Vidmate indir uygulaması hakkında bilmeniz gereken her şey ibu rehber yazımızda derledik. Rehber içeriğimizde popüler video indirme uygulamasının olumlu ve olumsuz yönlerini listeledik. Vidmate indir APK işlemini kullanırken ne tür avantaj ve dezavantajlar sizi bekliyor? Bununla beraber uygulamanın başarılı alternatifleri nelerdir?

Gelin video indirme uygulaması hakkında oluşturduğumuz rehberimize göz atalım.

Bölüm 1: Vidmate Nedir?

Vidmate uygulaması akıllı telefonunda video indiren pek çok kişinin denk geldiği popüler bir video indirme uygulamasıdır. Birçoğumuzun internette video indirirken ya da dönüştürürken Vidmate ile karşılaşması mümkündür. Pek çok kişi Vidmate APK indir araması yaparak uygulamayı akıllı cihazına yükler.

vidmate indir

Bu uygulama gibi video indirme yazılımları pek çok olumlu noktaya sahiptir. Bu programlar aracılığı ile indirdmiş olduğunuz videoları izlemek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmez. Dolayısıyla çevrimdışı olduğunuzda bile yer ve zaman fark etmeksizin indirdiğiniz videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Vidmate de internetteki pek çok program gibi bu fırsatı sunmaktadır. Fakat programda yaşanan çeşitli problemler ve genel yavaşlamalardan dolayı pek çok kişi bir Vidmate alternatifi aramaktadır.

Vidmate’e Harika Bir Alternatif: Snaptube

Snaptube tamamen ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır. Hızlı ve güvenilir video indirme uygulaması pek çok yönüyle kullanıcılardan geçer not almıştır. Vidamte’in yavaşladığı durumlara karşın etkili bir deneyim sunan Snaptube aynı zamanda tamamen reklamsızdır.

İşte Snaptube’un Vidmate ile rekabette öne geçiren birtakım özellikler:

  • Vidmate aksine Snaptube ile 100’den fazla sosyal medya ve video paylaşım platformu üzerinden indirme yapabilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, WhatsApp ve dahası…
  • Snaptube videoları indirmeden öne size format ve çözünürlük seçme şansı sunar. Videoları farklı çözünürlüklerde indirmek mümkündür.
  • Keşfetme butonu ve kendi içindeki arayüzüyle farklı sosyal medya platformları üzerinden video indirmek mümkündür.
  • Düzenli güncellemeler ile stabil bir deneyim sunarak kendini geliştiren bir yapıya sahiptir.
  • Snaptube ile video indirmek saniyeler sürer. Daha sonra galerinizi açıp indirdiğiniz videoları dilediğiniz yerde internet bağlantısına başvurmadan izleyebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Nasıl Bir Uygulama?

Snaptube internetteki pek çok video indirme uygulamada bulunmayan özelliklere bünyesinde yer veriyor. Video indirme işlemlerine hiçbir sınırlama getirmeyen video indirme yazılımı aşağıda sıraladığımız özellikler ile milyonlarca kullanıcının beğenisini kazandı.

vidmate indir

Ücretsiz İndir
  • Yaygın çözünürlüklerde video indirin.
  • 360p, 720p, 1080p, 2K ve 4K çözünürlüklerinde video indirebilir, daha sonra çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.
  • Zaman kaybettiren reklamlara yer yok.
  • Snaptube tamamen reklamsız arayüzü ile rafine bir deneyim sunar. Sezgisel arayüzünde uzun ve zaman kaybettiren reklamlara yer yoktur.

Bölüm 3: Snaptube ile Video İndirme Rehberi

Snaptube ile video indirmek oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebileceğiniz birkaç adımla mümkün. Dilerseniz bağlantı kopyalama yöntemiyle, dilerseniz Snaptube’un indir butonu ile favori videolarınızı onlarca farklı platformdan kaydedebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını uygulamanın resmi internet sitesinden cihazınıza indirin.

APK dosyasını indirmek için resmi internet sitesine ulaşın. Tarayıcınızı açıp Snaptube yazdıktan sonra siteye ulaşabilirsiniz. Ana sayfada yer alan APK indir butonuna basarak APK dosyasını cihazınıza indirin. Daha sonra telefonunuzun gizlilik penceresine giriş yapın ve burada yer alan Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini işaretleyin.

Daha sonra APK dosyasına geri dönebilir ve kurulum işlemini başarıyla geçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoların bağlantısını kopyalayın.

Instagram, Facebook, DailyMotion, Twitter, TikTok ya da 100’den fazla sosyal medya paylaşım platformuna giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoları bulun. Video pencerelsinin hemen ynaında yer alan Paylaş btunonua ya da 3üç noktaya basarak gönderi adresini kopyalayın. URL adresini kopyalamış olduğunuzdan emin olun.

Adım 3: URL adresini Snaptube uygulamasının arayüzüne yapıştırın.

Bağlantıyı Snaptube arayüzünde yer alan adrese yapıştırın ve indir butonuna basın. Daha sonra format ve çözünürlüklerden dilediğinizi seçin ve indirme işlemini başlatın.

Bölüm 4: Sık Sorulan Sorular

Rehberimizde Vidmate indir APK işleminin en iyi alternatifi olan Snaptube APK hakkında kurulum adımlarını derledik. Fakat konu hakkında sık sorulan sorulara değinmeden olmaz. İşte Vidmate video indirme aramasının beraberinde en çok sorulan sorular:

Vidmate bir HD video indirici mi?

Vidmate ile HD videolar indirmek mümkündür. Fakat Vidmate genelde video indirme işleminde zaman zaman yavaşlamalar gösterebilmektedir.

Android’de video indirmek için neler yapmalıyım?

Android’de video indirmek için Vidmate video indirme alternatifi Snaptube’u kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz video indiriciler nelerdir?

Snaptube %100 ücretsiz bir video indiricidir. Rakiplerinin aksine sınırlı indirmede ücretsiz özellikler sunmak yerine Snaptube’un sunduğu tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür.

on Nov 24, 2022

Categories