Android telefonlarda mutlaka bulunması gereken uygulamalar arasında görülen Snaptube Red, şu anda milyonlarda kişi tarafından kullanılıyor. Snaptube red versiyonunun indirilmesi oldukça kolay olduğundan herkes sevdiği videoları indirmek için bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilir. Bu yazıda, Red Snaptube APK dosyasını nasıl indireceğinizi ve sınırsız medya içeriğini ücretsiz olarak kaydetmek için nasıl kullanacağınızı size anlatacağız.

Red Snaptube Video İndirme Uygulaması: Ne yapabilir?

Snaptube’un ‘Red’ adındaki eski sürümü, çeşitli kaynaklardan videolar indirmek için pek çok kişi tarafından kullanılıyordu. Şimdi ise Snaptube daha da gelişmiş özellikler sunan yeni bir sürümle geldi. Snaptube Red uygulamasını kullanarak neler yapabileceğinizi aşağıda anlatıyoruz.
snaptube
İndir

  • Eski sürüm Red Snaptube, medya içeriklerini indirebilmeniz için 100’den fazla platformu destekler.
  • Kullanıcılar, Snaptube eski versiyonunu ücretsiz olarak Android cihazlarına indirebilirler (root işlemi gerekmez).
  • Snaptube uygulamasını kapatmadan YouTube, Facebook, Instagram, Dailymotion vb. platformlarda video araması yapabilirsiniz.
  • Medya içeriği MP3 veya MP4 olarak indirilebilir (hatta istediğiniz videoyu ve MP3 olarak indirebilirsiniz).
  • Ayrıca 720p, 1080p, 2K, 128kbps, 320kbps gibi medya dosyalarını farklı kalitede indirme seçenekleri de sunulmaktadır
  • Red Snaptube uygulamasının diğer gelişmiş özellikleri ise karanlık mod, YouTube entegrasyonu ve resim içinde resim (picture-in-picture) modudur.

Red Snaptube APK Nasıl İndirilir ve Kullanılır?

Herhangi bir Android telefonda Snaptube Red indirmesi yapmak oldukça kolaydır. Snaptube’un eski versiyonu olan ‘red’i indirmek için aşağıda belirttiğimiz basit adımları takip etmeniz yeterlidir.

1. Adım: Snaptube Red sürümünü indirin

Snaptube, YouTube kaynaklı videoları da indirebildiği için Play Store’da mevcut değildir. Bu nedenle öncelikle telefonunuzun güvenlik ayarlarına gidip bilinmeyen kaynaklardan uygulamaları yükleme izni vermelisiniz; Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver
Daha sonra Snaptube’un resmi internet sitesine gidin ve Red Snaptube APK dosyasını telefonunuza indirin. Red Snaptube APK dosyasını kurmak için tarayıcınıza veya telefonunuza gerekli izinler verin.

Adım: İndirmek istediğiniz herhangi bir şeyi arayın

Snaptube Red indirmesini yaptıktan sonra uygulamayı başlatın ve listeden desteklenen herhangi bir platformu seçin. İndirmek istediğiniz medya içerikleri için Snaptube’taki platformları kullanabilirsiniz.
İsterseniz başka bir kaynaktan link (URL) kopyalayabilir ve Snaptube’un arama çubuğuna yapıştırabilirsiniz. Ayrıca arama bölümüne anahtar kelimeleri girebilir ve varsayılan olarak YouTube’dan uygun sonuçları alabilirsiniz.

Adım: Sınırsız video veya ses indirin

İndirmek istediğiniz videoyu veya müziği bulduktan sonra medyanın küçük resmine tıklamanız yeterlidir; Snaptube videoyu otomatik olarak medya oynatıcısına yükleyecektir. Dosyayı telefonunuza kaydetmek için ekranın altındaki indirme simgesine dokunabilirsiniz.
Red Snaptube eski sürümü, dosyayı kaydedebileceğiniz farklı medya formatlarını (MP4 veya MP3 gibi) ve çözünürlükleri listeleyecektir. Uygun medya biçimini ve kaliteyi seçin ve dosyanın cihazınıza indirilmesini izleyin.

İşte bu kadar! Video veya ses dosyasını indirdikten sonra telefonunuzun depolamasında veya Snaptube Red uygulama hesabı kütüphanesinde medyanızı görebilirsiniz. Hadi hemen Snaptube eski sürümü Red’i telefonunuza indirin ve sevdiğiniz müzik ve videoları ücretsiz şekilde telefonunuza kaydedin.

on Nov 20, 2020

Categories