veya ses dosyalarını kolaylıkla indirmenizi sağlayan tarayıcı tabanlı Snappea internet sitesini güvenle kullanabilirsiniz.

on Nov 20, 2020

Categories