Android telefonunuz varsa ve her türden dilediğiniz videoyu ücretsiz izlemek istiyorsanız en son sürüm Snaptube APK indirmesini yapmalısınız. Uygulama ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve son zamanlarda tonlarca üst düzey özellik eklendi. Bu nedenle telefonunuzda sorunsuz bir eğlence deneyimi yaşamak istiyorsanız Snaptube son sürüm APK dosyasını indirmenizi tavsiye ederiz. Snaptube APK’sının en son sürümünü telefonunuza nasıl indireceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Snaptube Uygulamasının Son Sürümünü İndirmenin Faydaları

Snaptube, tek bir yerde çok çeşitli özellikler sunduğundan Android cihazlar için en çok kullanılan video indirme uygulamalarından biri haline geldi. Snaptube uygulamasının APK dosyasını indirip kurulum yaptıktan sonra aşağıdaki özelliklere erişebilirsiniz.
snaptube
İndir

  • Snaptube’un son çıkan APK’sını indirdikten sonra, tek bir yerden 100’den fazla video paylaşım platformlarına ve sosyal platformlara erişebilirsiniz (uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gerek yoktur).
  • Snaptube APK’sinin en son sürümünü indirdiğinizde istediğiniz videonun bağlantısını (URL) girerek videoyu doğrudan telefonunuza kaydedebilirsiniz.
  • Ayrıca Snaptube ile sevdiğiniz videoları MP4 veya MP3 formatlarında indirebilirsiniz (örneğin; videoları MP4’ten MP3’e dönüştürebilirsiniz).
  • Snaptube’un en son çıkan APK’si ile birlikte videonuzu 720p, 1080p, 2K vb. kalitelerde indirme seçenekleri göreceksiniz.
  • Uygulamanın resim içinde resim (picture-in-picture) özelliği ile birlikte kayar pencere yardımıyla videonuzu izlerken diğer işlemlerinizi de yapabileceksiniz.
  • Ayrıca Snaptube’un en son sürümü, otomatik olarak ayarlayabileceğiniz karanlık bir mod sunar.

Android Cihazlara Snaptube APK En Son Sürümü Dosyası Nasıl İndirilir?

Snaptube APK dosyasının (en son sürüm) indirilmesi son derece basittir ve cihazınıza herhangi bir ‘root’ işlemi yapmanız gerekmez. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme özelliğini etkinleştirmeniz (telefonunuzun güvenlik ayarları kısmından) ve aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Adım: Snaptube APK’sının son sürümünü indirin

Snaptube APK’sının en son sürümünü indirmek için internet tarayıcınıza girmeniz ve Snaptube internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Daha sonra en son çıkan Snaptube APK dosyasını indirin ve kurulumu başlatmak için dosyanın üzerine dokunun.

2. Adım: İndirmek istediğiniz herhangi bir şeyi arayın

Snaptube APK dosyasını indirip kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı başlatabilir ve arama çubuğuna anahtar sözcükleri girebilirsiniz. Ayrıca indirmek istediğiniz videonun bağlantısını (URL) uygulamaya girebilir veya desteklenen herhangi bir platformu (Facebook veya Dailymotion gibi) listeden seçebilirsiniz. Böylelikle Snaptube uygulamasını kapatmadan internet üzerindeki videolara bakabileceksiniz.

3. Adım: Medya dosyasını telefonunuza indirin

İndirilecek uygun medya içeriğini bulduktan sonra Snaptube üzerinden izlemek için üzerine dokunun. Videoyu çeşitli formatlarda kaydetmek için indirme simgesine dokunun ve dosyayı indirmek için tercih edilen bir formatı/kaliteyi seçin.

Artık hazırsınız! Snaptube uygulamasının en son sürüm APK dosyasını telefonunuza indirin ve en sevdiğiniz videoları ücretsiz olarak cihazınıza kaydedin.

on Nov 20, 2020

Categories