Akıllı telefonunuza video indirmeye meraklıysanız, VidMate’e aşina olmalısınız. Son derece popüler bir uygulama olan VidMate Video indiricisi, farklı kaynaklardan videolar indirmemize olanak sağlıyor. Bu uygulama Video indirmek için ideal bir çözüm sunarken, kullanıcılar genellikle alternatif arayışındalar. Gerçek şi ki, piyasada VidMate’den çok daha iyi uygulamalar mevcut, o zaman kullanıcılar neden daha iyi bir alternatif aramasın? Bu yazıda VidMate video indiricisi için iyi alternatifi olan Snaptube ile bir karşılaştırma yapıyoruz, okumaya devam edin.

Bölüm 1. Android için VidMate Video İndirici Alternatifi

Snaptube, videoları yüksek kalitede indirmenin hızlı ve son derece güvenli bir yoludur. Uygulama tek bir mekanda çok sayıda platformu birleştirdiği için favori videolarınızı saniyeler içinde kolayca arayabilirsiniz. Ayrıca, videoları farklı çözünürlüklerde ve boyutlarda indirmek için kesintisiz bir çözüm sunar. Her türlü video ve müziği tek bir yerde bulabilir ve tüm eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
snaptube
İndir

Bölüm 2. Snaptube Kullanarak Nasıl Video İndirilir

VidMate ücretsiz video indiricisi yerine kullanılabilecek bu mükemmel alternatif hakkında öğrendikten sonra, denemek için heyecanlanmışsınızdır. Bu basit talimatları uygulayarak Snaptube’u kullanabilir ve sınırsız sayıda videoyu kolayca indirebilirsiniz.

1. Adım: Snaptube uygulamasını cihazınıza indirin

Öncelikle, Android cihazınızda herhangi bir web tarayıcısını açarak Snaptube’un resmi web sitesini ziyaret edin. Buradan uygulamanın en son sürümünü indirebilirsiniz. APK dosyası indirildikten sonra, sadece üzerine tıklayın ve kurulum işlemini tamamlayın.

VidMate indiricisinin alternatifini üçüncü parti bir kaynaktan indirdiğiniz için önceden bazı ek işlemler yapmanız gerekir. Cihazınızın Ayarlar> Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktif hale getirin.

2. Adım: En sevdiğiniz videoları arayın

Ne zaman bir video indirmek veya izlemek isterseniz, cihazınızda Snaptube uygulamasını açın. Uygulamanın ana ekranında, çeşitli platformların listelendiğini göreceksiniz. İstediğiniz herhangi bir platformu seçin.

Başka bir platform eklemek isterseniz, “Daha Fazla” butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu buton, uygulamanın arayüzüne başka bir platform eklemenize (veya kaldırmanıza) yardımcı olacaktır.

Daha sonra, arama çubuğuna aradığınız video ile alakalı anahtar kelimeleri girmeniz yeterlidir. İstediğiniz sonuçları almak için enter tuşuna basın veya arama simgesine dokunun.

3. Adım: Videoyu telefonunuza indirin

Arayüz, girilen anahtar kelimeler ile alakalı sonuçları görüntüleyecektir. Video küçük resminin yanında bulunan indirme simgesine dokunarak videoyu kaydedebilirsiniz.

İsterseniz sadece videoyu izleme seçeneğine de sahipsiniz. Videoyu bir video oynatıcıda açmak için üzerine tıklamanız yeterlidir, böylece indirmeden önce önizleme yapabilirsiniz. Video oynatıcının altında bir indirme düğmesi de bulunur. Videoyu kaydetmek için indirme simgesine tıklayın.

Video için size farklı çözünürlük seçenekleri sunulacaktır. İndirmeye başlamak için istediğiniz çözünürlüğe tıklayın.

İndirme işleminin tamamlanması için bir süre bekleyin. İndirilen içerik, Snaptube uygulaması veya telefonunuzun video uygulamasından çevrimdışı olarak görüntülenebilecektir.

Şimdi VidMate video indiricisine en iyi alternatifi biliyorsunuz, bu yüzden cihazınızdan mümkün olan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Android cihazınızda Snaptube uygulamasını ücretsiz kullanın ve sınırsız sayıda videoları hemen yüksek kalitede indirin.

Bölüm 3. Snaptube mı yoksa VidMate mi?: Hızlı Bir Karşılaştırma

Hem Snaptube hem de VidMate video indiricisi, sınırsız sayıda video indirmek için kullanılabilir uygulamalar, ancak aralarında birkaç belirgin fark mevcuttur. Snaptube daha kullanıcı dostu bir deneyim sunar ve videoların hızlı bir şekilde indirilmesini sağlar. İşte Snaptube uygulamasını açık ara farkla üstün kılan bazı önemli özellikler.

  • Snaptube, önde gelen her bir Android cihazla uyumlu, %100 ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır.
  • Kullanıcılar çeşitli platformlardan video indirebilir. Hatta kendi seçtikleri bir platformu da uygulamaya ekleme şansına sahipler.
  • İndirmeden önce, Snaptube arayüzü farklı video çözünürlükleri (ve boyutları) arasından seçim yapmanız için size olanak sağlar.
  • Ayrıca, kullanıcıların video izlerken çoklu görev yapabilmeleri için resim içinde resim modunu da destekler.
  • Uygulama dahili bir video ve müzik çalara sahiptir. Kendi çalma listelerinizi bile oluşturabilirsiniz.
  • Uygulamada yeni ve trenddeki içerikleri de keşfedebilirsiniz. Snaplist özelliği ayrıca sayısız konuya ve ilginç videolara aşina olmanızı sağlayacak.
  • Uygulama, kullanıcılarının sağlam, güvenilir ve emniyetli bir deneyim yaşaması için düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor.

Genel olarak, Snaptube her Android kullanıcısının sahip olması gereken üst düzey bir video ve müzik indirme uygulamasıdır diyebiliriz. Sadece VidMate video indiricisine mükemmel bir alternatif değil – aynı zamanda her kullanıcının sahip olması gereken bir çok özel bir Android uygulaması.

Chief Editor on May 16, 2022

Categories