Konu Android cihazlar için ücretsiz video ve müzik indirme uygulamaları olduğunda Snaptube akla gelen ilk isimdir. Uygulama bir süredir kullanıcılara hizmet etse de Snaptube 2017 versiyonu en popüler sürümlerden biri olarak devam ediyor. Diğer bir güzel özellik ise Snaptube 2017 APK dosyasını kolaylıkla indirebilir ve uygulamanın yeni sürümünü telefonunuza ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz. Fazla uzatmadan Snaptube APK 2017 sürümünün ayrıntılarına hep beraber bakalım.

Snaptube 2017 Sürümü: Başlıca Özellikler

Android cihazlarınıza Snaptube 2017 uygulamasını indirmek oldukça kolaydır ve bunun için telefonunuzu rootlamanız gerekmez. Snaptube 2017 versiyonunu nasıl indirebileceğimizi öğrenmeden önce uygulamanın temel özelliklerine bakalım.
snaptube
İndir

  • Eski sürüm Snaptube 2017’de (ya da yeni sürümde) uygulama ana sayfasında listelenmiş pek çok farklı platform bulabilirsiniz.
  • Bu platformlar (YouTube veya Facebook gibi) arasında geçiş yapabilir veya istediğiniz başka bir kaynağı ekleyebilirsiniz.
  • Snaptube 2017 APK’sını kullanarak istediğiniz videonun linkini uygulamaya yapıştırarak videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Uygulama MP4 ve MP3 dosyalarını indirmek için kullanılabilir. Hatta istediğiniz videoyu MP3 formatında da telefonunuza kaydedebilirsiniz.
  • Ayrıca Snaptube 2017 APK, videoları farklı çözünürlüklerde veya bit hızlarında kaydetmenize de izin verir.
  • Snaptube, resim içinde resim (picture-in-picture) ve karanlık mod gibi farklı özellikleri de sunar.

Snaptube 2017 APK (ya da yeni versiyon) Nasıl İndirilir?

Herhangi bir Android cihaza ücretsiz bir şekilde Snaptube 2017 ya da daha yeni bir sürümünü APK dosyası halinde indirebilirsiniz. Snaptube 2017 uygulamasından en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki basit adımları izlemeniz yeterlidir.

1. Adım: Snaptube 2017 APK’yı İndirin

Snaptube 2017 APK’sını Google Play Store’da bulamayacağınız için öncelikle bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme iznini etkinleştirmelisiniz. Daha sonra telefonunuzdan Snaptube’un resmi internet sitesini ziyaret ederek Snaptube 2017’yi seçin ve APK dosyası telefonunuza inecektir.
APK dosyası telefonunuza indikten sonra üzerine tıklayarak kurulumu başlatın.

2. Adım: İstediğiniz videoyu bulun

Şimdi telefonunuzdan Snaptube 2017 uygulamasını başlatabilir ve istediğiniz herhangi bir videoyu bulabilirsiniz. YouTube’dan sonuç almak için video ile ilgili anahtar kelimeleri doğrudan girebilir veya mevcut platformlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Snaptube 2017 uygulamasına istediğiniz videonun linkini (URL) yapıştırarak da arama yapabilirsiniz.

3. Adım: Videoyu telefonunuza indirin

Son olarak videoyu Snaptube’un medya oynatıcısına yükleyin ve telefonunuza kaydetmek için indirme simgesine dokunun. Seçebileceğiniz farklı format ve boyutlarda kaydetme seçenekleri karşınıza gelecektir.

Artık hazırsınız! Bu basit adımları takip ederek Snaptube 2017 APK (ya da daha yeni sürümleri) dosyalarını telefonunuza kurabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

on Nov 20, 2020

Categories