İlk kez 2014 yılında piyasaya çıkmasına rağmen Sanptube, pek çok güncelleme almıştır. Örneğin Snaptube 2018 güncellemesi, kullanıcıların anında sevdikleri en iyi güncellemelerden biri oldu. Neyse ki siz de Snaptube 2018 veya diğer versiyonları indirerek kolayca cihazınıza kurabilirsiniz. Bu rehberimizde ise en son sürüm Snaptube 2018 Android APK dosyasının nasıl indirileceğini anlatacağız.

Snaptube 2018 Sürümü: Başlıca Özellikler

Snaptube 2018 video indirme uygulamasının nasıl kurulacağına geçmeden önce uygulamanın bazı önemli özelliklerine göz atalım.

  • Farklı platformlar arasında geçiş yapın

Snaptube 2018 uygulamasında, aralarında kolayca geçiş yapabileceğiniz tonlarca video paylaşım platformu ve sosyal platform bulabilirsiniz.

  • MP4 ve MP3 formatları

Snaptube 2018 uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra istediğiniz videoyu MP4 veya MP3 formatında kaydedebilirsiniz.

  • En uygun ve HD kaliteleri

Ayrıca videoları HD ve 360p, 720p, 1080p, 2K gibi optimize edilmiş çözünürlüklerde kaydedebilirsiniz.

  • Video linkleri ile indirin

İndireceğiniz videonun linkini doğrudan Snaptube 2018 uygulamasına girerek videoyu telefonunuza kaydedebilirsiniz.

  • Diğer özellikler

Snaptube’un son sürümü olan 2018’i herhangi bir ‘root’ işlemi yapmadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama ayrıca YouTube entegrasyonu ve kayan pencere seçeneği sunar.

Snaptube APK 2018+ Sürümü Nasıl İndirilir

2018 veya başka bir Snaptube sürümünü indirmek son derece basittir. Belirtilen adımları takip ederek Android cihazınıza Snaptube 2018 APK dosyasını indirebilirsiniz.

1. Adım: Snaptube 2018 versiyonunu indirin

Öncelikle Snaptube’un resmi sitesini ziyaret edin ve uygulamanın APK dosyasını telefonunuza indirin. En son sürümü indirebilir veya daha eski sürümlere bakabilirsiniz.
Snaptube 2018 APK dosyasını indirdikten sonra telefonunuzun kurulum yapmasını bekleyin. Cihazınızın üçüncü taraf kaynaklardan yükleme yapmasına izin verin.

2. Adım: İndirmek istediğiniz videoları aratın

Snaptube 2018 uygulaması telefonunuza yüklenince uygulamayı açın ve ana sayfadaki desteklenen platformlardan seçim yapın. YouTube’dan sonuç almak için arama çubuğuna anahtar kelimeler girebilir veya doğrudan videonun linkini arama bölümüne yapıştırabilirsiniz.

3. Adım: MP4 veya MP3 dosyasını indirin

Seçtiğiniz videoyu bulduğunuzda üzerine dokunun, videonuz Snaptube’un medya oynatıcısına yüklenecektir. Dosyayı kaydetmek için indirme simgesine (altta) dokunun ve MP3 veya MP4 olarak kaydetmeyi seçin.

Gördüğünüz gibi Snaptube uygulamasının kurulumu (2018 versiyon) oldukça kolaydır ve resmi internet sitesi ziyaret edilerek ücretsiz olarak indirilebilir. Snaptube uygulaması 2018 versiyonu pek çok özellikle donatılmıştır ve hareket halindeyken farklı kaynaklardan video indirmenizi sağlar.

on Nov 20, 2020

Categories