Snaptube’un çeşitli kaynaklardan videolar indirebileceğiniz en popüler Android uygulamalarından biri olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Yine de Snaptube, APK dosyası olarak sadece Android cihazlarına indirilebildiğinden Apple platformunda olmadığını söylemek isteriz. Bu yüzden birçok kullanıcı Apple cihazları için Snaptube indirmenin yollarını arıyor. Çeşitli kaynaklardan videolar indirmenize yardımcı olabilmek adına bu rehberimizde en iyi Snaptube Apple çözümünü anlatacağız.

Apple Cihazları için Snaptube Video İndirme Sitesi

Apple için Snaptube uygulaması mevcut olmadığından, bunun yerine çevrimiçi tarayıcı tabanlı çözümü (Snappea) düşünebilirsiniz. Apple cihazlarınızda Snaptube internet sitesi Snappea’yı kullanarak pek çok farklı kaynaktan MP4 ve MP3 dosyaları indirebilirsiniz.

Snaptube Apple

snaptube online

  • Apple cihazlar için geliştirilen Snaptube uygulaması tarayıcı tabanlı çevrimiçi bir çözüm olduğundan herhangi bir uygulama indirmeksizin internet tarayıcınızdan ulaşabilirsiniz.
  • İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını (URL) başka herhangi bir kaynaktan kopyalayabilir ve Apple cihazınıza yönelik oluşturulan Snaptube platformuna doğrudan yapıştırabilirsiniz.
  • Apple cihazınıza Snaptube indirmek yerine, Snappea’nın arayüzünde anahtar kelimeleri kolayca girebilir ve YouTube’dan sonuçlar alabilirsiniz.
  • Apple cihazlar için sunulan Snaptube tarayıcı tabanlı çözüm, farklı kalitelerdeki videoları MP4 veya MP3 formatlarında indirmenize olanak sağlar.
  • Apple için sunulan Snaptube platformu tamamen ücretsizdir ve herhangi bir cihazda sınırsız video ve müzik indirebilirsiniz.

Video İndirmek için Snappea (Snaptube Apple İnternet Çözümü) Nasıl Kullanılır?

Snappea’nın sağladığı en iyi avantaj, Apple kullanıcılarının Snaptube uygulamasını indirmekle uğraşmaları gerekmediğidir. Sadece internet sitesine girin ve Snaptube Apple çözümünden ücretsiz bir şekilde yararlanın.

1. Adım: Videonun bağlantısını kopyalayın

Daha fazla zaman kazanmak için indirmek istediğiniz videoyu internette arayabilirsiniz. Videoyu bulduğunuzda bağlantısını (URL) adres çubuğundan kopyalamanız yeterlidir. YouTube üzerinden indirecekseniz videonun bağlantısını kopyalamak için paylaş simgesine dokunmanız yeterlidir.

2. Adım: Video bağlantısını Snappea’ya yapıştırın

Şimdi ise Snappea internet sitesine gidebilir ve kopyaladığınız video bağlantısını yapıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Apple için oluşturulan çevrimiçi Snaptube uygulamasında anahtar kelimeleri doğrudan girerek YouTube içerisindeki videoları aratabilirsiniz.

3. Adım: Medya dosyasını indirin

İşte bu kadar! Snaptube Apple uygulaması videoyu işlediğinde indirme seçeneği etkinleştirilecektir. Dosyayı kaydetmek için istediğiniz formatı seçebilir ve indirme düğmesine tekrar basabilirsiniz.

Tarayıcı üzerinden erişilebilen Snaptube Apple çözümüyle iPhone veya iPad’inizdeki birden çok kaynaktan herhangi bir müziği veya videoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

on Nov 20, 2020

Categories